• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

6. decembra 2016 
ahoj leni.... :slight_smile:
28. apr 2009 o 07:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som v šoku, také je u nás teplučké ráno!!!!.............jacka, to len my sme tu také staré páky??? :angry:
28. apr 2009 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni dakujem :slight_smile: .....

vieš ako sa hovorí...ženy po 30 su v najlepších rokoch :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2009 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani bubba,ani mirrinka,ani siwi....koho som vynechala....sem nechodia...zradili nás..... :angry: :angry: :angry:

veru je teple máme tu 6st :grinning: :grinning: ...ale aspon že svieti a zatial neduje..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2009 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem havina nachovat....striga mrcha mu navarila a napiekla ..len aby ma Matko nevidel,náhodu ma bonzne :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
práve som to mrkla, bubba tu bola naposledy na 9. stránke!!! :slight_smile: .........mirrinka je výletníčka a siwi stále perie alebo nakupuje!!! :wink: :wink: :wink:
28. apr 2009 o 07:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............len to odsleduj, aby chudák nezatrepal labami!!! :sunglasses:
28. apr 2009 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink: tak ako je na strednom a západnom? u nás už o siedmej ráno bolo horúco,do škôlky sme išli v tričku s krátkym rukávom...paráda :wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. apr 2009 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni zatial žije.... :grinning: :grinning: :grinning:

dobre si to vystihla...ale kukni kto nás prišiel kuk...MIRRI AHOJ!!!!!!!!!!!!!
28. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás už zas fuka..ale teplo zatial ešte len pride z východu :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha mirri!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........dnes žiadny výlet???
28. apr 2009 o 08:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri sem už nepride...jeden prispevok a ...dost :wink:
neboj hádam ešte pojdu :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akože nepríde?akože jeden príspevok? :grinning: šak už druhýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy ste ma ohovárali,čo? až teraz som si všimla....... že výletníčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kde ste? či vyleziete až ked ja odídem,aby ste zas mohli podpichovať,čo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
čo?čo? awojky.Ako sa mate??? :grinning: :grinning: :grinning: .Nemam nejako chut pisat lebo mojho ocina budu operovat :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Ja vas vždy kukam :dizzy_face:
piatýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte baby.ja uz mam upratane aj pozehlene.taku koppu ako svet :sweat_smile: deti ma zobudili skoro a ked uz som sa do toho pustila,tak pospali.netrafil by vas slak.a teraz ked je hotovo,ze si pojdem zase lahnut,matko je uz hore a adamko sa budi. :grinning:
jacka,ano kojim.doobeda aj kazdu hodinu (od siedmej tak do desiatej) a vecer tiez o tej siestej,siedmej,osmej,ale cez den tak kazde tri hodiny.to je pohoda.pri matkovi castejsie.dnes s adamkom na poradnu.som zvedava kolko pribral buchta mala :grinning: majte sa krasne
autor
Mirri no veru veru,hehehe :grinning:
siwi čawes :wink:
macka,adamko je zlatý,a ty si šikulka,ked to takto zvládaš :wink:
28. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
U nas je zimaaaaaaaaaa a zas fuka ten šmatlavy vietor.
Maca awoj :grinning:
28. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hííííííííííííííííí,tak vám všetkým treba,nech vás ten vetrisko poriadne vyštípe.....my máme slniečkooooooooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: vietor sme si užili včera :angry:
28. apr 2009 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maca tak sa ozvi ako dovre papá...aj v noci čaasto vsávaš?JA som pri Matkovi každu 1-2hodky :confounded:

mirri ty sa nezdáš...kde sa to v tebe bere????

siwi a čo je ockovi :frowning2:
28. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni,jacka - takže toto je môj ôsmy príspevok dnes - rekord - a padám lebo mi ešte treba upratovať a manželík išiel dnes na školenie,takže príde domov skôr ako zvyčajne......tak papa a nie že budem mať zase štikútku :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved Mirri ....bola viac ako 2O min......teda sa nezdáš :grinning: :grinning: :grinning:

siwi ked pošleš a ty a ja vietor na vychod tak sa nebude posmievat :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Jacka ma nador na čreve,ale chvala bohu na takom mieste že mu to viberu a zašiju,malo by to bit potom v poriatku,uvidime :frowning2:
28. apr 2009 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jacka my mame vietor už 3 dni,takže je načase aby odišiel na vychod :wink: :wink:
28. apr 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatial čo ma tu zabávate :grinning: :grinning: tak Matko dotrhal na malinkate kusky papier z lentiliek.... :angry: :angry: :angry: :angry:
28. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tearz vykydol kečup na koberec...pomoc....
28. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Jacka to je dooooooooooooooooooobre :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok