• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: o to velké by som mala najvačšiu starosť :grinning: :grinning: :grinning: sem tam kuk, že ako mu to "hraje" :grinning:
19. feb 2013 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všetky tri detičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko ..chúďatko denisko :frowning2: ...vydržať tak 3 dni a hádam bude lepšie ... :wink:..už si si spomenula? :wink:
19. feb 2013 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 vy ako s plienočkami...............ked už sama tak to musím vytiahnuť :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..presne si to vystihla :grinning: :grinning: :grinning: .....musím ho kontrolovať :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ty už si aj zvedavica, aj vyťahovačka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dobre, dobre, aspon sa toho veeeeľa dozvieme :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@jacka ..hej zvedavka :slight_smile: ..Lolka je špéci prípad..už dobré dva mesiace máme sucho aj cez deň aj po noci, ale nechce dať plienku preč :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....asi ju hreje alebo čo :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@leninka75 no ked mu bolo trochu lepšie ....asi okolo tretej...kopal do futbalky po celom dome..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...som sa narehlila......že jej je teplo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...počkaj ako bude nadávať na vložky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 že hreje :grinning: :grinning: :grinning:

ja dnes len taukááám a tukááám....asi dohánam tie dni, čo tu nebudem...mala by som čo to pobaliť, na tie dva dni, ale taaaak sa mi nechce...neznásam balenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
jáj, ozaj....švagrinu mám v porodnici.... :wink: ....len dúfam že tak skoro neporodí, lebo sú zakázané návštevy..... :angry:
19. feb 2013 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko som zvedavá akú budete mať noc.............. :frowning2: Deniskovi sa nechce spinkať?.............. :frowning2: :frowning2: ........si pri nich užiješ.... :pensive: :pensive: tatinka asi doma nemáte,že?
19. feb 2013 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 kam idete?? :confused: :confused: :confused: :confused: čo mi ušlo?? :confused: :confused: :confused:
19. feb 2013 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 no vidíš už som zas o niečo múdrejšia :slight_smile: :slight_smile:
19. feb 2013 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ....tak noci máme celkom v pohode.....dám mu zas dithiaden, tak bude spať do rána.....aj včera..kašlal len asi 2x, ked sa skyckal z vankúša a zatiekli mu soplíky...ale dnes už to má menej, tak uvidíme..... :confused: ..klop,klop,klop :wink: ...tatinko príde asi okolo 12-tej...1-nej...myslím...to už budem robiť Simčovi polnočnú sváču..... :grinning: ...niekedy by som veru vymenila....aspon na 1 den..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko čo čaká?
19. feb 2013 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ideme zajtra k svokre, ale len na dva dni...manza nedostal volno...vyudime klobásky a hajde domov :grinning:
19. feb 2013 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko ......počkaj ako bude potom Lolka nadávať :grinning: :grinning: :grinning: ...jej to potom pripomeniem :slight_smile: :wink: ....švagrová už má termín?
19. feb 2013 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko aspon že tak..... :slight_smile: :slight_smile: že sváču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................................ešte má teplotu?
19. feb 2013 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru nadávať bude...... :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ozaj...už viem čo som chcela......poradte mi....svokra bude mať narodeniny...už v štvrtok....som to dneska zistila...a teraz rýchlo...aký darček????? @jacka ...nenúkaj mi nočnú košieľku, ona má väčšiu veľkosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
myslíte že Peťka može už hlava bolieť....mi ukazuje že ho tam bolí....nie je ešte maličký na to??? :confused: :confused:
19. feb 2013 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 ...keby si videla aký tu mám teraz bordelík :grinning: :grinning: ..celý deň som do ničo ani nepichla :grinning: :grinning: :grinning: ..mňňam klobásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. feb 2013 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@denisenko spojím tie dve :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...nie, termín má v nedeľu, ale vraj jej odteká plodová voda, pomaly ale isto...tak ju tam nechali....aby sa náhodou ešte niečo nestalo....
19. feb 2013 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..veru som ti chela tú jackinu košulku ponúknuť :grinning: :grinning: :grinning: ......nezávidím, ja nikdy neviem čo tej moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka ...ježkove nohy???...to vážne????? povedal ti že ho bolí hlavička????....to dúfam, že nie...to je jeden z prvých príznakov tejto blbej chrípky......dneska mi to vravela mudra..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2013 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 podobne :grinning: :grinning: ale z toho pichania som už na nervy, furt pichám a nič :grinning: vzdy musím znova picahť a fúúúúrt to vydrží len chvílu...ten poriadok myslím :grinning:
19. feb 2013 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ..ja si myslím, že ho môže hlavička bolieť :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..nemá teplotku?
19. feb 2013 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ....ale to bude potom dvojfarebné, či ako?....vieš, ona je už taká postaršia, neviem, či by to prežila, také pestré..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2013 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok