• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@denisenko veru veru........obaja si položili.....rožok a salámka...to možu...od rána do noci :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...tiež sú salámkový???? :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...Denisko zbaštil 2 palacinky...pohár mlieka....tak už mu je hádam lepšie.... :slight_smile:
22. feb 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jasné aj párkový :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...išli by do partie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko bolo mi povedané,že amoksiklav sa pri mononukleoze nesmie podávať.....preto bola tá reakcia...ale doktorka ešte vtedy nevedela,že je to mono...to sa ukázalo až v nemocke..............liečili ju kortikoidmi a sirupom na kašel..kedže sa jej báli nasadiť dalšie atb :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a v podstate kvôli tomu schytala po pár týždňoch zápal bedroveho klbu...sa nedokázala postaviť na nožičku...... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ahááá.....lebo naposledy ked amoksiklav bral Denisko tak tiež schytal alergickú reakciu...také červené mapy po tele...ale vraj to asi z toho nebolo...no, kto vie...preto ma to zaujímalo...skončili sme 2 týždne na Prednisone.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ako je Simke? už lepšie???
22. feb 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Sabka bola ako muchotrávka..aj by som vyhrabala fotku...ale nechce sa mi :rolling_eyes: ....................Simka ani rozprávať nevie,čo má taký opuch,aj teplota jej furt vyskakuje.....ach
už som si aj smrťáka kávu zaliala....nech nespím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2013 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..tak perná noc pred vami.....držím palce, nech je čo najkludnejšia....
22. feb 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vdaka....a nápodobne,ved vy ste tiež choručkí :frowning2:
22. feb 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj herečky :grinning:
@utka sa teším že je všetko OK a dievčatkoooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. feb 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@denisenko aj moji sú párkový najlepšie im chutia detské párky z jednoty poznáte? sú najlepšie Matúško ich zbaští aj 5-6 za 5 minútiek :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 mi je ľúto že je malá ták choručká :frowning2: sa opatrujte :slight_smile:
22. feb 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som kukla prečítala a idem het tak zajtra papa kočeny :grinning:
22. feb 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 neviem, ktoré máš na mysli???...ja kupujem v jednote tie maličké frankfurtské.... :wink:
22. feb 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 my jednota párky nekupujeme.......hnus.........neviem ako sa volaju.....ale aspon sa nerovaria......chuťovo sú velmi fajn.... :dizzy_face: :wink:
22. feb 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....dúfam že budete mať dobrú noc........ :wink: ........to tak ked nasadia lieky bez výsledkov.... :frowning2:
22. feb 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nik...?..... :slight_smile: :slight_smile: ..............dobrú noc.... :dizzy_face:
22. feb 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som tu........... :wink:
22. feb 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no kde si :wink:
22. feb 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..no ved tuuu....čo ma nevidíííš????.....kývam ti...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už vidím ......ten sneh mi zakryl oči :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko chalani už búvaju?......
22. feb 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....sneh???....tolko vám napadlo, že ma nevidíš???.... :grinning: :grinning: ...už dávno spinkajú.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..len dúfam, že čoskoro zas podaktorý nevstane..... :confounded: :confounded: a vy už tiež ?..... :slight_smile:
22. feb 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko sneh................zapadla mi chajda snehom :grinning: :grinning: :grinning: ....................a sype sa dalej :grinning: :grinning:
taky tak :pensive: :slight_smile: ....................zvyknú buntošiť? :slight_smile:
22. feb 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...Denisko ani moc nie...ale Simonko, ten v poslednej dobe buntoší celú noc...už fakt len ten gauč mi ostal.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aspon že jeden prespí celú noc :slight_smile: ...................takže Simonko ti dal padáka :grinning: :grinning: ..........
22. feb 2013 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jojo.....vypovedal mi nájom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ozaj, Peťko sa v noci budieva, alebo už tiež ako poriadny veľkáč spinká????
22. feb 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: takže vy nemáte spálnu.....dobre chápem :grinning: :wink:
Peťko?....ha ha..........okolo polnoci máme výmenu.... on do mojej ja do jeho......ked na to príde tak okolo 3tej ideme každy do svojej.............a to sa ešte v noci mojkáme a stískame.....pusinkujem....držíme za ručičky.................. :slight_smile:
22. feb 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...to sú tí "tvrdí chlapi"""" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...my sme vysťahovaný...len dúfam, že nie natrvalo...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................tak tak............................ja aspon nemusím cestovať do inej izby :slight_smile: ......................dúfaj dúfaj :grinning: :grinning: :grinning: aby s toho ešte nebola detská :grinning: izba :grinning:
22. feb 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok