• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: fajn tak sibír :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja ti nedám pokoj :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no dám, ale cenzúrovane...šak kukni nas hodinky...... :grinning: :grinning: :grinning: ..tatinko sa zastavil doma na obed a kávičku....mal tak 2 hodinky čas, tak prečo to nevyužiť..... :grinning: :grinning: :grinning: ...a v najlepšom sa dotrepe Denisko, že : ...mamíííííí, pozri čo som postavil z lega.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....chceš aj pokračovanie, či na dnes stačí????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: chcééém :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ale to ste dobre odvážny......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............
23. feb 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ja sa z vás picnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko kde si.....
23. feb 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....no čo už....chodí domov o polnoci a to ja vtedy už spím.... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale tak, myslím že nepochopil...aj ked niektoré veci sa mu zdali čudnéééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ma napadlo...jedného dna im to bude musieť človek aj tak vysvetliť...sa teším že mám chalanov.....nech vysvetľuje tatík..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ............že tatík....myslíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................................a nič sa vás nepýtal???? :wink:
23. feb 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aby si nebola prekvapená čo všetko chápe :wink: :wink:
23. feb 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....ani nie...on je zvyknutý, že sme často na sebe nalepený...... :grinning: :grinning: :grinning: .....len mu nešlo do hlavy, že nemám nohavice..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ved mi bolo teplo, no nie????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...ale...našťastie moje ultra tenké ušká ho odhalili, hned ako potichulinky vošiel..takže moc toho nevidel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
23. feb 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko už ste vytrénovaný...... :grinning: :grinning: :grinning: teda hlavne tvoje uši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko však tak teplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už nemrzne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................tak to má výhodu ked ste nalepený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....no...to hej...ja počujem fakt všetko...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...a jééééé...Simonko....plačká...... :pensive: :pensive: :pensive: asi ho to bolí, že?
23. feb 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko moje zlatko :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..podla mna bolí..... :frowning2: :frowning2: pofúkaj mu pusiny......aj si mu to niečím natrela?aby nemal aftu...
23. feb 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj moje uši sú ako radary..................to odkedy mám deti......žiadny klud :wink:
23. feb 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...nenatrela....nedovolil mi pomaly sa ani pozrieť.... :pensive: :pensive: :pensive: až tak moc neplačkal...ale odkedy zaspinkal..plače už 3.x...ach joooo.... to bude noc..... :pensive: :pensive: :pensive:
23. feb 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ved to...človek spí ako myš na vreci.....a predpokladám, že to tak do....x rokov..... :pensive: :pensive: :pensive:
23. feb 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to vieš zlé sny :frowning2: :frowning2: ....chod sa ním....aby vedel že si nablízku...............................musel sa riadne zlaknuť....pokladík :frowning2: :frowning2:
23. feb 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru veru............x rokov......jááj....a muž si spinká aj tanky možu padať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...no ten mal dneska tých šokov dosť...obávam sa, že z mixéra bude mať dpku do smrti...tak plakal, že svokra sa prišla spýtať, že preboha čo sa stalo, v živote ho až tak plačkať nepočula....až sa triasol.... :confounded: :confounded: inokedy mixujem ked spí, to mu nevadí....a dnes... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aj Denisko bol proti takým zvukom, ale nie až tak..... :pensive:
23. feb 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko má den debil....aj Simonko...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............................to všetko dokopy v tej malej hlávke...neviešm čo sa odohráva :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive:
23. feb 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko moj Maťko zas neznášal vysávanie...........a pekne dlho.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...aj Simčo nie...ale potom to nejako jednoducho prekonal...ani neviem ako...odvtedy ked vysávam, tak len spolu........chodí za vysávačom, alebo mi drží hadicu....... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. feb 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...fuj, aký mám kašel.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem radšej už aj ja..... :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dobrú nocku.... :dizzy_face:
23. feb 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to máš fajné vysávanie..... :pensive: ............... :confounded: .....................už spinká....
23. feb 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bežkaj bežkaj.....užite si prázdniny....a ked budeš mať čas tak skoč na koníka :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrú noc...... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. feb 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@jacka matulko všeeeetko najkrajšie k meninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk
@denisenko odpadla som :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked musíš, tak musíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok