Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
4. mar 2013
@aninka29 veru zabila 😃 😃 😃 ......................... 😃 😃 ...........akože ty si tam bola prehrozná.................máš doma vobec zrkadlo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....................ty máš doma aj tepláky......... 😃 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 😉 😉 ....nič v zlom 😉 😉
jacka
4. mar 2013
@letty86 moj pacient..........................juj choručký......musel do práce.....že sa celu noc potil.............má šťastie že periny ešte len budem prezliekať 😃 😃 😃 😃 😃 😉
letty86
4. mar 2013
@aninka29 čosi, Sabka je celá ty x-) Simča je tatova, nech mi nikto nehorí...a ani ma nepresvedčí 😉
@jacka 😃 má to ale štastie ten tvoj chlap 😃
jacka
4. mar 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ti poviem 😃 😃 😃 😃 ...............ako dobre sa oženil 😃 😃 😃 😃
jacka
4. mar 2013
@aninka29 aj ja mám pocit že Sabka je tvoja...... 🙂
jacka
4. mar 2013
poznáte rozprávku ....Ako vycvičiť draka...........viete aký mám klud 😃 😃 😃 😃 ............na prvý krát nie.....ale už po xtý áááno 😃 😃 😃
letty86
4. mar 2013
@jacka nepoznám =-) ...ale hlavne, že máš klud 😃
jacka
4. mar 2013
@letty86 že 😃 😃 .................ale o chvílu končia.......smola...pojdeme von....dokukaju neskor....... 🙂 Maťkovi aj tak pojde niečo na minimaxe...nejaký roboti záchranári
aninka29
4. mar 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .máš pocit,že nemám doma tepláky?? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 moje najoblúbenejšie oblečko...a mám také super rozťahané deravé 😃 😃 😃 😃 😃
tak ako poviete ženy...šak to je jedno,hlavné je že sú moje a mužove 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
4. mar 2013
@aninka29 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................jááááááááááááá 😃 😃 😃 😃 čosi 😃 😃 😃 😃 😃 .............verím ti 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

ved to hlavne že sú vaše spoločné 😃 😃 😃 🙂
jacka
4. mar 2013
ideme 😎 😎 😎 😎............kto sa pridá....🙂
aninka29
4. mar 2013
@jacka ja som sa pošúľala z teba 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
užite si 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...my nejdeme...doma budeme 😃 😃 😃 😃
letty86
4. mar 2013
@aninka29 😃 tvoje sú určite...nepochybujeme 😃 😃
aninka29
4. mar 2013
@letty86 hahaha 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ............som si istá,že sú určite aj mužove 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
letty86
4. mar 2013
@aninka29 😉 nepochybujem x-) , iba srandička...ak teda možem 😉 😃
aninka29
4. mar 2013
@letty86 pohodááááááááááá...ja som za každú srandu 😃 😃 😃 😃 😉
letty86
4. mar 2013
@aninka29 ja viem 😉 😃 ale dlho si tu nebola, tak či sa niečo nezmenilo 😃 😃 ...ale odpovedám si, že nie 😃 😉
aninka29
4. mar 2013
@letty86 správne si si odpovedala 😉 😃 ...vôbec nič sa nezmenilo..všetko po starom 😃
aninka29
4. mar 2013
lámem nohy do školky pre druhorodenú 🙂 .....
utka
4. mar 2013
Ahojte..My sme dnes boli zase na Kralikoch.Vikimu to ide už celkom fajn.Dnes už lyzoval úplne z vrchu menšieho kopca.A zajtra ho vraj inštruktor vytrepe lanovkou na velky kopec...
jacka
4. mar 2013
@aninka29 😃 😃 😃 😃 😃 😃 že určite aj mužove 😃 😃 😃 😃 😃 😃 .................to by bolo keby nebolo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😉 ........... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ........................................nohy dolámamé..... 😃 😃 😃 všetky ste už doma??? 🙂 🙂 🙂
jacka
4. mar 2013
@denisenko halo halo žiješ???? =-) =-) =-) =-) =-)
denisenko
4. mar 2013
ahojte mamky....žijem...biedne.....idem na tretí pokus...radšej bez komentára.... :-p :-p :-p :-p :-p
denisenko
4. mar 2013
...prišla som domov, svokra mi hned nalial fernet, hodila som tabletku lexaurinu a šla spať.....už dva dni som bola úúúúplne v strese....sa mi to vypomstilo.... |-| |-| |-|
jacka
4. mar 2013
@denisenko to je nič moja............horšia veci sú na svete.............sa ti ani nečudujem pri Simonkovi........kedy máš další?....
toto nebol bohvie aká dobrá kombinácia......... 😞 ..................
denisenko
4. mar 2013
@jacka ....veru, sú aj horšie veci...pravdu máš.....som bola celú noc hore, tak sa ani nečudujem.....kombinácia...dobrá..... 😃 😃 😃 😃 som si fajn zdriemla..... 😃 😃 😃 😃 ...pokým neprišiel Denisko zo školy...... 😃 😃 😃 ...další a posledný termín o 3 týždne.... :-p :-p :-p :-p
no nič, prehodím výhybku na inú koľaj...čo som to len chcela...hmmmmm......nevieš? =-) 😃
jacka
4. mar 2013
@denisenko ale viem..... 😃 😃 😃 😃
jacka
4. mar 2013
@denisenko to sa mi páči tento prístup.... x-) x-) x-) ...

tak to už fakt bolo zdriemnutie........ja ti mám pocit že sa ti ani nič nesnívalo 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
4. mar 2013
@jacka ...a vieš že máš pravdu???.... 😃 😃 😃 😃
aninka29
4. mar 2013
@denisenko čo sa stalo???...kde si to dokafrala? 😞 😞 😞
@jacka prečo ja sa pri tebe furt rechcem...ty provokatér jeden 🙂 🙂 🙂 🙂 x-) x-) x-) 😉 😉 😉