• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@katka1819 ..tá známa to za akú dlhú dobu schudla?
19. feb 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ozaj aby som nezabudla som mala o tebe reč s logopedičkou Dankou :grinning:
19. feb 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..ešte som sa dočítala.....prečo by sa mal tatino sťahovať k tebe???.... :confused: :confused: :confused: asi aj na mna už chrípka priliezla...lebo mi to nedochádza...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..že pozdravujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........
19. feb 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 za 8- 9 mesiacov
19. feb 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....tatino spáva s Lilinou už poriadne dlho :frowning2: :frowning2: ...však už ani neviem čo je to mať chlapa v posteli :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75
@denisenko to by aj mňa zaujímalooooooo to s tým sťahovaním :grinning:
19. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 juuj, ved som ťa tam kdesi videla.....prepááááč....tak ja už vidím aj to čo nie je....ved vravím.....bacily na mna lezú..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ja som tipovala rok :wink: ...celkom som sa trafila :grinning:
19. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha dobrééééééééééééé :grinning:
19. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..výhovorkyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..len to nehádž na bacily :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ....fúha...aspon nejaké fotky ti ostali???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...čo sa sama bojí?
19. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...tak ja už nič..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
už fakt idem :slight_smile: už som tu neni i i i i i i :grinning: :grinning: :grinning: pa
19. feb 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem od vás...plačko číslo jedna v postielke protestuje.....plačko číslo dva v posteli: mamí, potrebujem džúsik, mamí, odlož mi ten prázdny pohár, mamíííí, kde mám vreckovku......mamí, Simonko plače, čo nepočuješ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......tyrani malí..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko
@katka1819 ..ešte keď som bola tehoška s Lolkou urobili sme babám izbičky nad naším bytom (máme dvojpodlažné podkrovie) a tatino, že teda kým si Lilka nezvykne a kým bude Lolka maličká a budeme sa v noci kŕmiť tak bude s Lilkou v izbe......s nočným kŕmením sme dávno prestali len Lilka si akosi nevie sama zvyknúť..takže celá posteľ je len moja :grinning: :grinning: :grinning: .......dúfam, že keď baby nasťahujeme spolu do izbičky, tak sa tatino vráti :dizzy_face: ..len či mi tam už potom nebude zavadzať :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko ..... :grinning: :grinning: :grinning: však toto!! :grinning: ..keď sa vracia z roboty, tak veru stojím s fotkou pri dverách a kontrolujem či prichádza ten pravý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
....idem ja na turka :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 tak to si píš, že ti tam už potom zavadzať bude :wink:.
@denisenko Nisko ako pravý chlap...Vieš aká je najhoršia choroba pre chlapa na 8? Soplíček...
19. feb 2013 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..a že ti to majú v tých génoch už od mala.....potvorky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tak ja len dúfam, že nenosíš fotku z maturitného tabla...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
19. feb 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@utka ..ty nestraš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
19. feb 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..to vieš, že dáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 dakujeme.... :dizzy_face:
19. feb 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..o čo ide v tej súťaži?..nechce sa mi to celé čítať :pensive: ..nechala somsi to otvorené, lebo to písalo, že o 15 minút môžem zasa poslať hlas :slight_smile:
19. feb 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..pánabeka aj u vás je tak hnusne vonku??....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...nejaké vecné ceny, tuším hlavná výhra nejaký pobyt niekde...vidíš ako som to čítala ja???? :grinning: :grinning: :grinning: ....fuj, čistý humus u nás....a vraj to ide z Polska, a Petrík tam na noc zas ide...no poteší..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ......juj to by bolo keby ste vyhrali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...Peťo chodí na otočku??
19. feb 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...no, na otočku.....nemá to až tak daleko, aspon dnes nie, ale chodí ešte na iné miesto a to je nejakých 500km tam.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no aj tak....príde v noci...alebo ešte lepšie..nad ránom.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj ja som vám dala hlas :wink:...bodaj by ste vyhrali.
Ideme pozerať Cesta na mesiac 3D. Ako trupíci v okuiaroch sedíme :wink:...
19. feb 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka máte 3d telku???.....dakujeme
19. feb 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko áno, ale ešte sme nepozerali 3d, lebo sme nemali čo...
19. feb 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok