• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
siwi, no však, dúfam aj ja :wink:
30. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keď zaľahnem k Vikimu, tak ani mňa nikto nenájde. Ani leninka-čo všetkých vyšpízluje :wink:
30. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte siwi, utka!!! ............ha mám vás!!! .......... :slight_smile: :slight_smile:
veru utka, už by nemuselo, chceme ísť ku našim do bazénu, ale kukám, že sa tu nejako mračí :angry: :angry: :angry: ..........
siwi, jacka je u dr. kukajú či baba alebo chlop :grinning: :grinning: :grinning: !!!.........drobcovi brali krvičku??? :frowning2:
30. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kam zmizla leninka????
Moj herec ešte stale nespi :angry: :angry: :angry: :angry:
30. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem aj ja toho môjho uspať. včera síce nespal, ale dnes by mohol. Zatiaľ ahojky :wink:
30. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,xiixixiixi a bude to baba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ano brali ale ešte včera ale bol velmy statočny neplakal,on neplače od 6 mes.,sestričky ho obdivovali aky je statočny,potom mu obdivovaly nowy zostrih a naposledy jeho kraaaasne očka,no proste cely pomne,xixixixixixi
30. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........a tie hrčky má od kedy?? :confused: ....a prečo ste dnes boli u dr.???......nám už zasa pršííííííííííííí..........sa tešííííííím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pre 2 hrčky mu višli ked mal 1r,povedali že musi z toho vyras :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: .Dnes sme boli u hematologičky pre vysledok,ale ešte nema napisane,pošle to po mojej segre :unamused:
Dufam že aj tu bude :angry: :angry: :angry: :angry:
30. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dr. mu to nejako sleduje???.......................to nie je dážď, to je zasa búúúúúúúúúúúrka....pomóóóc!!! :angry: :angry:
30. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano sleduje,boly sme aj v Ba a tam povedali že to neni nič važne,že musi stoho vyrast,no ja neviem,ja som mala tiež hrčky ked som bola mala :unamused:
Leninka ty robiš v Ba??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky prečo u nás nezaprší :cry: :angry: .........u vás sú búrky už tretí deň a u nás nič :angry: ...........balím kufre :wink: ..........ktorá ma prichýlite??????? :grinning:
30. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka však dojdi,xixixixixi :grinning:
30. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, maminy! my už máme za sebou druhý školkársky den-pfuuuuu :angry:
30. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Denisenko a ako bolo,maly neplakal???? :grinning:
30. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi už idem :slight_smile:

ahoj deni :slight_smile:..... .a čo ten škaredý smajlík????????? :wink:
30. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale, pokým sme neprišli do školky bolo všetko ok, aj sa prezul a išiel hrať a ked zbadal že odchádzam takú spustil, že som sa radšej pratala. ale kym som vyšla von tak bolo ticho. učitelky tvrdia, že je to už lepšie , plakal len vtedy, dokonca jedol aj trochu obed, nejaké špenátové noky a špenátik on lubi, a aj sa hral s detmi, tak hádam fajn. ale ignoruje ked mu niečo nemecky hovoria aby sa naučil, čo už :cry:
30. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ma to chvilku stvalo, ale potom som to zobrala z druhej strany, človek im platí za to, aby sa mi starali o dieťa anie sa stažovali, či nie? :grinning:
30. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aninka čakam :grinning: :grinning:
Denisenko neboj maly si zvikne a ked sa tam trošku otuka tak bude komunikovat :wink: :wink:
30. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pridala som fotky :grinning: :grinning: :grinning: SEM
30. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, videli sme. to ste boli na dni polície, alebo také niečo? hezkéééé :grinning:
30. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak denisenko :slight_smile:
nebojkaj.....každé deculo si v školke trošku poplače :unamused: akurát, že Ti ide roztrhnúť srdiečko,keď to počuješ :frowning2: ..........ale musíme si zvykať :unamused:

deni,no a čo že ignoruje.....on sa naučí,ani sa nenazdáš :wink: .......pre Deniska je toho aj tak dosť.....tolko veľa nových vecí sa deje okolo neho :dizzy_face: ..........takže sa nemože od neho očakávať, že hneď začne perliť nemecky :wink: ................on je šikovníček,uvidíš o pár dní sa budeš chváliť ako už pekne rozumie a rozpráva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......hlavné je, že si rozumie s ostatnými deckami a že sa mu školke páči :dizzy_face:
30. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi krásne fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, díky :grinning: tí chlapi to nechápu, alebo iba ten moj? :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj som si dnes poplakala, že čo som to za matku, ked ho tam nechám, ale hned som si aj vynadala, že chceme len to najlepšie pre naše koťátko, však mamičky? :grinning:
aj modré z neba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čoby siwi, v BA!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: ........by ma piclo :grinning:
ahoj deni!!! :slight_smile: .......celkom pekne to zvládate..........moja lilka v jasličkách plače už skoro rok :cry: :cry: :cry:
kto chce búrku???.......hádžem, chytááááááááááááááj!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi pekné fotečky!!!.......malý si tam asi užil!!!.........ozaj už máš pre neho nevestu???......jacka berie aninkinu simi..... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :wink:
30. jún 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Denisenko ano boli sme dni policie v Ba a bolo supeeeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: .Neboj zvikne si,nas toto iste čaka v septembri :angry: :angry: :angry:
Aninka dakujeme :wink: :wink:
Leninka a kde to pracuješ???nejak som to nepostrehla :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi,leninka ti naznačuje, že Lilka je ešte voľná :wink:
30. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka noooo dikes :grinning: :grinning: :grinning: .Fuhaaaaaaaaa nevestu,však simi ma skoro same kamošky :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky idem upiecť nejakú bábovečku :wink:

nemáte receptík na nejakú jednoduchu?????????? :slight_smile:
30. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok