• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ahojte.........

@letty86 si ma predbehla :grinning: :grinning: :grinning:

dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pranostika na Mateja.....lady láme....to doslovne :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahoooooooj :grinning:
@denisenko tak takéto paády poznáme aj my peru mal rozrazenu už 3 krát a raz toho tak hrozne že sme s tým bežali na urazovku :confounded: a to s tým prichytením pri čine :grinning: to tiež poznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my tiež cez deň keď sa dá no čoby nieeee :wink: že,ale tie radary nastavené aké máme hahahaha pri tom ....
@jacka ja som ešte Peťkovi kúpila detský vysávač tak teraz s ním behá Matulo a vysávame vždy spolu :slight_smile:
24. feb 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jakááááááá tajnááááááá :sunglasses: :grinning:
24. feb 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: ..joj zas tolko čítania :grinning:
@denisenko chjooooooj,bobáčik malý :frowning2: ....tým si prejdú všetky detičky,kolko ešte takých pádov bude :frowning2: :frowning2: ......Sabka si tiež tak rozrazila peru,ani rok nemala........ostala jej aj na pamiatku jazva :frowning2:
@jacka Matejkovi prajem všeeeeetko len to najlepšie k meninkám...hlavne veľa zdravííííčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

@utka.....tešííím sa, že bábeno je OK!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@aninka29..držte sa, nech ste rýchlo fit a nech vás obíde nemocnica!!! :slight_smile:

@denisneko@....rýchlo nech sa pera zahojí a prajem ti trošku pokojnejšie dni!! :slight_smile:

@katka1819..čoby tajná!!....len tieto české žandárky bez rozumu kým prečítam tak to trvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka..čo ten cukrík?..nenarobil galibu? :fearful:
@letty86..ako klobásky, vydarili sa? :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka..........sms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. feb 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dočítané :slight_smile:
@denisenko.....som sa trošku nahlas porehotkala :grinning: :grinning: :grinning: ..ale ved aspon chvíločku si mala včera príjemnú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nám sa už tiež stalo,že sa na nás Sabka pozerala ako na predstavenie v divadle :cry: ...ona totiž dokáže chodiť po dome potichúčky ako špión :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Simke nie je ani lepšie,ani horšie :frowning2: :frowning2: ......a Sabka začala chrapčať tiež...........rovno s obomi zajtra k lekárke :frowning2:
24. feb 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..fuha, takže u vás sa nedobrovoľne predlžujú prázdniny :frowning2:
24. feb 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak tak :frowning2: ...a to som tajne dúfala,že Sabka bude ok..a pojde do školky.......
24. feb 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 .....ako vlastne zvládla Sabka nástup so škôlky?....
24. feb 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idem s manželíkom do kina :grinning: :grinning: :grinning: Babovřesky :wink: máme zajtra výročie že 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ma pozval :grinning: papa
24. feb 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29
@leninka75 dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@aninka29 no pekne....ale dalo sa to čakať.... :frowning2: :pensive: ............aj má Sabka teplotu?...a Simke je ako??..............skoré vyliečenie :wink:
24. feb 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 .....bože v kine som nebola ani nepamätám :frowning2: ......užite si!!! :slight_smile: ..a blahoželám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..ale pozor kritická sedmička :slight_smile: :wink:
24. feb 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...čo dnes porábate??.......
24. feb 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Sabka zvládla nástup do školky suprovo :slight_smile: ....asi to bolo tým,že tam so mnou chodila odviezť Simonku :slight_smile: ..takže super.......sem tam pomrnčkala,že nechce ísť do škôlky..ale nebol to žiadny rev,ani žiadne cirkusovanie..takže super :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka Sabka zatial teplotu nemá........ale zato Simka hej :frowning2: .....ach jááááj....
24. feb 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 akú má vysokú Simka?...................veru ch jááj...držte sa

@leninka75 boli sme vonku.....prišli mokrí po uši.....zachvílu pojdeme na divadelné predstavenie.......tu bude zas des.....ale deťom sa páči :wink:
24. feb 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a vy???
24. feb 2013 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka 39 :frowning2: ............tak to mala aj Sabka...a celýýýý týžden v kuse :frowning2: ..len s tým rozdielom,že sme boli v nemocke
24. feb 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka na aké predstavenie idete?
ja som mala v pláne ísť dnes s deťmi do bábkoveho..ale nevyšlo :frowning2: ...nabudúce
24. feb 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 fííí do dosť.....čo jej dávaš?.......som zvedavá na výsledky.....

vieš čo......tie predstavenia nestoja za nič........také skomolené rozprávky som ani nepočula......niečo hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nurofen...striedam s paralenom.........jej tak z ničoho nič vyskočí...a potom klesne......a po pár hodinách zase :unamused:

skomolené rozprávky...to musí byť sranda :grinning: :grinning: .....hlavne,že deťom sa to páči :slight_smile:
24. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak mi sme došli do kina premietali o 14.20 ešte o 13.50 som doma strečkovala lebo náš Matúško sa dnes rozhodol že jednoducho nebude na obed spinkať :stuck_out_tongue_closed_eyes: to som ho naschvál dala neskôr že nech pospí keď bude mama strážiť :slight_smile: poznáte to že,keď sa niekam chystáte ....no došli sme stihli sme a rada tam jak na teplé rožky :unamused: a pred nami predali posledné voľné miesta :rolling_eyes: :angry: :confounded: tááááák sme si to nasmerovali domkov pekne,ale stihla som vbehnúť do new yorkeru a kúpiť si nové tričenoooo :wink: tak takto dopadlo naše kino :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 ono je to tak zhovadené že až.........starý názov...nová rozprávka

chuda.....si užije aj ona....a aspon ti ležka? :frowning2: :frowning2:
24. feb 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 klobásky fajnové :wink:
u nás dnes bola mamka s tetou, tak sme kvákali, len manža nemal parťáka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@jacka ako ste včera oslávili?
24. feb 2013 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
robila som taký rýchly a fajnový koláčik...kto ľúbi orechy a jablká a má rád rýchle prípravy, tak odporúčam http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=47893
24. feb 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ona je taká dobručká...že ležká v kuse......trošku podriemka,potom sa trošku pohrá poležiačky :slight_smile: a potom zase driemka
@katka1819 aj my sme tak nedávno dopadli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale tak aspon si potešila dušičku novým tričulom :wink:
@letty86 mňáááááám...vyzerá dobre...hned si ukladám recept :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. feb 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 super aspon ležka.... :dizzy_face: zajtra ideš s nou k dr.?:::::.......ako je Sabke?

@letty86 výýborene..to vieš ked je dobrá partia ...... :grinning: :grinning: :grinning: ............vyzerá dobre....len neviem či by to aj mne držalo pokope :pensive:
24. feb 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ideme áno.....Sabke je zrazu nič.....šidlo jedno............už si aj veci do škôlky nachystala....vraj ide :grinning: ...no uvidím ráno ako jej bude
ved aj ja mám obavu,či sa mi ten koláč vôbec podarí...ale však vyskúšam :grinning:
24. feb 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok