Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2013

ahojte.........

@letty86 si ma predbehla 😀 😀 😀

dakujem 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
24. feb 2013

pranostika na Mateja.....lady láme....to doslovne 😀 😀 😀

katka1819
24. feb 2013

ahoooooooj 😀
@denisenko tak takéto paády poznáme aj my peru mal rozrazenu už 3 krát a raz toho tak hrozne že sme s tým bežali na urazovku 😖 a to s tým prichytením pri čine 😀 to tiež poznám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my tiež cez deň keď sa dá no čoby nieeee 😉 že,ale tie radary nastavené aké máme hahahaha pri tom ....
@jacka ja som ešte Peťkovi kúpila detský vysávač tak teraz s ním behá Matulo a vysávame vždy spolu 🙂

katka1819
24. feb 2013

@leninka75 jakááááááá tajnááááááá 😎 😀

aninka29
24. feb 2013

ahojte 🙂 ..joj zas tolko čítania 😀
@denisenko chjooooooj,bobáčik malý ☹ ....tým si prejdú všetky detičky,kolko ešte takých pádov bude ☹ ☹ ......Sabka si tiež tak rozrazila peru,ani rok nemala........ostala jej aj na pamiatku jazva ☹
@jacka Matejkovi prajem všeeeeetko len to najlepšie k meninkám...hlavne veľa zdravííííčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
24. feb 2013

idem čítať 😝

leninka75
24. feb 2013

ahojte!

@utka.....tešííím sa, že bábeno je OK!!!! 😵 😵 😵

@aninka29..držte sa, nech ste rýchlo fit a nech vás obíde nemocnica!!! 🙂

@denisneko@....rýchlo nech sa pera zahojí a prajem ti trošku pokojnejšie dni!! 🙂

@katka1819..čoby tajná!!....len tieto české žandárky bez rozumu kým prečítam tak to trvá 😀 😀 😀 😀

@jacka..čo ten cukrík?..nenarobil galibu? 😨
@letty86..ako klobásky, vydarili sa? 😵 😵

leninka75
24. feb 2013

@jacka..........sms!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
24. feb 2013

dočítané 🙂
@denisenko.....som sa trošku nahlas porehotkala 😀 😀 😀 ..ale ved aspon chvíločku si mala včera príjemnú 😵 😵 😵
nám sa už tiež stalo,že sa na nás Sabka pozerala ako na predstavenie v divadle 😢 ...ona totiž dokáže chodiť po dome potichúčky ako špión 😀 😀 😀 😉
Simke nie je ani lepšie,ani horšie ☹ ☹ ......a Sabka začala chrapčať tiež...........rovno s obomi zajtra k lekárke ☹

leninka75
24. feb 2013

@aninka29 ..fuha, takže u vás sa nedobrovoľne predlžujú prázdniny ☹

aninka29
24. feb 2013

@leninka75 tak tak ☹ ...a to som tajne dúfala,že Sabka bude ok..a pojde do školky.......

leninka75
24. feb 2013

@aninka29 .....ako vlastne zvládla Sabka nástup so škôlky?....

katka1819
24. feb 2013

dnes idem s manželíkom do kina 😀 😀 😀 Babovřesky 😉 máme zajtra výročie že 7 😝 tak ma pozval 😀 papa

jacka
24. feb 2013

@aninka29
@leninka75 dakujem 😵 😵 😵

@aninka29 no pekne....ale dalo sa to čakať.... ☹ 😔 ............aj má Sabka teplotu?...a Simke je ako??..............skoré vyliečenie 😉

leninka75
24. feb 2013

@katka1819 .....bože v kine som nebola ani nepamätám ☹ ......užite si!!! 🙂 ..a blahoželám!!! 😵 😵 😵 ..ale pozor kritická sedmička 🙂 😉

leninka75
24. feb 2013

@jacka ...čo dnes porábate??.......

aninka29
24. feb 2013

@leninka75 Sabka zvládla nástup do školky suprovo 🙂 ....asi to bolo tým,že tam so mnou chodila odviezť Simonku 🙂 ..takže super.......sem tam pomrnčkala,že nechce ísť do škôlky..ale nebol to žiadny rev,ani žiadne cirkusovanie..takže super 😵 😵
@jacka Sabka zatial teplotu nemá........ale zato Simka hej ☹ .....ach jááááj....

jacka
24. feb 2013

@aninka29 akú má vysokú Simka?...................veru ch jááj...držte sa

@leninka75 boli sme vonku.....prišli mokrí po uši.....zachvílu pojdeme na divadelné predstavenie.......tu bude zas des.....ale deťom sa páči 😉

jacka
24. feb 2013

@leninka75 a vy???

aninka29
24. feb 2013

@jacka 39 ☹ ............tak to mala aj Sabka...a celýýýý týžden v kuse ☹ ..len s tým rozdielom,že sme boli v nemocke

aninka29
24. feb 2013

@jacka na aké predstavenie idete?
ja som mala v pláne ísť dnes s deťmi do bábkoveho..ale nevyšlo ☹ ...nabudúce

jacka
24. feb 2013

@aninka29 fííí do dosť.....čo jej dávaš?.......som zvedavá na výsledky.....

vieš čo......tie predstavenia nestoja za nič........také skomolené rozprávky som ani nepočula......niečo hrozné 😝

aninka29
24. feb 2013

@jacka nurofen...striedam s paralenom.........jej tak z ničoho nič vyskočí...a potom klesne......a po pár hodinách zase 😒

skomolené rozprávky...to musí byť sranda 😀 😀 .....hlavne,že deťom sa to páči 🙂

katka1819
24. feb 2013

tak mi sme došli do kina premietali o 14.20 ešte o 13.50 som doma strečkovala lebo náš Matúško sa dnes rozhodol že jednoducho nebude na obed spinkať 😝 to som ho naschvál dala neskôr že nech pospí keď bude mama strážiť 🙂 poznáte to že,keď sa niekam chystáte ....no došli sme stihli sme a rada tam jak na teplé rožky 😒 a pred nami predali posledné voľné miesta 🙄 😠 😖 tááááák sme si to nasmerovali domkov pekne,ale stihla som vbehnúť do new yorkeru a kúpiť si nové tričenoooo 😉 tak takto dopadlo naše kino 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2013

@aninka29 ono je to tak zhovadené že až.........starý názov...nová rozprávka

chuda.....si užije aj ona....a aspon ti ležka? ☹ ☹

letty86
24. feb 2013

@leninka75 klobásky fajnové 😉
u nás dnes bola mamka s tetou, tak sme kvákali, len manža nemal parťáka 😝 😀
@jacka ako ste včera oslávili?

letty86
24. feb 2013

robila som taký rýchly a fajnový koláčik...kto ľúbi orechy a jablká a má rád rýchle prípravy, tak odporúčam http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=47893

aninka29
24. feb 2013

@jacka ona je taká dobručká...že ležká v kuse......trošku podriemka,potom sa trošku pohrá poležiačky 🙂 a potom zase driemka
@katka1819 aj my sme tak nedávno dopadli 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale tak aspon si potešila dušičku novým tričulom 😉
@letty86 mňáááááám...vyzerá dobre...hned si ukladám recept 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
24. feb 2013

@aninka29 super aspon ležka.... 😵 zajtra ideš s nou k dr.?:::::.......ako je Sabke?

@letty86 výýborene..to vieš ked je dobrá partia ...... 😀 😀 😀 ............vyzerá dobre....len neviem či by to aj mne držalo pokope 😔

aninka29
24. feb 2013

@jacka ideme áno.....Sabke je zrazu nič.....šidlo jedno............už si aj veci do škôlky nachystala....vraj ide 😀 ...no uvidím ráno ako jej bude
ved aj ja mám obavu,či sa mi ten koláč vôbec podarí...ale však vyskúšam 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre