• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@aninka29 veru zabila :grinning: :grinning: :grinning: ......................... :grinning: :grinning: ...........akože ty si tam bola prehrozná.................máš doma vobec zrkadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....................ty máš doma aj tepláky......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ....nič v zlom :wink: :wink:
4. mar 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 moj pacient..........................juj choručký......musel do práce.....že sa celu noc potil.............má šťastie že periny ešte len budem prezliekať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. mar 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aninka29 čosi, Sabka je celá ty :dizzy_face: Simča je tatova, nech mi nikto nehorí...a ani ma nepresvedčí :wink:
@jacka :grinning: má to ale štastie ten tvoj chlap :grinning:
4. mar 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ti poviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ako dobre sa oženil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aninka29 aj ja mám pocit že Sabka je tvoja...... :slight_smile:
4. mar 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
poznáte rozprávku ....Ako vycvičiť draka...........viete aký mám klud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............na prvý krát nie.....ale už po xtý áááno :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nepoznám :confused: ...ale hlavne, že máš klud :grinning:
4. mar 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 že :grinning: :grinning: .................ale o chvílu končia.......smola...pojdeme von....dokukaju neskor....... :slight_smile: Maťkovi aj tak pojde niečo na minimaxe...nejaký roboti záchranári
4. mar 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .máš pocit,že nemám doma tepláky?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moje najoblúbenejšie oblečko...a mám také super rozťahané deravé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak ako poviete ženy...šak to je jedno,hlavné je že sú moje a mužove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................jááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čosi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............verím ti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ved to hlavne že sú vaše spoločné :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
4. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ideme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:............kto sa pridá....:slight_smile:
4. mar 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som sa pošúľala z teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
užite si :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...my nejdeme...doma budeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: tvoje sú určite...nepochybujeme :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 hahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............som si istá,že sú určite aj mužove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :wink: nepochybujem :dizzy_face: , iba srandička...ak teda možem :wink: :grinning:
4. mar 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 pohodááááááááááá...ja som za každú srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. mar 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 ja viem :wink: :grinning: ale dlho si tu nebola, tak či sa niečo nezmenilo :grinning: :grinning: ...ale odpovedám si, že nie :grinning: :wink:
4. mar 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 správne si si odpovedala :wink: :grinning: ...vôbec nič sa nezmenilo..všetko po starom :grinning:
4. mar 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
lámem nohy do školky pre druhorodenú :slight_smile: .....
4. mar 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte..My sme dnes boli zase na Kralikoch.Vikimu to ide už celkom fajn.Dnes už lyzoval úplne z vrchu menšieho kopca.A zajtra ho vraj inštruktor vytrepe lanovkou na velky kopec...
4. mar 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že určite aj mužove :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................to by bolo keby nebolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................................nohy dolámamé..... :grinning: :grinning: :grinning: všetky ste už doma??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko halo halo žiješ???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
4. mar 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamky....žijem...biedne.....idem na tretí pokus...radšej bez komentára.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...prišla som domov, svokra mi hned nalial fernet, hodila som tabletku lexaurinu a šla spať.....už dva dni som bola úúúúplne v strese....sa mi to vypomstilo.... :pensive: :pensive: :pensive:
4. mar 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to je nič moja............horšia veci sú na svete.............sa ti ani nečudujem pri Simonkovi........kedy máš další?....
toto nebol bohvie aká dobrá kombinácia......... :frowning2: ..................
4. mar 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....veru, sú aj horšie veci...pravdu máš.....som bola celú noc hore, tak sa ani nečudujem.....kombinácia...dobrá..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si fajn zdriemla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...pokým neprišiel Denisko zo školy...... :grinning: :grinning: :grinning: ...další a posledný termín o 3 týždne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no nič, prehodím výhybku na inú koľaj...čo som to len chcela...hmmmmm......nevieš? :confused: :grinning:
4. mar 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ale viem..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to sa mi páči tento prístup.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

tak to už fakt bolo zdriemnutie........ja ti mám pocit že sa ti ani nič nesnívalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...a vieš že máš pravdu???.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2013 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo sa stalo???...kde si to dokafrala? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@jacka prečo ja sa pri tebe furt rechcem...ty provokatér jeden :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:
4. mar 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok