• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
Baby, ste zlaté, ďakujeeem. No dievčatko by bolo super, ale to je jedno. Keď som to povedala teraz Vikimu, tam reakcia: "No do kelu"...
@aninka29 držte sa!
Vikimu tiež brali na to odbery tuším minulý rok a zistrili, že ju niekedy prekonal a ani sme o tom nevedeli.
22. feb 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bohovský je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................

ako sa mi nechce do toho nečasu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som už tiež vyše týždňa sopľavá a od včera už aj chrchlem. Už sme pobalení, za chvíľu fičím po tatina a hurá k naším...
Tak pekný víkendík prajeme!
Ozaj, nechcem zarieknuť tak KLOP-KLOP, ale Viki nekašle...
22. feb 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tu zase sneží...ale cesty sú našťastie mokré...
22. feb 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka klop klop :slight_smile: :slight_smile: :zipper_mouth:
to kadial chodíte k vašim?............aj tu je tak....sneží a je teplo.....takže sa to topí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Po diaľnici smerom na NR a na R1 odbočka na Čeradice-odtiaľ Kozárovce, Levice, atď...
22. feb 2013 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka super reakcia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..idem trošku vyzvedať....akú reakciu mala??...a to brala ten amoksiklav prvý krát???? :confused:
22. feb 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak šťastnú cestu.... :dizzy_face: Viki by radšej bračeka????
22. feb 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Peťko nevedel, že si nemože zobrať?... :confused:
22. feb 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: už sme doma :wink: detičky vyvenčené a klobásky vyúdené :grinning:
@denisenko podaj mi prosím hlásenie, čo nové, som voška lenivá, ale zvedavá :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 no dneska len samé bacily, cukrík Lipo u Peťka a asi dievčatko u Zuzky.......... :wink: ...
22. feb 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to si velmo zredukovala :grinning: cukrik Lipo u Petka?....zeby to nemal spapat a spapal.?..zuzku som pochodpila :wink:
22. feb 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..dnes má Simčo upratovací den....tak viac nestíham....aj prehľad len stručný.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 vitááááj..konečne ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko nie nevedel....nekupujem to......ale už sa vykakušal ...hádam bude dobre :wink:
22. feb 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krááááááááááááááásne snežííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...tak hádam jeden kúsok..prežije bez ujmy.... :rolling_eyes:
22. feb 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...aj u nááááááás.....sakra..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. feb 2013 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka aj u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ...spojila som smajlov...vasich a ten moj :grinning:
22. feb 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...ah, čo som našla...mám doma maniaka na toaleťákové rolky.....konečne viem čo s nimi....
http://lesk.cas.sk/clanok/100453/papierove-rolky-nevyhadzujte-este-vam-budu-uzitocne.html
22. feb 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...ti tak vyšlo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko presne tak :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...a mne to furt len inak vychádza...... :angry: :angry:
22. feb 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko určite nie.... :slight_smile: .....aspon sa učka počula...nedááávať nič :grinning: :grinning: :wink:

prečo nechcete sniežik :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ale ved ja chcem :grinning: :grinning: :grinning: sniežik :grinning: :grinning: :grinning: ...nech sneži, kým je zima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem ja od vás, už počujem hlasy...vypínaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. feb 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem aj ja nachytať večeru :slight_smile: :slight_smile: ....niekto mi tu umiera :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sneží.........stále :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

brušká plné gulaté........ešte ich poumývať a šup :pensive: :wink:
22. feb 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Simonko nemá chybu s klobáskou :slight_smile: :slight_smile: .............to ako si mu ju vzala?... :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...prezradím ti...len ju ocuckal a ...zahodil..... :grinning: :grinning: :grinning: ....nejako ho neoslovila...ale mäsko akéhokoľvek druhu...to si dá vždy.... :wink:
22. feb 2013 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...bruška plné guľaté?...Simonko šiel dnes bez večere..aj to sme sa pobili...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok