• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
Pozdravuje vás bubba :wink:
20. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hlavne že prežili........ :grinning: ............a ak sa to mužovi zapáči tak ....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......máš o starosť menej :grinning: :grinning: :wink: :wink:
@aninka29 vitaj....nejak rýchlo to ubehlo :pensive: ....................aj máš teplotu?.........detičkám sa páčilo?....dáš aj foto?....
@utka potom daj vedieť čo si u dr. vybavila :wink:

dobrú noc.......... :slight_smile:
20. feb 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko :slight_smile: ...aspon niečo prečítané,zvyšok si domyslím :slight_smile:
21. feb 2013 o 05:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoooooooooooooooooooooooj :grinning:
21. feb 2013 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!! :wink:
21. feb 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..a dnes ráno necvičíme?? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ..
21. feb 2013 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..kde si odchytila bubu? :sweat_smile:
21. feb 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...to isto sa mu zapáči !!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..........Lilina bola neskutočne napálená, lebo ona už bola strááášne unavená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ..skúsim sa opýtať znova :wink: :pensive: ..kde ste to vlastne boli?:.....
21. feb 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..kukám ho fóra, že aké nové témy pribudli a aha niečo pre teba "má niektorá jazykovú bariéru so svokrou?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............

@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................no mala si dať link :grinning: :grinning: :grinning: nech nehladám :grinning: :grinning: :grinning:

inak......už aj ty vedieš monology? :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
21. feb 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som sa dobre sekla......som v tom......že je dnes piatok....ja pečiem koláč na sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....budem ho musieť schovať :grinning: :grinning: :wink:
21. feb 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..tak občas sa podarí, že si sama pokecám :grinning: ...to s tou placentou som čítala, brr..hnusné :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....inak ti poviem mňa by také niečo ani vo sne nenapadlo, nieže tu ešte hodím takú otázku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......raz som tiež našl anejakú otázku na sex...podľa textu to písala nieká strašne mladá žubrienka, lebo to bolo tak vulgárne napísané, že bleeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........
21. feb 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..socku na teba, deťom jedlo schovávaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a čo si vlatne taká popletená??? :fearful:
21. feb 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no dik :grinning: :grinning: :grinning: ........................tak im ho radšej len ukážem :grinning: :grinning: :grinning:

fakt sú tú témy ktoré vy som normálne vymazala..........................toto som nečítala.....ale ani neviem či sa niečo také dá urobiť........fuuuj..............to kde chodia na tie nápady.....?.... :angry: :angry:
21. feb 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Maťko ma poplietol.....že už zajtra nejde do školky......tak som mu uverila :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..a tá fotka čo tam bola pri tej placente :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a keď som si chcela predstaviť ako to niekto je :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded:
21. feb 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..čo si im vlastne upiekla? :dizzy_face:
21. feb 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja akurát vyváram poslednú dávku tých tvarohových knedličiek s jahodami..už som jednu skúsila a je to dobrotka :dizzy_face: ..som zvedavá čo povedia baby :wink:
21. feb 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 super som aj ja zvedavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....................daj mi prosím ťa link kt. si robila.....dakujem :slight_smile: :slight_smile:

ja som to nečítala....len mi prešiel mráz po chrbte ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 oblíž prst.....už je v okne.....len postruhať čoko a jesť.....teda trochu vychladnť musí :slight_smile:
21. feb 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka http://varecha.pravda.sk/recepty/tvarohove-knedlicky-ako-ich-robim-ja-fotorecep/32161-recept.html...nech sa ti páči :slight_smile: ....dala som menej krupice a trošku polohrubej múky lebo som dala viac mlieka a dnu som strčila jahody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..kedy prídu gratulanti?.... :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 v sobotu......................... :dizzy_face:
no neviem či som tento aj ja mala........ :unamused: ....škoda že som ho neuložila.......fajn urobím im aj ja.... :slight_smile:
21. feb 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka fajnotka mňáááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
@leninka75 ja som ti to písala :wink: ...ale ešte raz.....hotel sorea....stará ľubovňa :slight_smile:
ja som si baby poriadila,idem niečo ukuchtiť....ešte netuším čo...a poobede k nám dojde sesternička na prázdniny....kočky sa jej už nevedia dočkať :slight_smile: ....aspon budem mať pestúnku :grinning: :grinning:
nenormálne kolko u nás nasnežilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 tu sú starší ludia musíš a dva krát....... :grinning: :grinning: ..............budu aj foto?:. :slight_smile:
21. feb 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 veru mnam.... :wink:
pre man dosť sladké........ :wink:
21. feb 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte...
Dnes som skoro vstávala...bola som na endokrinológii. Je to OK. Tabletky beriem ďalej a kontrola v apríly...
Volala som tej imuno-alergo. Tak vraj aha...tak pani doktorka potvrdila astmu. tak na rovinu mi to povedala. Vraj nech sa dá trochu do poriadku, a že testy môžeme urobiť hocikedy...
21. feb 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to s tou placentou...bleeeee
21. feb 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok