Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. mar 2013

dobré ránko 🙂 ...........upratujem mamky....nemám čas..............hrozný bordel,ako vždy po "ekšn" 😀 😝 .............Sabka je v školke..........a mám tu synovca....sa mu nechcelo ísť domov včera 🙂 🙂

leninka75
4. mar 2013

@aninka29 ....ahoj..tie fotos na FB sú z ekšn?? 🙂 ........simka je ešte doma?...

jacka
4. mar 2013

ahojte......
@leninka75 mne nič pekné nenapíšeš? ☹ 😉 to máš super s tým oblečením.....toto by som aj ja brala 🙂

@denisenko držkaj sa.......myslím na teba 🙂 🙂 😎

aninka29
4. mar 2013

@leninka75 heeej 😀 ..............chceli čaje hned...tak som dala tieto dve 😀 😀 😀 .....nejaké ešte dám...ale nechce sa mi s tým teraz hrať...........áno....Simka je doma ešte.........

leninka75
4. mar 2013

@jacka ..... 😵 😵 😵

leninka75
4. mar 2013

@aninka29 ...to bola narodeninová párty či len tak?.....

jacka
4. mar 2013

@leninka75 tak tak 😵 😵

jacka
4. mar 2013

@aninka29 ako je Simke?

aninka29
4. mar 2013

@leninka75 noo..taká mini........ale prekvapili ma velmi všetci účastnici 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aninka29
4. mar 2013

@jacka Simke je super..dakujem za opýtanie 🙂 ............už sa háda so mnou...to je dobré znamenie 😀 😀 😀 😀 😀 ......

jacka
4. mar 2013

@aninka29 tak to máš pravdu........ked sa hádate tak je dobre.?...... 🙂 🙂 ............Sabke sa chcelo ked je Simka doma?......a kedy ju dáš do školy?........

jacka
4. mar 2013

@aninka29 dáš aj sem nejaké fotočky??? 🙂

aninka29
4. mar 2013

@jacka hej hej chcelo 🙂......ona aj zabudla,že aj synovec u nás spí 😀 😀 ...lebo to by bol vtedy problém 😀 😀 😀 .....ale nevidela ho.... 😀 😀

aninka29
4. mar 2013

@jacka z oslavy? 😀 ..............dám deti 🙂

jacka
4. mar 2013

@aninka29 daj aj deti.....už som ich dávno nevidela.... 🙂 ......................do kedy bude chlapec u vás?

aninka29
4. mar 2013

@jacka už šiel domov....prišla si prenho mamka pred chvílou 🙂

jacka
4. mar 2013

@aninka29 kolko má rokov?

jacka
4. mar 2013

@denisenko no ako.....pochvál sa ...ideme piť 😵 😵 😉

aninka29
4. mar 2013
aninka29
4. mar 2013

tri hodiny sťahovalo 😀...................na spoločnej foto je môj big švagrík a švagriná 🙂 ...a na dalšej je kamarátkin manžel...on je náš dvorný šaško 🙂

aninka29
4. mar 2013

@jacka synovec má 6 rokov

aninka29
4. mar 2013

bordel si nevšííímajte 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. mar 2013

@aninka29 ..aký bordel???..však máš ako zo škatuľky 🙂 ....tvoje bambuľky tiež rastú ako z vody 😵 😵 ..Sabku som skoro nespoznala......ty si bola ako sexi nahodená 😉 ..isto nemáš chlapa doma? 😀 😀 😀

aninka29
4. mar 2013

@leninka75 si tu mala byť ráno......to bola jedna škatuľa s bordelom.... 😀 😀 😀 😀 😀
my sa s kmotrou furt na ekšn "sexi" nahodíme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............nieee..srandujem..ale tak v teplákoch sa nedá...aj ked v tých je najlepšie 🙂

jacka
4. mar 2013

@aninka29 pekné fotočky.....veru Sabka je riadna kočka...velmi je peknučká 😵 😵 ...............ja som tiež hlada bordel......nejak som ho nevidela...... 😀
@leninka75 že chlapa nemá doma.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..............

katka1819
4. mar 2013

@aninka29 inááááááááááááá kočica z teba 😀 je mi jasné že dcérky sú krásavice po tebe 😉

jacka
4. mar 2013

no a v školke som nevybavila ale že nič.................síce som jej to povedala......ale ona vraj to nebolo Maťkovi......ale jeho spolužiakovi čo tam mali troch surodencov.....................vraj neposlúchali......že Maťulo bol jej prvá ruka...........ale ja jej aj tak neverím........... 😝 .................aspon vie že to viem...... 😀 😀 ....nejdem robiť Peťkovi problémy ,,,......zatial 😉

letty86
4. mar 2013

ahojte
boli sme s matkom v centre, tak sa vyšantil s kamoškiným synom a už spinká 😵
@aninka29 čačané pančušky 😵 ...aj všetkého ostatné samozrejme 😵
@leninka75 ako ti je dobre, prídeš na kávu a zásobená odchádžaš 😵
@jacka ako velký malý pacient 😀 😉

letty86
4. mar 2013

@denisenko držím palce 😵 😵 😵 😵

aninka29
4. mar 2013

a však diky baby 🙂 .......ale prehrozná som tam.... 😝
@katka1819 moje dietky sú po tatikovi 😵 obe 🙂
@jacka sa ti smeje čoooo..že nemám doma chlapa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......leninka zabila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre