Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. apr 2009

ahoj leni.... 🙂

leninka75
28. apr 2009

som v šoku, také je u nás teplučké ráno!!!!.............jacka, to len my sme tu také staré páky??? 😠

jacka
28. apr 2009

leni dakujem 🙂 .....

vieš ako sa hovorí...ženy po 30 su v najlepších rokoch 🙂 🙂

jacka
28. apr 2009

ani bubba,ani mirrinka,ani siwi....koho som vynechala....sem nechodia...zradili nás..... 😠 😠 😠

veru je teple máme tu 6st 😀 😀 ...ale aspon že svieti a zatial neduje..... 😝

jacka
28. apr 2009

idem havina nachovat....striga mrcha mu navarila a napiekla ..len aby ma Matko nevidel,náhodu ma bonzne 😀 😀

leninka75
28. apr 2009

práve som to mrkla, bubba tu bola naposledy na 9. stránke!!! 🙂 .........mirrinka je výletníčka a siwi stále perie alebo nakupuje!!! 😉 😉 😉

leninka75
28. apr 2009

jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............len to odsleduj, aby chudák nezatrepal labami!!! 😎

mirrinka
28. apr 2009

ahojte 😉 tak ako je na strednom a západnom? u nás už o siedmej ráno bolo horúco,do škôlky sme išli v tričku s krátkym rukávom...paráda 😉 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
28. apr 2009

leni zatial žije.... 😀 😀 😀

dobre si to vystihla...ale kukni kto nás prišiel kuk...MIRRI AHOJ!!!!!!!!!!!!!

jacka
28. apr 2009

u nás už zas fuka..ale teplo zatial ešte len pride z východu 😀 😀 😀

leninka75
28. apr 2009

aha mirri!!!!! 😅 😅 😅 ........dnes žiadny výlet???

jacka
28. apr 2009

mirri sem už nepride...jeden prispevok a ...dost 😉
neboj hádam ešte pojdu 😀 😀

mirrinka
28. apr 2009

akože nepríde?akože jeden príspevok? 😀 šak už druhýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
28. apr 2009

vy ste ma ohovárali,čo? až teraz som si všimla....... že výletníčka 😀 😀 😀 😀

mirrinka
28. apr 2009

no kde ste? či vyleziete až ked ja odídem,aby ste zas mohli podpichovať,čo? 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
28. apr 2009

čo?čo? awojky.Ako sa mate??? 😀 😀 😀 .Nemam nejako chut pisat lebo mojho ocina budu operovat 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ .Ja vas vždy kukam 😵

mirrinka
28. apr 2009

piatýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀

maca66
28. apr 2009

ahojte baby.ja uz mam upratane aj pozehlene.taku koppu ako svet 😅 deti ma zobudili skoro a ked uz som sa do toho pustila,tak pospali.netrafil by vas slak.a teraz ked je hotovo,ze si pojdem zase lahnut,matko je uz hore a adamko sa budi. 😀
jacka,ano kojim.doobeda aj kazdu hodinu (od siedmej tak do desiatej) a vecer tiez o tej siestej,siedmej,osmej,ale cez den tak kazde tri hodiny.to je pohoda.pri matkovi castejsie.dnes s adamkom na poradnu.som zvedava kolko pribral buchta mala 😀 majte sa krasne

siwike25
autor
28. apr 2009

Mirri no veru veru,hehehe 😀

mirrinka
28. apr 2009

siwi čawes 😉
macka,adamko je zlatý,a ty si šikulka,ked to takto zvládaš 😉

siwike25
autor
28. apr 2009

U nas je zimaaaaaaaaaa a zas fuka ten šmatlavy vietor.
Maca awoj 😀

mirrinka
28. apr 2009

hííííííííííííííííí,tak vám všetkým treba,nech vás ten vetrisko poriadne vyštípe.....my máme slniečkooooooooooo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 vietor sme si užili včera 😠

jacka
28. apr 2009

maca tak sa ozvi ako dovre papá...aj v noci čaasto vsávaš?JA som pri Matkovi každu 1-2hodky 😖

mirri ty sa nezdáš...kde sa to v tebe bere????

siwi a čo je ockovi ☹

mirrinka
28. apr 2009

leni,jacka - takže toto je môj ôsmy príspevok dnes - rekord - a padám lebo mi ešte treba upratovať a manželík išiel dnes na školenie,takže príde domov skôr ako zvyčajne......tak papa a nie že budem mať zase štikútku 😀 😀 😀

jacka
28. apr 2009

no ved Mirri ....bola viac ako 2O min......teda sa nezdáš 😀 😀 😀

siwi ked pošleš a ty a ja vietor na vychod tak sa nebude posmievat 😀 😀

siwike25
autor
28. apr 2009

Jacka ma nador na čreve,ale chvala bohu na takom mieste že mu to viberu a zašiju,malo by to bit potom v poriatku,uvidime ☹

siwike25
autor
28. apr 2009

jacka my mame vietor už 3 dni,takže je načase aby odišiel na vychod 😉 😉

jacka
28. apr 2009

zatial čo ma tu zabávate 😀 😀 tak Matko dotrhal na malinkate kusky papier z lentiliek.... 😠 😠 😠 😠

jacka
28. apr 2009

a tearz vykydol kečup na koberec...pomoc....

siwike25
autor
28. apr 2009

Jacka to je dooooooooooooooooooobre 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre