• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................ved sme ženy jeden den vydržím ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka každých 12 hodin berie...
to neviem ako je možnééééé :grinning: ...žeby sme boli zase obe tehošky????....ja akurát s duchom svätým :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 takže ladnička je tvoj spoločník.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................ved v tej bedni nič nie je..... :grinning: :grinning: :angry: :angry: :angry:
24. feb 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka že váááhaš.....jasné,že vydržíme..... :grinning: len podvečer by som si musela dať krbové zápalky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 prečo s duchom...ved máš muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................aj ked daleko...ale nevadííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka moja najlepšia kámoška :grinning: ....nedávaju veru...ale aspon superstar kuknem dnes.....sa posmejem z niektorých týpkov :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................podvečer už možme odpadnuť nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no to by bola iná sranda,keby som ostala tehu a muža nemám doma :grinning: ...by mi neuveril,že to stihol on zamiesiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pred odchodom
24. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 sa mi zdá že aj tá superhviezda ide dooooleee vodou :grinning: :wink:
24. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka hej...deti ma naložia na chrbááát a prenesú do postele :grinning: :grinning: ...alebo ma nechajú tak ..spadnutú dakde pri ladničke :grinning:
24. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ale prosím ťa.............ak si šikovná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zakamufluješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: .................dúfam že ten tvoj mužík sem nechodí :grinning: :grinning: :sweat_smile: :wink:
24. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ide ide...ale aspon tie konkurzy si kuknem....tie hlášky ma rozosmejú......zbytok už kukať nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale im to povedz kde chceš :grinning: :grinning: skončiť :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no to neviem ako by som zakamuflovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........nieee nechodí.....teda dúfam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 hej niekotré hefty sú fajn........................a zas lepšie ako nič...................... :wink: ....trochu skromnosti :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aha už teraz pozerám ukážky a už sa rehcem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som mohla ísť aj ja...hned by som bola za hvieeezdu
24. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dúfajme :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem sa ja zvaliť..takže dnes to tu zavrem jaaaaaa :wink: :slight_smile:
@jacka ti poviem o týžden......či bude alebo nebude problém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veru ty by si im dala na frak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 teším sa...................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................ale týžden je dlhá doba :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka žeee...aj ja hovorím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..oči by si išli vyočiť...hlavne Habera...by mu z doliek vypadli......ale pomohla by som mu ich potom hladať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 bež idem aj ja.................

takže posledná bosorka je.......... :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
24. feb 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však tooooo...........už teraz ma bolia "dudy"..ako moja Saba vraví.....a teraz neviem či z toho,alebo z toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jasné že jaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................ja mám dosť s teba......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takto na noc sa vyrehliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved mám isť spať kludná...........nevadí ti :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka sa nehanbím za to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 áááááááááááááá máme dalšiu tehošku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................čosi nehanbi sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nerob paniku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2013 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok