• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
@utka to fakt???.......v ktorej??
2. mar 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....lenže to nie je výhovorka,.......vážne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v pondelok ráno ma to čaká.....vraj mi šefko vybaví, aby som šla ako prvá...lebo ide 16 ľudí na skúšky....tak sa teším, ako mi to pojde v rannej špičke.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 ...to poznám.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ja viem...ved to len aby reč nestála... :wink: :wink:
2. mar 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tú fotku s tým bazénom som omylom vymazala...... :sweat_smile: :sweat_smile:
2. mar 2013 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka omylom?...no neviem, neviem.....
2. mar 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Hečkova...to je ulica, do ktorej sa odbočuje smer Kráľová...
2. mar 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....hryziem mrkvu...ja viem, že na jedlo sa fuj nehovorí...ale...fuj..je suchá a bez chuti...bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka asi viem ktorá to je...... :wink: ...........................len mi tu zas niekto umiera.........tak neviem či s toho čosi bude......hádam sa s toho vyspí :grinning: :grinning:

@denisenko daj si druhý mrkvičku....ty náš zajačik :wink: :wink:
2. mar 2013 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...kto umiera??? :confused: :confused: :confused: :grinning:
2. mar 2013 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: najstaršie dieťa :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko už spinkáte???.......muž ti kedy príde domov?....
2. mar 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrú noc.... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..som si aj myslela, že to najstaršie.... :grinning: :grinning: :grinning: ....drobcov nepoloží nič..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tatinko...príde okolo polnoci.... :pensive: :pensive: :pensive: ....čo už.... :pensive: :pensive: dobrú nocku.... :wink:
2. mar 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoooooooooooooj tak kuk na fotos
2. mar 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
to fešáčisko naľavo je môj bratranec Peťo a hrá na gitare v Greksovej kapele a ten na pravo je Laco Kováč super bubeník a spevák :wink: a ešte je tam moja segra( ružové triko) a kamoška (ako moja ďalšia segra) Peťa :grinning:
2. mar 2013 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Bréééééééééééééé ránečkoooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: neskorééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte :slight_smile:

@katka1819 vy ste také veselé kôpky :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: .............super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja som spretááááááááá dnes,ale že neskutočne......ideme na obed do madárorzsághhviezdoslav na kačicu...som slubila švagrovi,že ich tam vezmem...........a podvečer mám doma akože pááárty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...asi sa ožerem :zipper_mouth: ..aj tak je mi pííííííííííííííp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.,..........

@aninka29 ja by som moj dnešný obed ani nejdela..................den blbec.........a to si Maťko nakázal parené buchty............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved s tým najstarším je vždy najvááác práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@jacka tak ako?Pôjdete?My síce budeme od dvanástej do nejakej pol tretej preč...Ale potom sme už "doma"
3. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....juj neviem som sa ho ešte nestihla opýtať........ale určite pojdeme len po obede........to už by ste mali byť doma.... :wink:
3. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vy pôjdete od Lieskovca,však?Na hlavnej keď odbocite do lava,hore kopcom a potom odbocka do prava do ulice...a cca 6-7. dom na ľavej strane.Taká poschodova kocka...
3. mar 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak asi pojdeme........ja by som ti isto prezvonila........ :wink:
3. mar 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aspon nie som..kto má den blbec.......dikýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
@katka1819 pekné fotky...na závidenie... :slight_smile: ..aj ja už chcem niekam vypadnúť, skor ako príde 50-tka.... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka
@jacka tak sa možno stretnete...herečky.... :wink:
@aninka29 a čo tak???....zle ste sa vyspali, či niečo iné???? :confused:

ha ha...sa pochválim..ja som už po obede... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: svokra mi doniesla aj koláčiky, tak bude ku káve... :grinning: :grinning: :grinning: Simonko spinká, Denisko práve dodesiatoval....tatinko sa vozí na motorke a ja mám už žaludočné potiaže zo zajtrajška.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
3. mar 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aninka29 inák tiež mám chuť sa ožrať :grinning: :grinning: :grinning: ............daj si aj za mna :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko neboj....určite to zvládneš......nestresuj..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem ti silno silno držať palčeky a myslieť na teba..............o kolkej to máš?

no neviem či pojdeme.....nejak sa rozfúkal vetrisko....tak neviem aký bude hore na kopci....ved uvidíme-......do druhej dááááleko :slight_smile:
3. mar 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo si mala na obed??
3. mar 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
dnes ma mamky narodky, ale manža dnes nie je doma, tak oslavime až budúci víkend...ale chystám sa s detmi na kávičku a krémešik :wink:
@aninka29
@jacka aj ja by som si dala do nosa :confounded: .....ja si ten stav opitosti už ani nepamatám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to by sme boli trojka :dizzy_face: :wink:
@denisenko zajtra to zvládneš ľavou zadnou..neboj :dizzy_face:
3. mar 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...idem hned ráno....a jazda ..predpokladám okolo pol deviatej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mala som obed zo včera....slepačia polievočka a pečené mäsko so šťavou a zemiakové pyré..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...ale nejako mi je blbo....keby som práve nemala červenú, tak si myslím, že som v tom...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a točííííí sa mi hlava..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ..u vás fučí???.....my máme kráááásne počasie....ako leto...pokým neotvorím okno..... :grinning: :grinning: :grinning: som vyhodila paplony na balkon..nechala pootvárane...ale som rýchlo zavierala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok