• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@leninka75 no vidíš..... :grinning: :grinning: :grinning: nemá alergiu na mlieko :grinning: :grinning:
20. feb 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...juj škoda, chcem zajtra urobiť dievčatám a rozmýšľam, že strčím dnu jahody... :slight_smile: ...... podľa mňa má svokra alergiu len s tým nikdy nebola :pensive: ....ale skúsim jej povedať, aby sa išla dať vyšetriť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............
20. feb 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ha nejdem pre deti....volal muž že ich vezme,.... :grinning: :grinning: ........to sa mi páči....................

aj u vás je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........krásne je zas...žeby pomaličky prišla jar :zipper_mouth: :sunglasses: :sunglasses:
20. feb 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: no skus jej to povedať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som to chcela s jahodkou.......mám v mrazáku.....................no vieš čo vyskúšaj a daj vedieť..... :slight_smile:
20. feb 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..dáš frťana, keď nemusíš? :dizzy_face: :dizzy_face: ...... u nás tiež bolo :sunglasses: .....len teraz zasa začína snežiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....vieš ako ráno už vtáčiky čvirikali?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tuším aj oni už chcú teplúčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 až ked budú doma.....človek nikdy nevie :wink: ......................snežiť??......to nechcem už s toho snehu nie je radosť :grinning: ..............................aj tu už začínaju ohlasovať :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......ale len tak potichúčky :wink: :wink:
20. feb 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....musím sa ísť pohrať :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
bežkaj.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. feb 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vidím ťa............ :dizzy_face: :dizzy_face: akurát som posielala Simonkovi hlasy :slight_smile:
20. feb 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a už si fuč.......... :wink: :wink:
20. feb 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja tu dnes ani nie som....len jedným okom....a aj to som sa rozčúlila....hádaj... :grinning: :grinning: :grinning: .....dakujeme za hlasy... :wink:
20. feb 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko stačí aj jedno očko.... :slight_smile: .........hádam hádam.....Denisko?...... :wink: ....alebo Simonko.... :wink: ..alebo obaja :grinning: :grinning:
20. feb 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...my sme dnes konečne o dvanástej prišli domov z vyšetrenia. O držku. Vikimu ribili aj snímky pľúc a dutín. Dutiny totálne plné...Bol aj na spirometrii,ale nič moc. Potom mu dali sprej Ventolin a už to bolo omnoho lepšie. Takže nafasoval dva spreje na inhalovanie a 11.3. na kontrolu. Dúfam, že sa to bude zlepšovať a neprepukne to do nejakej astmy :frowning2:...
20. feb 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....ste si užili doktorov :frowning2: .....ten ventolin tu už tuším niekto spomínal, či nie? :fearful: ...a do školy môže ?......
20. feb 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte baby tak Matúško úspešne ale so strašným plačom :confounded: absolvoval tretie strihanie vláskov :grinning:
20. feb 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk..... :slight_smile:
20. feb 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ako v škole?
20. feb 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no pekne ste dopadli......a má nábeh na astmu????......... :confused: :sweat_smile:
20. feb 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ..strašne ho to bolelo, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ty si ho strihala? :slight_smile:
20. feb 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..v škole?....dobre, odpadla im posledná hodina, tak mali len 4..sa vytešovali :slight_smile: :slight_smile:.......ako Peťko v pohode?..
20. feb 2013 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..som vyhnala tatina, nech preskúša Lilinu :grinning: :grinning: :grinning: ..nech si aj on užije to odvrávanie a mrkotanie, že mne sa nechce a ja som už unavená :grinning: :grinning: :grinning:
20. feb 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no čo ako muž prežil...aj Lilka? :wink: :slight_smile:

Peťko má len soplíky......nech pri tom aj ostane.... :wink:
20. feb 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Viki už bral sirup ventolin, ale sa mu po ňo, triasli rúčky...teraz má sperj, je to niečo podobné ako ventolin...Do školy môže ísť v pohode. Aj korčuľovať sa a lyžovať. Nemá sa v ničom obmedzovať.
@jacka no tak to vyzerá, ale dúfam, že to tak neskončí...
20. feb 2013 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..skôr sa pýtaj či Lilka prežila :grinning: :grinning: :grinning: ..obaja sú spokojní :wink: .......držím palce Peťkovi!! :slight_smile: .......už ste po večeri? :slight_smile:
20. feb 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....brrr, riadny bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......keď má chytené dutiny nemá sa obmedzovať?......nám ORL vtedy pred vianocami povedala, že máme mať kľudový režim :pensive:
20. feb 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tie dutiny sú plné teda asi kvôli tej alergii...alebo ako to nazvať...
20. feb 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....aj mu budú ešte robiť testy na alergie?......
20. feb 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky.... :slight_smile:
sme domaaaa.......bolo super,vela snehu,vela detí,veľa jedla,veľa všetkého :grinning: .akurát ja som pretrpela celý pobyt na liekoch...bolo a ešte stále mi je príšerne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prečítam si vás zajtra ráno pri kávičke o piatej :grinning: .snád to zvládnem :wink:
dobrúúú nocku
20. feb 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 niééééé strihala ho kamoška kaderníčka :wink:
20. feb 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 vitaj. No škoda, že si bolo chorá...muselo byť super.
@leninka75 zajtra budem volať na Imuno-alerg. ako sme dopadli, tak uvidím, čo povie doktorka...
20. feb 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok