• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahojte... :slight_smile: ...dneska zas len jedným očkom...aspon vás pozdravím...totál nestíham..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera tak super snežilo, kalamita a ja som jazdila...mamky, nevidela som nič.....ani to, kde je cesta.... :grinning: :grinning: a potom doma padol net, takže dovi dopo....na večer už len romantika ostala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....Denisko vyzerá trošku lepšie, Simonko trošku horšie, ja kašlem a tatinko sa zatiaľ drží.... :slight_smile: ...a užž zas od vás idem...aj ked nerada....dneska jazdím a večer ideme gratulovať svokre.... :slight_smile:
21. feb 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ja také sladotinky môžem :dizzy_face: .bude aj foto,len neviem kedy sa k tomu dopracujem :grinning:
volal mi muž..je spečený ako paprika :sunglasses: :grinning: .......a my tu kalamitujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka to už potvrdili?.......ja nestíham...som myslela že to dlhšie potrvá...... :frowning2: ...no pekne.............ale vieš čo....aj moja sestra ju mala ..chodila do Tatier na liečenie.....a dostala sa s toho.........tak hádam aj Viki s toho vyrastie :slight_smile:
21. feb 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 .....no tak horúco zas nechcem......mne stačí aj jar.......nie 30st....nie :wink: ..................no vidíš u nás je krásne :sunglasses: prichádza jar........sneh pomaličky mizne...... :wink: blato ostáva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teraz mi trklo,že moja svokruša mala v utorok narodeniny......jááááj jááááj...to bude hnevaná :grinning:
21. feb 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..mňammmmm jaj dala by som si aj také moc sladké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ..soreu to pamätám, ale mňa skôr zaujímalo to miesto nie hotel :wink: ..a už viem....
21. feb 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak sa držkaj na jazde.........vráť sa celá :slight_smile: .................................fakt je Simonkovi horšie?...žeby tiež chrípka?... :frowning2: .....................nejak často máte romatiku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. feb 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
21. feb 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aha..tak to som tuším nepísala predtým :slight_smile:
@aninka29 ty si mi za nevestu :grinning: :grinning: :grinning: :wink: čo jej ideš dať?.... :slight_smile:
@utka..ja by som to tiež nevidela až tak zle..je malý ešte sa môže vyliečiť :slight_smile: ....a hlavne všetko sa potvrdí až po testoch :slight_smile:
21. feb 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som len prsty olizovala..................a musela som si dať sol do pusy :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko..tak už aj Simonko? :frowning2: ..drž sa na cestách!!...ale ja tak si to včera dobre zvládla :slight_smile: ...čo si nakoniec vymyslela pre svokru? :wink:
21. feb 2013 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vidíš to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........kúpim jej puketu :grinning: :grinning: :grinning: .......ale neviem kedy sa tam dovalíme..ved som chorááá :grinning:
21. feb 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....ja by som si teraz aj kockový cukor dala, takú mám chuť na sladké :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chorá....fajn výhovorka ked si bola na prázdninách :grinning: :grinning: :grinning: dáááleko :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ..však práve preto treba ísť teraz gratuľovať, treba sa podeliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 pozýýýývam ťa.. :dizzy_face: :dizzy_face: príd......ja sladké velmi nemusím.............ale ked to na mna príde tak celá čoko je len moja...a nie len jedna :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aká si ty prajná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
21. feb 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............. :dizzy_face: :dizzy_face: .........
21. feb 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som jej volala :grinning: ...že akože sme šťastne došli domkov a blááá blááá..a že dojdeme v nedelu na rýchlu kávičku :grinning: ..

baby ja sladkosti doslova žerem ....v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ani sa podeliť nechcem
21. feb 2013 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................ved nechaj niečo aj deťom :grinning: :grinning: :grinning:
na rýchlu kávu......to by som k svokre už ani nemusela chodiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nikdy :grinning: :grinning: :grinning: tá by to nerozdýchala :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka moja je zvyknutá na tie moje rýchle návštevy :grinning: :grinning: :grinning: prídeme,sadneme,vypijeme,vstaneme,zhabeme koláč a padáme :grinning: .....pol hodka :grinning:
21. feb 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 ja dúfam, že to nebude také zlé...a vyrastie z toho...
...a bubba mi včera písala na FB...
21. feb 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 aká si ty dobrá nevesta....... :grinning: :grinning:
@utka jasné že s toho vyrastie :slight_smile: :slight_smile:
21. feb 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka najlepšia :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj ahooooooooj opäť len na kuk :grinning: popíšte moje krásne si potom prečí í í í í tam :wink:
21. feb 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :wink:
Môj šikovníček zase doniesol 3 jednotky :slight_smile:
21. feb 2013 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok