• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@denisenko pojdeme na takú náhodu aj my.............neviem kedy..........ale raz to príííde....................dobrú :slight_smile:
22. feb 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
22. feb 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobréééééééé ránečko :grinning:
@jacka
@denisenko sa Vám opäť nedalo spať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ozaj k tým taškám moja segra kúpila minulí rok s Disney obrázkom neviem značku normálne stojí okolo 50 euro a v marci ju mali v zľave za 25 euro myslím že v Tescu ju kúpili. Tak ideme aj mi kuknúť na budúci mesiac že čoooo,ale ja mu chcem tiež z topgalu aj si vybral už s dinosaurom :grinning: :grinning: :grinning: A k tým párkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to nieje značka akože coop jednota nejaká iná ale zabi ma si nespomeniem...musím kuknúť najbližšie keď budeme kupovať teda zajtra :grinning: ale isto sú to neni frankfurtské :wink: a nie sú žiadny hnuuuuuuus ale mňaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2013 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko hlasujem moja hlasujeeeeeeeem :wink:
23. feb 2013 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ako v noci ? bolo veľmi zle... chudátenko choré.... :pensive:
23. feb 2013 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem tak neskôr kuknem :wink: achoooooooooj :grinning:
23. feb 2013 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.........

@katka1819 tak zisti zn párkov.... :slight_smile: -...počuj a jedia k tomu aj pečivo?... :wink:
@denisenko tak tak treba pripomínať.............. :slight_smile:
23. feb 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ako sa máte?.......dúfam že ste nemali takú zlú noc :pensive:
23. feb 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
23. feb 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
ste toho zas popísali :grinning:
my noc hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....skoro vôbec sme nespali :rolling_eyes: ....Simka sa stále budila,ťažko sa jej prehlta..aj teplotu sme zbíjali :frowning2:
teraz je bez teplotky......skladá si lego....a ja hučím po Sabke,lebo provokuje ako vždy :grinning: :grinning: :grinning:
idem variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Sme u našich a tu lejeeee...fuuuuj.
Uvarila som brokoličkovú polievočku a mamina robí langoše. Mňaaaam...
23. feb 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.... :slight_smile: ...my sme spali dobre...Denisko celú noc a Simonko sa zobudil o pol 11-tej...vypil trochu mliečka a spinkal do 5,30 rána.....som bola večer na neho zlá, aj som nakričala...joj, ako ma to potom mrzelo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@jacka
@katka1819 dakujem baby...ja sa zas pripomeniem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 aká stručná.... :slight_smile:
@aninka29 a mala moc vysokú teplotu?...ked sa už hrá, tak je hádam lepšie.... :slight_smile:
@katka1819 no tak kukni a potom daj tipa...... :wink: ..tašky sú lepšie vo výpredajoch, aj ked som pozerala minulý rok, koncom jesene a teda nejaké extra zľavy nedali.... :angry: :angry: :angry:
@utka leje???? u nás chumelííííííí...od rána.....ešte že viem, kto nám to poslal....že @jacka :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..a to som ešte chcela....ha...volal mi inštruktor...že kde som, ked som na rande neprišla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..mala som mať jazdu a ja som si ju poznačila na budúci víkend.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....čo už, aj tak v tejto chumelici, som rada, že to nevyšlo..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :wink: ...chýbalo mu rande, čo :grinning: :grinning: :grinning:
@utka u nás sa to topí, člapkanica to istí
@aninka29 držte sa :wink: Sabka je provokatér?...kto by to povedal, taká anjelikovská tvárička :wink:
23. feb 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...asi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....vy máte tiež člapkanicu??...a to prečo sneží len u nás???? :confused: :fearful: :confused: :confused:
23. feb 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko u nás tiež včera snežilo...a možno za chvilu aj bude, neboj :grinning:
23. feb 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nebudem sa tým vobec chváliť a vypisovat o tom :grinning: :grinning: :grinning: ...ale ja tiež hlasujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka vyzistím tú značku párečkov a dám vedieť a či k nim jedia párky no veľmi ťažko :grinning: nasilu ho do nich tlačím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj u nás nezasneží a nezasneží í í í í í í í :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka kde si :confused:
my sme boli vonku, matulo skončil v kazdej mláčke a mláke, ktorú nasiel...po kolená mokrý...ale stastný....už spinuska :dizzy_face:
23. feb 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ....ja viem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: -.......spoľahlivá osoba...si Maťka neprihlásila???? :confused:
@katka1819 počkaj, vy máte párky s párkami???....idem k vám..... :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ozaj ani Vás netrklo že píšem segra minulí rok kupovala tašku ....naše deti môj Peťko a jej Ninka sú rovnako starý je medzi nimi 3 týždne rozdiel :grinning: :grinning: :grinning: sme rovnako ostali tehotné a ani sme sa nedohodli,každá chcela ale sme si nič nepovedali a vyšlo nám to obidvom skoro naraz :sweat_smile: to bola taká šupa u nás ja som mala svadbu vo februári a segra v januári :grinning: aj som chcela že to spojíme ale nakoniec každá máme iný vkus tak sme sa hádali a bolo po spoločnej svadbe...nevadí aspoň sme sa zabavili dvakrát po sebe...Ninuša je 27.6 narodená a Peťko 18.7...bolo to super že sme spolu tehuľkovali nakupovali avšetko prežívali, potom aj vozili kočíky sme mali rovnakú značku len inú farbu :slight_smile: dojčili a tááááák al e krstiny sme mali spoločné :slight_smile: nájdem nejaké foto aby ste kukli z toho obdobia :wink:
23. feb 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak ja a segra a deťmi :slight_smile: tie malé v ružovom sú bratove dvojičky :grinning:
23. feb 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
...jej.....u vás bolo veselo..... :slight_smile:
@jacka už ťa vidím.... :slight_smile:
23. feb 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
aj u nás .....párky s párkami....to im najlepšie chutí :grinning: :grinning:
@letty86 tu som.....bola som vonku s nimi......mokrí po uši.......ešte som niečo chystala ......majú prísť Maťulovi vinšovať.........tak aby bolo všetko tak ako má byť.......

tu už nesneží :cry: už prší.... :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: .......tento sneh ked sa pustí.........to ani bazén nebude treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................na to sa fakt neteším...že budu chodiť od blata....radšej mokrí ...nie?.... :slight_smile:
23. feb 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a stále je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 dobré..."naplánované".......
23. feb 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ty tu čo robíš .....máš jazdiť..nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
23. feb 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......tak ja som radšej uprednostnila koníka, ako auto..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...robíš oslavu?...pridu vaši, či?... :confused:
23. feb 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok