Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. feb 2013

@aninka29 nechceš bosorovať niekomu inému 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
26. feb 2013

@jacka ja chcem tebeeee 😉 😀

jacka
26. feb 2013

@aninka29 som dobrý objekt?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................keby si si aj sebe.....aby sme mali o čom kecať?? 😀 😀

utka
26. feb 2013

Ahojte...
Veľmi pekne ďakujeme, Vikitorkovo odkazy odovzdám...
@aninka29 aj tebe krásny narodeninkový deň.
@leninka75 však ja rodím v júli a Zuzany je v auguste. To by bolo zle...Lucia a meniny sú v pohode...

leninka75
26. feb 2013

@jacka
@aninka29 ..čo sa furt ponúkate jedna druhú 😀 😀 😀 ....baby na tri!!!......a máte to obe dve 😀 😀 😀

leninka75
26. feb 2013

@utka ..čo si??!!!....vianoce sú dôležitejšie a krajšie 😵 😵 😵 😵 .........ja mám tak Lilku meniny v júni a narodky v júli 😀 😀 😀 .....ale nechcela by som aby mala niečo v decembri 😉 ..neterku tak mám.....6.12. mikuláš 11.12. má narodky, 24.12 štedrý deň a 16.1. meniny 😝 😝 😝 ......to decko má dosť už na štedrý deň ☹ .....ale ja ťa nepresviedčam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........tvoja vec!!! 😉 😉 😉 ............

jacka
26. feb 2013

@leninka75 .............že na tri... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................sa pridaj.... 😀 😀 😀 😉

@leninka75 dobre si to napísala..... 🙂 🙂 ............
@utka aj mne sa viac páči Zuzka......aj ked jej povedia Zuza je to lepšie ako Luca...............................ale aj Lucka je pekné meno....ked jej povedia Lucka..........ako leninka píše.....je to len a len vaša vec.............. 🙂 🙂 🙂 ......... 🙂 🙂 😵 😵 😵 ...................

jacka
26. feb 2013

viete čo....tá učka v školke mi ide riadne na nervy................ 😠 😠 😠 😠 Maťkovi povedala.....kedže sú spolu s Peťkom v jednej tr......vraj maminky ktoré sú doma maju mať aj deti doma...........to by do školky ani chodiť nemoholi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .........................ale ja si nenechám pokaziť den 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
26. feb 2013

ahoooooj ahoooooj aj moji chlapi to majú tak Peťko meniny 29.6 a narodky 18.7 a Matulo meniny 21.9 a narodky 19.10 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vôbec som nekukala na to že či majú meniny blízko narodenín aspoň oslávime naraz a darčeky dvojitéééé 🙂 😵 🙂

utka
26. feb 2013

Ja vieeeem, že je to len naša vec. Zuzka nebude určite...ešte druhé v zálohe je Lenka, ale Lucka vyhráva...

utka
26. feb 2013

@jacka tie učky načo robia takú robotu, keď ich to očividne nebaví 😠 ??? Ťapy!

jacka
26. feb 2013

@utka Lenka.....pekné meno 😵 😵 😵 ............ 😵 😵 ...................ale ked vám sa Lucka páči.....dajte 😵 😵

ja to tiež vravím ked ju to nebaví načo to robí..............................len tak stretnúť náhodou riaditelku....... 😠 😠 😠 ...... 😠 😠

aninka29
26. feb 2013

@utka nedaj sa 😀 😀 😀 😀 😀 ...daj Lucku 🙂 ...
baby,tak sme boli u doky......ale mne to nedalo..tak som predsa šla so Simkou na infekčné..jasnačka,že ju chceli nechať v nemocke ☹ ☹ ...ale ak dohodli sme..............dali jej ešte dalšie atb......a dalej podávať tie čipky..............a ked sa to zhorší,čo už dúfam nie...tak by musela nastúpiť
ale vytešujem sa,lebo je od rána bez teploty...to je dobrééé znamenie...že 🙂 🙂 🙂 🙂
idem sa kávičkovať s kmotrou.......sa ma už nevie dočkať....tak jej idem brindžať,nech už dojde 😀 😀 😀

letty86
26. feb 2013

@aninka29 fajn, že mozete byť doma...už nech sa to len lepší 😉
@katka1819
@jacka
@leninka75
@utka aj vikinka má meniny v maji a narodky v júni, a je to v pohode 😉 matko to má lepšie-apríl-október 😵 a ja mám aj meniny a narodky v jeden mesiac, hned za sebou 😝 ...ale nemám na kamošku, tá sa narodila na Vianoce a volá sa Ivana 😝 ...to jej už nemuseli urobiť 😀 ...tá sa isto len na deň detí teší 😀

letty86
26. feb 2013

@jacka obávam sa, že tá "milá" pani učiteľka to hovorí Maťkovi naschvál, lebo predpokladá, že ti to povie...sama by ti to nepovedala, tak to skúša takto nepriamo 😠 ...veľmi profesionálne a ľudské správanie od pani učiteľky 😖

katka1819
26. feb 2013

ja keď tak rozmýšlam tak naše deti to všetky takto majú bráchov najstarší marec-apríl,dvojičky november -január,sestrina dcerka jún-júl,a bráchov synátor júl-august no a mojich som už písala... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak u nás je každý mesiac v roku nejaká oslava aj dve niekedy 🙂 my sa nenudíme teda 😀

letty86
26. feb 2013

@katka1819 z oslavy na oslavu 😀 ..ja som mala jeden termín pri Maťkovi 19.10....ale prišiel už 13. 😉

utka
26. feb 2013

Ja tiež meniny v auguste a narodky v septembri...a v rodine máme tiež každý mesiac niečo...nejaký sviatok...

katka1819
26. feb 2013

no teraz ma jedna osoba tak vytočila tu na bazáre,už od začiatku februára si u mňa rezervovala Hrazdičku po drobcovi,nakoniec že teda na dobierku aby som jej poslala ma uprosil a teraz že je to na pošte a vraj je roztrhbutý obal a ona si to nemieni prevziať ....ma trhne takáááá som sprostáááá na dobierku no krava som 🙄

utka
26. feb 2013

@katka1819 no škoda, že si sa dala nahovoriť na tú dobierku ☹...

jacka
26. feb 2013

@aninka29 ved ja ju neodhováram............Lucka je pekné meno...... 😵 ked sa im páči...... 😵 😵 ..
veru super že nemá teplotku....konečne 😵 😵 ...ste na dobrej ceste....

@letty86 v obchode som počula ako jedna mama volá na deti.....Adam..Eva......no dik 😝 ...................učka má smolu...... 😀 aj som rozmýšlala že v piatok by mohli by doma....ale po tomto......ani az svet....ešte aj v sobotu pojde 😀 😀 😉 ...........tysi skor rodila?...ja som oboch prenášala 🙂 🙂 🙂

denisenko
26. feb 2013

ahojte žienky 😉 ja len takto stručne, @utka Vikimu všetko najlepšie k meninám, hlavne veľa zdravíčka a elánu v škole....cmuuk.... 😉

sa ozvem a dočítam, ked prídem domov, lebo sme u našich a pri 3 chalanoch sa nedá závisláčiť na koníku.....nepustia mááááá..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
26. feb 2013

@denisenko ďakujemeeeee,,,,
Bože, čo mi zase dnes povedalo to moje malé trdlo...Išli sme zo školy a hovorím mu: "všetky tety, čo si píšeme na Modrom koníku ti gratulujú k meninkám" A on na to: "Ďakujem...aj ja si gratulujem, že ešte udržím to hovienko, čo ma tlačí, tak si pohnime" 😀

utka
26. feb 2013

@jacka Viki má zase spolužiakov vo vedľajšej triede...sú to dvojíčky a volajú sa Andrej a Ondrej...

jacka
26. feb 2013

@utka no pekné mená 😝 😝

jacka
26. feb 2013

@denisenko ahoj stratená.....aspon že si sa ozvala... 😵 😵 😵

utka
26. feb 2013

@jacka však?

jacka
26. feb 2013

@utka no asi tak.... 😝 😝 😝 ........................celý život s nimi 😝 😝

utka
26. feb 2013

@jacka bohužiaľ...

letty86
26. feb 2013

@utka viki má teda hlášky 😀
@jacka matko sa vypýtal skor 😵

dobú noc

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre