• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka ...ahoj!! :slight_smile: ..stručne a jasne...kde sa nám túlaš?
28. feb 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ahoj. Bola si v škôlke?
28. feb 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..čo s varením pomáhať!!...tam pekne do vinohradu pôjdeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ale ty si ako dobre so svokrou rozumieš :grinning: :grinning: :grinning: ..pekne bez slov len milé pohľady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie nerobím poriadky...Peťulo celu noc nespal.....čo mal soplíky......a ked kýchne tak sú ....až...až......po..........ale volala som....v pondelok to preberieme.....kedže mi to zdvihla Maťkova učka........tak jej som povedala že čo....je......ostala s toho v šoku :grinning: :grinning:
28. feb 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 oni vinohrad nemajú...nooo, rozumiem si s ňou, ale keď mám byť tam celý týždeň...neviem-neviem.
28. feb 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 moja netúlam...chlani sú doma......robím tie gulky..............a musela som ich schovať :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .......výýborné :slight_smile:
28. feb 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka vraj celý týžden.... :frowning2:
28. feb 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka však som sa už s mojím manželom za to aj pochytila...ja chcem ísť aj k naším....
28. feb 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ......juj čo si taká nemastná-neslaná? :frowning2: ...zlý deň??? :pensive: ..ja sa snažím a ty sa nechytáš :pensive: ....
28. feb 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....dobre, že si Maťkovej učke povedala, som zvedavá, či to posunie ďalej :wink:.......takže dnes si oboch nechala doma?...asi aj zajtra budú, že?....a dávaš niečo Peťkovi do nošteka?
28. feb 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja? nemastná-neslaná? Ja som v pohode...Asi mi to nepáli...
28. feb 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..mňam, ruším šampióny u utky a bežím na tie guľky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......diéta nediéta, slintám už teraz :slight_smile: :slight_smile: ....to udené si aj podusila na cibuľke?....
28. feb 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..to bude tým, že si tak skoro vstala :wink:
28. feb 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ved to nemáte daleko tak pár dní tam a pár tam....nie.............................tot by som JA veru nerozdýchala :frowning2:

@leninka75 nie...len som uvarila...pomlela.....napchala..uvarila.....schovala...
28. feb 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..že schovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pred sebou či pred deťmi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. feb 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nie nedávam mu nič........pokial to ide samo... :wink: :wink: ................................
vieš musela som to povedať.......aspon jej ona vyzerá taká rozumná.....a ked som urobila bububu že pojdem za raiditelkou tka hned že najskor osobne medzi sebou------- :grinning:
28. feb 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 nepoviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. feb 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zatial sa lúčím..ideme na :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :wink: :wink:
28. feb 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..dobre si urobila :slight_smile: ......
28. feb 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nič v zlom, ale zasa to vidím na socku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..pa pa užite si :sunglasses:
28. feb 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no o 7:00 nie je až tak skoro...ale nevadí...už som snáď FIT!
@jacka ďaleko to nemáme, ale ak sa budú chodiť lyžovať na Králiky alebo na Kráľovú, tak zo ZV. Od našich by to bolo ďaleko...Ale však niečo vymyslíme. Veď Viki sa nebude chcieť celý týždeň lyžovať.
28. feb 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zemiaky upečené, šampoňóny naplnené, smotanová torta urobená...hlava ostrihaná. Môžem chvíľu oddychovať a šup po krpca. Nech si rýchlo napíše úlohu, pôjdeme von. Kuk do lesíka, možno nájdeme už snežienky.
28. feb 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte
už som asi prisla na tie sny a to, prečo mi bolo tak zvláštne včera...zomrel moj dedko, zajtra je pohreb, v sobotu by mal 95 rokov
28. feb 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ,.....ahoj..to mi je ľúto...úprimnú sústrasť...čo sa stalo, dedko bol chorý alebo infarkt?.....
28. feb 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 úprimnú sústrasť :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. feb 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 to by sa dožil pekného veku....
28. feb 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja ti dám socku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taký sme zas prišli mokrí...............Peťkovi to na tie soplíky vobec nie je dobré.................už chcem sucho...a chcem-.... :angry: :angry: :angry: :wink: ..neviem či s nimi ešte pojdem von.....ale ked tak pekne je :frowning2:
28. feb 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka dakujem....ani presne neviem....bol to ocko mojho ocka...a velmi sme sa nenavštevovali už...odkedy zomrel moj ocko, vela sa toho zmenilo :pensive: ..to by bolo na dlho....veru, pekný vek
28. feb 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 predsa ste si boli rodina....... :frowning2:
28. feb 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok