• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@utka
@jacka všetky veríme, že bude všetko o.k......a jacka bola medzi prvými, ktorá ti to aj napísala :wink:
28. feb 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ledva kukám nieto aby som ešte rozmýšlala....idem ja za detičkami spinkať :slight_smile: :slight_smile:
28. feb 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 dobrú noc....
28. feb 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dobrú...idem aj ja :wink:
28. feb 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja veľmi dobre viem, čo chcem...v pohode chcem ísť ku svokrovcom zajtra a vo štvrtok k našim. Ale ja chcem ísť k našim s Vikim a s Peťom, nie sama...chápeš? A keď s tým manžel nesúhlasí, tak ak u svokrovcov nebudem vedieť vydržať, tak v stredu zostanem doma v BA.
@jacka tak čo? Môžem ža prísť pozrieť???
28. feb 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dobré ránko :slight_smile:
stihla som vás dočítať...len som neklikala :grinning: nemala som ako.......ešte som zvalená na gauči..necelo sami hýbať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@utka to nič.....aj tak urobíš tak,aby bolo dobré na oboch stranách :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........kolko sa ty moja ešte nareveš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............chjoj,ale si nemysli,že ti ten rev prajem........len ja ako tehu som revala pre všetko..... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem dnes so Simi na kontrolu....zdá sa mi,že ten hnis na mandliach ustupuje.....ale opuch tam ešte kurnik vždy je :unamused: .............a to sme si plánovali krásny víkend..................nevadí...nabudúce :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2013 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
nikto nič???????
Sabka v školke.............a ja utekám so Simi na tú kontrolu..........a potom ma čaká wellnes :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
achooooooooj baby dnes sa tešííííííííím konečne marec je celkovo nemám rada zimu ešte že sú vtedy vianoce tak aspoň vtedy som v poho ale január,fabruár akože ništ...
@leninka75 no moja dnes je 1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som si už od pondelka dala také že bez pečiva,sladkostí taký menší nábeh :wink: ale stále nie som úplne presvedčená veľa ľudí ma odhovára od dukanky...skúsim ako som kedysi frčala a ako frčíš teraz ty :slight_smile: bez pečiva,bez príloh,bez sladkostí....a cvičiť a cvičiť a sakra to musí ísť dole....ma odrádzalo na tej dukamke že si nemôžem papkať ovocie a to umrem bez ovocíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ráááánko :wink:
1. mar 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte.,..................

@aninka29..............tak daj vedieť čo a ako....................si sa dohodla........s leninkou že hodíte relax :slight_smile: :dizzy_face:

@denisenko ako ste sa vyspinkali doma????
@utka jasné ....možeš prísť..... :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ...Denisko spal do 7.45..... :grinning: :grinning: :grinning: rekord za posledných 6 rokov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a my so Simčom...po starom..... :angry: ...jáááj, sa chystám, že niečo nakúpiť, ale do toho počasia sa mi moc nechce.....ešteže včera svietilo slnko...šak dnes už nemusí...načo toľko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja už som sa zmierila s tým, že si oddýchnem až v hrobe... :grinning: :grinning: :grinning: Denisko len trochu soplí, pekne sa z toho dostal a Simonko...ten je zatial ok, len je problém, že on neobsedí niekde ani na dve sekundy, to fakt aby stále človek za ním behal.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dnes stihol zhodil Deniskovu fotku a rozlámať sklo...ešte šťastie, že sa nikto neporezal..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
@jacka ďakujem a ak, tak sa ti ozvem...
Dnes som sa zase vyspala do ružova...
1. mar 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kuk..sme doma...... :slight_smile:
@jacka u doky ..no dobrééééééééé.......uzlinky sa zmenšili trošku......ale nie je to ono ešte...takže sa liečime dalej...čo mi bolo aj tak jasnéééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jooooj...ja taký relax nemám..ako leni.................ale mali sme v pláne cez víkend sa ísť vykúpať....škoda noooo.nabudúce :slight_smile:
1. mar 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Tak sa s vami lúčim. Ale budem na nete...dúfam. Tak pekný víkend.
1. mar 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojte!!....... :slight_smile:

@katka1819..moc ti držím palce!!......nech to ide pekne rýchlo dolu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......dne sma tak zmotivovala kolegynka!!.....bola som kuk aj v práci a kolegyňa, s ktoru som v kancli schudla 12 kg......vyzerá úplne super!!... a to má tesne pred 50-tkou!! :slight_smile: ...tak som si povedala, že tých 15 ešte musím dať dolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@aninka29 ..škoda, že vám nevyšlo kupkanie :frowning2: ...ale neboj však keď budete fit, si to vynahradíte :wink: :wink: :wink:

@denisenko ..bože som si predstavila Simonka nad kôpkou skla :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......šinter jeden krpatý!!! :slight_smile: ..nenudíš sa pri ňom moja!!....len nakúp farbu na vlasy aj do zásoby lebo ak si doteraz nemala šediny, tak teraz isto prídu :wink:

@utka ...príjemný pobyt!........

@jacka ..tuším máš aj ty dnes relax :grinning: :grinning: :grinning: ......alebo rozmýšľaš nad záložným plánom? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. mar 2013 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk žienky nestíííham..... :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ale skús!! :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
1. mar 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babyyyyyyyyyyyyyy dnes večer idem na koncertík do PB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: začína o 20.00 a hrá môj bratranec s Mariánom Greksom a ešte s jedným teraz vystupoval na Slávikovi na jojke neviem si spomenúť meno :sweat_smile:
1. mar 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ...tak držím palce....ale tak ty si kočka aj teraz.... :slight_smile: ...farby mám plný šuflík..... :grinning: :grinning: :grinning: ..ešteže si bola dneska v žiline a nie zajtra...ja idem do ulíc...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ...a čo tak???...čo porábate???? :confused:
@katka1819 tak príjemné vyžietie...aj ja by som už najradšej niekam vypadla... :pensive: :pensive: :pensive:
@utka pekný víkend....uži bez ujmy na zdraví...... :wink:
@aninka29 ....aj malé zlepšenie, je zlepšenie....zachvílu bude leto, bacily a choroby budú preč...ja sa už tak tešííííím..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. mar 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
zabudla som na niekoho???...jááj.... @letty86 ...zas ma zvozí.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ...vy už víkendujete???
1. mar 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko doma mám tri deti....nebola som natavená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leninka75 skúšam...nedá sa :grinning: :grinning:

som kecala s jednou mamičkou....má tri deti...jedno v decembri 6 rokov.....dvojičky v máji 5 rokov.......... maminu má po porážke...leží u nich doma........a jedno dvojča má problémy s ručičkou..neotočí dlane hore............že a mu tam zrastaju kostičky....prognozy hrozné.....možu prestať rásť dlan ......alebo v ruke rastie len jedna kosť......tzn. že bude mať dlan na krivo..........a ja neviem čo všetko ..............................taká som rada že mám zdravé detičky.....dakujem Bohu
1. mar 2013 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ........ty si dievča pekne užívaš!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..ale prajem ti..dobre to padne :wink: ..a kde v PB je koncert, v športovej hale, či v nejakom klube?..nestavíš sa? :wink: ..mňa dnes cukalo, ale keďže neviem kde v Bytči ťa hľadať tak ništ......
1. mar 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..dík máš to u mňa :wink: :wink: :wink: ....... s tým vypadnutím niekam...dnes ako som bola v robote..normálne som bola rozpoltená osobnosť :grinning: ..jedna moja polka chce byť ešte doma s deťmi a tá druhá by sa hrabala do práce :frowning2: .....juj sa teším, že som ZA vybavila dnes ani zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
1. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....a s ktorým dietkom máš najviac roboty??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

....veru aj ja som šťastná, že sú zdravé a nezbedné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..keď čítam a počúvam, čo všetko existuje ..brrr.... :frowning2:
1. mar 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
1. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...a idem het...pekný víkendík a dobrú noc!! :slight_smile:
1. mar 2013 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nuž pekne si zmizla :frowning2: :wink: ............................vieš čo asi s tým najstarším dieťaťom .....je najviac roboty :grinning: :grinning: :grinning: ......................aj vám pekný víkedník :dizzy_face:
1. mar 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ja vidím aj teba......to je dialka....... :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok