• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ja ti mám občas pocit, že všetci sú normálni len ja som vadná :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29..som zvedavá!!!..ešte ništ???? :confused:
25. feb 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29...no v podstate je to diéta..lebo nejem chlieb, ryžu, cestoviny, zemiaky...len zeleninu, ovocie, mäso, syry, jogurty, vajcia.....stále som taká rozkysnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....to by som brala ten tvoj diétny program :grinning: :grinning: ..večer sa nadžgať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: .......ale ty asi cvičíš, keď si spomínala, že aj sladké moc ľúbiš :dizzy_face: :dizzy_face: ...takže sa asi udržuješ vo forme cvičením :wink:
25. feb 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 práve som volala....tak vysledky má v norme :slight_smile: ...uuuuufffffffffffffffffffffffff.....ale mono tam je
má mi ešte doka zavolať za chvílu...to chce ešte pre istotu prekonzultovať....či aspon na to krčné nemáme zájsť pre istotu
25. feb 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 snažím sa pučiť akože cvičením...ale od Ježiška som dostala steper..neviem,čo tým chcel povedať :grinning: ...tak na tom si zamakám...ráno aj večer :slight_smile:
a žerem furt....a fakt hlavne večer....taký hlad na mňa príde......ale to už roky rokúce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 .jaaaj super som započula ten rachot až sem cez celé slovensko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ..............aj vám zmení lieky, či nevieš?....
25. feb 2013 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no vlastne nezmení nič...lebo jej dávam iba sirup na teplotu a sirup na kašel...a tie atb...čo sú zbytočné :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....a obklady na hrdielko,a kloktá..toť vsio
25. feb 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ....tuším tí chlapi sú všetci takí taktní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....... tiež som dostala steper, ale už minulé vianoce :grinning: :grinning: :grinning: ..včera mi ho chcel muž vyhodiť do pivnice, vraj zavadzia a aj tak na ňom nikto necvičí :pensive: ..tak som musela sľúbiť, že začnem :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...
25. feb 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
25. feb 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..pôjdeme my hádam von..tuším je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..laurinka ráno potiahla do 8:00, takže mi teraz spať nepôjde........zatiaľ pa :slight_smile:
25. feb 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 náš zatial fičí..ked nie ja,tak Sabka stepuje :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 a keď má infekčnú mononukleózu, tak môžeš s ňou chodiť takto po lekároch? Nie je to nebezpečné...aj pre ňu, aj pre ostatných?
25. feb 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka mononukleoza sa prenáša slinami
25. feb 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 viem, že sa tomu hovorí aj choroba z bozkávania...ale nie som si istá, či len slinami...Kde to mohla Simonka dostať? Lebo aj Viki ju dávnejšie prekonal, ale kde ju chytil, nevieme...
25. feb 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka mohol aj v škôlke :frowning2: ..Simka to pravdepodobne schytala od Sabky....ale až teraz sa to prejavilo :frowning2:
25. feb 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je jacka????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ...a deni ???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. feb 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 som.......túúúúú.......boli sme zas vonku...........Peťko spadol do vody.......asi si vieš predstaviť ako asi tak mohol chlapec vyzerať :angry: :angry: :angry: ....................tak som ho šupal rýchlo do vane vraj mu bola zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......ideme zase jesť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aspoň ho nemusíš kupať večer :slight_smile: máš to vybavené.....len nech neochorie z toho bazénovania sa vonku
25. feb 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ozvala sa vám dr. ...čo s tým krčným

veru mám pokoj.....šupla som ich oboch :grinning: :grinning:...............vieš čo normálne z neho kvapkalo.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2013 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafte čafte tak u nás každoročné výročné pozeranie dvd svadobného akurát prebieha :grinning: :grinning: :grinning: mám tu netere dvojičky a sa tu smejú na tom :dizzy_face:
25. feb 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka experti tí tvoji chaloši :wink:...
25. feb 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 to je pravda, že to tam mohol schytať...a našťastie to neprepuklo do katastrofy...
25. feb 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
@jacka aj mi sme pred chvilou prisli domov...matulo mokrý až za ušami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 ešteže si na mna nezabudla :grinning:....vieš, že som aj ja minule povedala @utka , že ked si na nu a bábo spomeniem, vybaví sa mi Zuzanka...aj som sa jej teda pýtala, či neuvažujú nad tým menom...ale vraj nie....tak si idem svoju "víziu" vysvetliť po svojom :grinning:...ak to bude baba, tak bude podobou čistá Zuzka a ľudia budú hovoriť, aha, ako ked bola Zuzka malá :dizzy_face: :wink:...iné vysvetlenie nemám a niečo musím mať :wink:
@katka1819 blahoželám...máte zábavu :dizzy_face:
@leninka75 :grinning: ja mam občas pocit, že sú všetci vadní, len ja som normálna :grinning: a miestami opačne :grinning:
25. feb 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@letty86 ty si to tak napísala.....že som to musela 2x čítať...............inak mne dnes ide......... :angry: som sa rozprávala s mužom..........pri večery......postavím sa ....pre niečo a normálne som stratila niť....ani som si nespomenula o čom sme kecali................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .........asi nič doležité :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka užívam si s nimi jedna radosť :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 už aby bolo po snehu.......toto je ohrozné obdobie........teplo...voda...blato........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nooo...mohla som to aj v kratšej forme písať :grinning: :grinning: nepochybuj hned o sebe :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 si zlatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vieš, čo, podla mna je horšie stratiť ihlu ako niť :grinning: , niť daš novu :grinning: , ale ihla...to je problém...začínajúci alzheimer...to ti nehrozí :wink: :grinning:
25. feb 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok