• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

2. decembra 2016 
@aninka29 všeeeeetko najkrajšie k narodenináááááám, nech si štastná a veselá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2013 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aninka29 ešte nedošlo.....dobre si mierila???
26. feb 2013 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2013 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@utka aj viktorkovi všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@aninka29
@jacka len si papajte bilobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. feb 2013 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ...však daj čo máš!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dík ...čo tým chceš povedať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........................juj ja tu normálne revem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka snažila som sa správne trafiť..tou mojou baľogou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 daaaaaaaakujem kráááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2013 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 nemám nič........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................akurát dobrú náladičku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2013 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
26. feb 2013 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 ..ahoj!!! :slight_smile: ..tak a teraz si nás s jackou dostala!! :slight_smile:

@aninka29..pripájam sa k blahoželaniu!!..všetko dobré prajem, veľa pohody, pokoja,lásky a všetkého!!!! :slight_smile:
26. feb 2013 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aninka29 počkaj ............niečo som zazrela............. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...........................áááá už je zas fuč :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka
@aninka29 :stuck_out_tongue_closed_eyes: už vám nič nenapíšem, ked mi nerozumiete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 napíš mi, prosím, že si to pochopila :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka ....však aj ja!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aby som nezabudla..sme stále stredo :wink: .....asi ma pomýlilo to, že dávaš deti do škôlky :wink:
26. feb 2013 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 všetko najlepšie................ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....................................aby ste už boli konečne zdravé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2013 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 ..jasné!! :slight_smile: ...však vidíš, že sa nepripájam ku " ginkáčkam bilboáčkam" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 dakujeeeeeeeem krááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jacka nerooooob....otvor okno a vykukuj poza hory doly..ono dojde :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. feb 2013 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@letty86 rozumieme......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len mne to včera vobec nešlomto rozmýšlanie....bolelo :wink: ................nehnevkaj sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2013 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jacka Daaaaakujem kráááásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2013 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ty sa čo nepochváliš že niečo máš.......nás tu letty nahanbila :wink:
26. feb 2013 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka že bolelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 nemáme hory doly.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................ale možno príde niečo na obed :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
@jacka sa nechválim,že som zas o rok staršia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..depky mám z toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka
@leninka75 aj nabudúce :grinning: viete, že ja som chodiaci kalendár :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 09:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jacka tak čakaj :grinning:
26. feb 2013 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved nech si ich v školke užiju.................ved tu sa moje zlatinká nemaju s kým hrať :frowning2: :frowning2:
26. feb 2013 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aninka29 ....kašli na roky..však sme stále duchom a srdcom mladéééé!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....a koľkože to vlastne máš?..19?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2013 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@aninka29 vyzeráš na tie depky......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................ale trošku si mohla naznačiť....hádam by som sa chytila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@letty86 to si.......a som rada že si tu s nami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2013 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aninka29 čakám............ :slight_smile:
26. feb 2013 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty si to včera dobre zvládla.... :wink: :wink:
26. feb 2013 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok