Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

ahojte.....

@denisenko Deniska to nejak dlho drží..... ☹ ..................a Simonko?..................to vieš do kapucni určite dočiahne......aby si utrel noštek 😝 .....................neboj skorotíš si aj nové auto 🙂 🙂 ........................že rukávy............ 😀 😀 tak to je potom rukávnik 😀 😀 😉

@utka budeme neboj sa...........hlavne klud 😵 😵

leninka75
22. feb 2013

ránečko!! 🙂

@jacka ......dnes zasa prvá? 🙂 😉 .......vieš čo Lilkina spolužiačka bola 5 dní v teplotách ☹ ☹ ☹...fuj hnusná chrípka 😝.....a vraj tu vedľa v Púchove niekto zomrel na prasaciu 😖 😖 😖

@utka..drž sa!!! 🙂

@denisenko..koľko budeš ešte jazdiť?

jacka
22. feb 2013

@leninka75 v BB zomrela 29 r.....mamička ....po porode na prasaciu chrípku a ešte dvaja pacienti tam ležia 😔

jacka
22. feb 2013

@leninka75 že 5 dní....to riadne dlho ☹ ☹ ☹ ☹ ...............nie chrípku nechcem 😔

denisenko
22. feb 2013

dobré ránko.... 😉 ..zas sneží...... 😝 😝 😝 😝 😝 ja chcem jááááááár........

denisenko
22. feb 2013

@jacka ...mne doktorka vravela že v piatok mám prísť, ak bude teplotovať...takže zrejme ráta s tým, že bude...inak sa ku nej na kontroly nechodí...... 😝 😝 moju maminku to držalo týžden, sestra s celou rodinou tiež asi týžden....takže tak... 😔 😔 😔
@leninka75 ...v Púchove?...to máte blízko....ale každý rok zomrie veľa ľudí na chrípku...len sú rozne druhy.... 😔 😔 😔

ozaj, mamky....očkovali ste niekto proti chrípke????

jacka
22. feb 2013

@denisenko takže idete na kontrolu..... 😔 ..........to čo je za hnus..... ☹ ..........................veru vela druhov je.....stále sú nové 😝 ..............................nie nie nie....ja som proti .....fuj dať si pichať nejaký hnusný vírus do tela.......brrrr.............radšej si to odležím v posteli 😉 😉 ......................vy ste sa dali?

jacka
22. feb 2013

@denisenko u nás nesneží.....ale zima je poriadna 😝 .............včera sa ma Maťulo pýtal či je už jar........že je tak pekne.....ja mu na to ....ešte si musíš mesiac počkať.... ☹ 😉 😉

denisenko
22. feb 2013

@jacka ...no uvidím, či pojdeme....včera mal len raz a aj tabletky len raz...dneska má len zvýšenú, tak čakám, či sa to zdvihne alebo čo a potom zavolám radšej, lebo v čakárni bude isto kopa chorejších ako sme my....... 😝 😝 😝 ...ja som nikdy v živote chrípku nemala, len nachladnutia a podobne...ale origoš chrípku nie...tak sa nemám prečo očkovať 😉 ..len rozmýšlam, že Deniska by som asi dala....každý rok mi na nu ochorie..... 😖 ...no...poradím sa s doktorkou.....

leninka75
22. feb 2013

..teda bambuľky tá chrípka je riadne svinstvo 😝 😝 😝 ......my neočkujeme proti chrípke.....podľa chrípka je tu odjakživa, len teraz sa všetko nafukuje a zarábajú na tom farmaceutické firmy 😠

denisenko
22. feb 2013

@jacka ..jááááj, keby len mesiac...takýmto tempom po zime príde leto....lebo zima bude taká dlhá..... 😝 😝 😝 😝 ...teraz vyšlo slniečko....a za 5 minút bude zas snežiť, už to poznám.....a to ešte ani apríl nie jue.....a už si to robí, čo chce...... 😠 😠 😠

leninka75
22. feb 2013

@denisenko ...dobre pamätám, že si dávala Deniskovi ibalgin?....a len toto či aj niečo iné?.. na teplotu a tak...

leninka75
22. feb 2013

@jacka
@denisenko ..vraj sa má budúci týždeň otepliť na 10 st 😅 😅 😅

denisenko
22. feb 2013

@leninka75 ...veru dobrú pamäť máš..... 🙂 🙂 🙂 ...len to mu dávam, a dithiaden 2x denne.....a kvapky do nosa....toť vsjo...

jacka
22. feb 2013

@denisenko moj názor na očkovanie je presne čo píše
@leninka75 zarábaju..............ja dieta by som nedala......moj názor......... 😉 ...............nevieš proti akej ho dať....dáš proti jednej ....druhú dostane...........................ale to je len na tebe 🙂 🙂

jacka
22. feb 2013

@leninka75 10st..............no krása........to už bude fakt po snehu ☹ ☹ ....................... 😝

aninka29
22. feb 2013

ahojte 🙂
kurnik,tak už je chorá aj Simi....začala teplotovať..a dnes už ani rozprávať nevie.....bola som s ňou u doky....kokos...milion ludí tam je...sme sa vrátili domov,pôjdeme neskôr..............by sme si tam vysedeli pol dňa v teplote 😠 😠 😠 😠

jacka
22. feb 2013

@aninka29 ☹ ☹ ....krása......tak aj ju?...Sabka sa drží?...........................tak sa rýchlo vyliečte 🙂

denisenko
22. feb 2013

@aninka29 ..tak aj vy???....no paráááda..... 😠 držkajte sa.....
@jacka ved to, že ked tých druhov je tolko, že nevieš či to pomože alebo nie..... 😝 😝 😝 ....to aký smajlovia za tým snehom???...nebodaj ti bude ľúto, ked príde jar...... 😀 😀 😀 😀

aninka29
22. feb 2013

diky baby...................Sabka je v pohode.....ale stavím sa,že ju to chytí tiež ☹
aj u nás sneží 😝 a vetrisko fúka..................

jacka
22. feb 2013

http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/nebezpecn...
zachvílu budeme holý chodiť 😝

jacka
22. feb 2013

@denisenko vieš že aj hej............ja neviem prečo mám tento rok radosť zo snehu 🙂 😉 .........................
presne ....x druhov chrípky je.....a teda zaočkuju len proti jednej....... 😒

denisenko
22. feb 2013

....tááák...účty poplatené..... 😖 😖 😖 ....idem ešte dneska do školy....sme za celý týžden ani prstom nepohli....sa nemohol vobec sústrediť...tak budeme cez prázdniny dohánať...... 😝

denisenko
22. feb 2013

@jacka ...čoby holý....ešte nám ostali listy...ale vyberaj také nepostriekané.....a kožušinky domácich zvieratiek..... 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko čo ked tu nemáme figové listy..................... 😀 😀 😀 😀 najlepšie nejaké ihličie hlboko v hore 😀 😀 😀 ................................. 😀 😀 ......................domáce zvieratká nemám.......len havina to by som mu neuorbila 😉 ............................ale nejaké myšky u susedov.... 😀 😀 😀 ..............len mačka chýba aby pochytala 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko kedy idete k vašim?.....................a idete všetci?....nakolko?.... 😅 zas som zvedavá že 😔 😉

utka
22. feb 2013

Ahojte...
Ďakujem za podporu. Idem tam na jedenástu... Aj u nás sneží. Takže si musím najprv vyhrabať auto spod snehu 😝 .
My sme tiež nie zaočkovaní, ale moji rodičia sa dávajú...

denisenko
22. feb 2013

@utka ...držíme palčeky... 😉
@jacka k našim...už sme tam mali byť...no nič....pojdeme asi v nedelu, ak sa zlepší stav.... 🙂 a vo štvrtok naspäť.... 🙂 ..ved uvidíme....som volala s mudrou, tak že hádam už bude lepšie, až na ten kašel.... 😝 😝 😝

katka1819
22. feb 2013

čafte 😀 kuk a frčí í í í í í í í m 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko ....................hádam zlepší...... 🙂 veríme 🙂 🙂 ..........................mamina bude mať radosť že 🙂 ......prídu tam aj sestrine deti?..........

@utka držíííme 😵 😵 ....potom sa ozvi 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre