• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
niečo sa tu prediera spoza ....hmly............. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. feb 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ale budúci mesiac to máš nahnuté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som ti vravela,že dojde...som fúúúkala....aby bol u vás čo najrýchlejšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no fakt idem
ale prídem
26. feb 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................vieš čo......normálne sa ťa budem báť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............počkaj ked to poviem mužovi.....ani sa ma nedotkne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobre si fúúkala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....................prídi prídi..... :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..odbieham od panvice :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nikto tu nie.... :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..som si myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka neeeee...toto mu nerooooob :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...lebo to budeš mať ešte po chlebe potom...to už tu vôbec neprídeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...nem čas bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ti ani dýchať nedá :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. feb 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len nech sa ti panvica nepripáli :grinning:
26. feb 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vieš ja som s ním dohodnutá :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...ale psssst...niš som neprezradila :grinning: ...ja som vybosorovala,že kedy a kde presne :slight_smile:
26. feb 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som si pozmývala.idem vyvesiť prádlo vonku......som začala fúkať kvôli jacke...a ono sa nejak rozfúkalo všetko samo :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..veru bolo to "LTT"" :grinning: :grinning: :grinning: .......
26. feb 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no no.....pozor :wink:
26. feb 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ved to je zámer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................chápeš..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........a dáky krajší mesiac nedáš na oplodnenie.................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................a potom ty hned za mnou :grinning: :grinning: :grinning:
vietor nechcem.....slniečko stačí...periny sa luftujú
26. feb 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: ...no vidíš som ti vravela :grinning: :grinning: :grinning: ...........ale aninka bosorka číííha všade :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
26. feb 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj tebe vdaka za slniečko :sunglasses: :sunglasses:
26. feb 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja prídem vy zdrhnete.................toto je nespravodlivé :cry: :grinning:
26. feb 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som hned na teba myslela zrána..že už máš periny vonku :grinning: :slight_smile:
na šialený apríl ti to vychádza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..sa máš na čo tešiť..cháááááááááá
26. feb 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 aha vidím ťa............. :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....ty si.....ma poznáš ...musím čoto pomeniť :grinning: :grinning: :grinning:

tak apríl............................ale je nechcem rodiť cez zimu......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ty nič nemen...lebo potom nič nebudem vedieť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak kedy chceš???...nech ti s mužom dohodnem...nech ti dá pokoj teraz :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v lete chcem rodiť......alebo nejaký už máj....by bodol :grinning: :grinning: :grinning:
ved toto...ma poznáš.....vela vieš.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Simka zaspinkala...............tak ju nechám chvílu...pojdeme neskor
26. feb 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak to si prešvihla moja zlatá...to si mala byť pod perinou v oktobri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 veru nechaj....som zvedavá čo vybavíte :slight_smile: :slight_smile:
26. feb 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 do kelu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prúúúser :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................takže tretie dieťa sa nekona :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka žiadny prúúúser...však oktober je tu coby dub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................však je len február.... :grinning: :grinning: :grinning: nevadí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka však ty sa dorechceš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ti to pripomeniem v oktobri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........... :grinning: :grinning: ............................. sa nepováž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................. :grinning: :grinning: :grinning: .................. :grinning: :grinning: :grinning: ..............................že dorecheš...pekné slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok