Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@leninka75 😀 😀 ja už rozmýšlam dopredu...bude to potrebné ozehliť 😝 ....aj ja mám stále chute, ved som sa aj vypapkala do krásy 😖 😠 chytá ma z toho depka 😝 😖

letty86
19. feb 2013

@leninka75 chlebtica už nebolí 😀 ...ja už sa teším, kedy sa matko rozkecá, teraz sú to len náznaky slovenčiny, teda reči 😀 ...minule...ce čuču gogu...chcem čučoriedkový jogurt 😀

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ...beee žehlenie 😝 ...mám ešte kôš z minulého týždňa čo sa mi absolútne do toho nechcelo 😝 ...ale teraz sa do toho dám keď lolka zaspí.......mi hovor o tom vypapkaní 😝 ......to sa ľahko, len opačne to ide ťažko ☹ ......ale netreba sa vzdávať 🙂 🙂 🙂 ....jar sa blíži, musíem sa snažiť 😉

leninka75
19. feb 2013

@letty86 .... 😀 😀 😀 😀 ..chlebtica sa umúdrila 😀 😀 .....natreli sme a bolo 😉 .....Lolka úžasne rozpráva, tak pekne detsky 😵 ....a tie slovné spojenia!!! 😀 .........Lilka rozprávala hneď pekne čisto 😵 ........

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ..teda ale čuču gogu, by som si teda netypla na jogurt 😀 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@leninka75 ja som dožehlila košisko cez víkend....ešte dobre, že moj manzel si zehlí svoje košele...dobrovolne, aby ste si nemysleli, že som sekera 😀 😀
ved tebe to ide fajnovo to chudnutie 😉

letty86
19. feb 2013

@leninka75 ktovie čo ti chodí po rozume 😀 😀 😀 niečo tekuté, zeby? 😀 ..to je zlaté, ked také mini pidi človieča tak pekne rozpráva 😵

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ...sa nerob, že dobrovoľne 😀 😀 😀 😀 .........však ide mi to chudnutie o tom potom 🙂 ..ale koľko sebazaprenia ma to stojí 😖 ....a už mi šaláty a mäso pomaly idú aj ušami 😝

leninka75
19. feb 2013

@letty86 .... 😀 😀 😀 😀 ...ty naša polobosorka, ako si si zasa dobre tipa 🙂 ..veru pohár červeného vínka by som si dala 😵 ..ale nemôžem ani to 😠 ..................veru sú zlatučkí krpčekovia naši 😵 😵 😵.........včera mi Lolka čítala 🙂..si normálne vymyslela rozprávku o búrke a vlkovi 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@leninka75 😀 😀 dobrovolne nasilu😀 ..........ale ved je to o tom, že ti to ide, to je motivujúce 😵 ...a bez sebazaprenia, to zial, nejde 😕 asi preto mi to nejde 😀 😝

letty86
19. feb 2013

@leninka75 jeeej, že vymyslela rozprávku, to je milé 😵 aj ja chceeem, matuloooo 😅 😉 ....ináč, voláme ho ďoďo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 také slová na ď mu idú parádne, tak je ďoďo...aj sa tak predstaví 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@leninka75 hádaj, čo mám dnes na obed? masko a ladový salát s paradajkami 😀 povedomé?...tak si idem dat...dobú chut aj vam 😵 😵

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ..mne to ide pomaly ☹ ..neboj aj Maťko-Ďoďo sa rozkecá 😉 .......zlatučký, že ďoďo 😵 😵 .....to je ako jojo...

leninka75
19. feb 2013

@letty86 ..poznám, poznám dôverne 😀 😀 😀 ...ja mám zapekanú brokolicu so syrom a cesnakom ..dobrú chuť!! 🙂

jacka
19. feb 2013

no pekne

@letty86 obdivujem tvoju pamäť....................čo bereš 😀 😀 😉

katka1819
19. feb 2013

@denisenko ja som tiež minulý týždeň Peťkovi vytrhla zub tak sa mu kolísal už z jednej strany na druhú a stále nie a nie vypadnúť sám 😀 tak som ho okabátila že sa idem len kuknúť a šmikla som s ním a bolo 😀 😀 😀 revuuuuuuu.....ale len malinkú chvíločku,lebo však príde zúbková víla...
@leninka75 tak cukríček ale taký poriadny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale som sa rozhodla že idem do tej dukanovej diéty bo už mám toho dosť 😠 ma nakopla jedna moja známa som sa s ňou stretla po dlhšom čase a som skoro padla na riťku - 25 kg s dukankou ! idem do toho nakúpim hamtačku ktorú môžem a bude 😉
@leninka75 inak ten kinder som robila ale nie pingui ale mlečny rez ale nedopadol nejako slávnostne...a to som sa držala presne receptu,moja mamina hovorí že všetky recepty sú naprd,mám sa jej opýtať 🙂 tak sa pýtam 😀 moja mama totiž torty a jakéééééé parááááááádne 😵 😵 😵
@letty86 som si až teraz všimla že píšeš o Matulovi tak aj ty máš Matúška ? 😀 😉 😀 musím si kuknúť tvoj profilček
@jacka a oblíž prst je aj tak najlepší í í í í í í í í mňam 😝

katka1819
19. feb 2013

@leninka75 zabudla som dopísať že pečie tie torty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

utka
19. feb 2013

Ahojte...
Ste mi narobili chute...ale nie len na koláčik, ale aj na šalátik. Už som dávno nemala. V robote skoro každý obed. Musím si nejaký urobiť.
@jacka ja som asi blbá, ale až teraz mi došlo, že Maťko je Matej...

jacka
19. feb 2013

@utka vobec nie........ 😉 .......sa kuk na mna s tou vanilkou 😀 😀 .,,,.,.......teraz bude mať v nedelu 🙂

ozaj som chcela.......kedy budeš mať výsledky?..........a čo budeš robiť ked nebudu dobré? ☹ ........len som zvedavá 😕 😅 ........ak nechceš nemusíš mi odpísať 😉 🙂

jacka
19. feb 2013

@katka1819 a prečo si k oblíž prst dala 😝 ....................ha 😀 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@katka1819no darmo budes kukať, tam je samé bambulkovo 😀 😀 moj nie je Matúš, ale Marcel 😉 asi mi napíses, že si to ešte nepočula, že aj Marcela volajú Matko 😀 ale volajú...nie je to moj výmysel 😉
si si istá s tou dukankou? 😕tých bielkovín je taaaam mooocc...mne je to taká nesympatická dietá...nemozem si pomoct 😔
@jacka aleeee...vobec to so mnou nie je až také dobrééé 😀

jacka
19. feb 2013

@letty86 len som zvedavá čím ma ešte šokuješ 😀 😀 😀 ....................................tak potom neviem ako je to somou 😀 😀 ......
ja vám poviem aká je najlepšia dieta...............všetko s mierou 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 ......................................aj moji držia dietu.....a povinnu...........a ide ma šlak trafiť s tých vegetariánskych a kadejakých iných ...........mali by si vyskušať povinnu 😉 😉 😉 ..............ale nič v zlom dievčata 🙂 🙂

letty86
19. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 nechaj sa prekvapiť 😀 😀

jacka
19. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 len aby to bolo prekvapenie..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si musím dať bacha na teba 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
19. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 a čo iné okrem prekvapenia by to bolo 😀 žeby šok 😀

jacka
19. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......šok.......a poriadny............ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................ 😀 😉 ...............ale si to nechaj na neskor................škorpion mi stačil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..... 😀 😀 😀

denisenko
19. feb 2013

mamky....už sme od mudrej doma.... 😒 😒 😒 Denisko si pospal vyše pol hodinku v čakárni..... 😔 😔 😔 normálne si sadol a zaspal........ 😔 ...teraz má 39,8 a chrípočka ako vyšitá..... 😔 😔 😔

jacka
19. feb 2013

@denisenko ☹ ☹ ☹ ☹ ...............no pekne ☹ ☹ ☹ ešte že ste šli.....čo vám dala?..................Simonkovi zatial nič?..........musel byť riadne unavený............aj si ho budila ☹ ☹

letty86
19. feb 2013

@denisenko liečte sa 😉
@jacka youtube.com/watch?v=UN7yrdcf_MY...pre teba...to by sa ti mohlo páčiť...ked máš tolko sokov zo mna 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre