Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
4. mar 2013

@denisenko alebo čo sa stalo???????????????????????????????

denisenko
4. mar 2013

@aninka29 ..ááále...všade...ma policajtka dodrbala hned na začiatku za úplnu kravinu a už som len nervačila..... 😝 😝 😝 ja predsa nemožem za to, že vidím pred seba na obe strany aj bez toho, aby som si otáčala hlavu okolo celého krku....raz ked tam nik nie je, tak tam nik nie je.....ale niekomu to nevysvetlíš...alebo...kto chce, príčinu si nájde......

aninka29
4. mar 2013

@denisenko nerieš...mala si "šťastie"..na "dobrú"policajtku................dáš to............raz určite 🙂 ...aj tak Ťa obdivujem,že si sa na to dala pri dvoch detičkách.......ale držííííííím silnoooooooooooooooooooooooo prstyyyyyyyyyyyyyyy 😵

denisenko
4. mar 2013

@aninka29 😵 😵 😵 😵 😵 ...presne tak nejako..... 🙂 a dakujem..... 🙂

utka
4. mar 2013

@denisenko aj ja držím päste! Do tretice všetko dobré!!!

denisenko
4. mar 2013

@utka ja len pevne verím, že tvoje výsledky budú o veľa lepšie ako moje.... 😵 😵 😵

aninka29
4. mar 2013

@denisenko kokos............zbytočné je ťa utešovať....asi ☹

denisenko
4. mar 2013

@aninka29 ....áááále...už som to rozdýchala.... 😀 😀 😀 😀 😀 .

jacka
4. mar 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 čo 😀 😀 čo čo...o čom je reč......... 😀 😀 😀 😀
@denisenko .................ten sa chcela sexuálne prejaviť.....isto si bola krajšia ako ona....to jej vadilo......................ja som len zvedavá ako ty ideš teraz spať 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2013

@jacka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 myslííííš?...tak to asi nie...len u nás je norma 42%...a kedže sme boli 2 a tá jedna tiež už na 3. krát....tak prešla...čiže ja už som nemohla...beriem to takto....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...spať????...to čo je????....to nerealizujem už posledných 6 rokov....minimálne....... 😀 😀 😀 😀 ...poslala som chlapa do sprchy a pojdem sa nechať utešovať....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@denisenko héééj a ako si to rozdýchala....že hlbokýýýýýýý náááádych 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2013

@jacka ....no to poznáš....po 2 porodoch to už máme nacvičené....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 vieš čo na milon %...........dúfam že dostaneš pekné chlopa........urobíš na neho pekný kukuč................a je to.....vieš ako tí dva...s tou rukou.... 😉 😉

denisenko
4. mar 2013

..a najlepší bol moj inštruktor...mi volal, že : Ty kde si??? ..zdrhneš ani sa nerozlúčiš...a ja už doma v posteli........ 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................ty si to prirovnala k porodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja skapem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2013

@jacka tak to neviem, aká ruka??? 😕

jacka
4. mar 2013

@denisenko ak ty si bola rýchla .................. 😀 😀 😀 😀 😀 tedáááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............nehanbíš sa .....ufujazdiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........

jacka
4. mar 2013

@denisenko vieš tí dvaja v a je to...ked niečo urobia tak si tak spravia s rukami...no akoby som ti to ukázala..... 😅 😕 .....

denisenko
4. mar 2013

@jacka ...no a čo? že: ideš ešte do autoškoly????...tak čo čakal???...že pojdem ešte na kávu????....konak, čo tam mali, som dopila po prvej nevydarenej skúške..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2013

@jacka áááá. tak to poznám...ručičky...takého policajta by som brala..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@denisenko....isto mal niečo........ 🙂 😉 ...........vždy pripravený.............. 🙂

jacka
4. mar 2013

@denisenko jéééj som rada že si sa chytila 😉 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@denisenko spinkáte????...........

denisenko
4. mar 2013

@jacka ...spinkáme...zlobríci dvaja..... 🙂 .aj vy už? 😕 ...v poslednej dobe Simonko strašne na mne visí....nemožem ani dvere na WC zavrieť, hned ako to počuje, plače....ja neviem, čo sa to s ním deje..... 😝 😝 😝

denisenko
4. mar 2013

...no...vodníček už vyliezol..tak ja sa lúčim.....dobrú nocku...... 🙂

jacka
4. mar 2013

@denisenko už dávno............ 😵 😵 😵 😵 ..............unavený........obhadzovali sa blatom.....to ti bola riadna fuška.... 😉 .................................moje zlatinko sa bojí o teba.........lubi ťa.... 😵 😵 😵 to má také obdobie.......somnou obaja chodili všade ked boli maličký.......neboj nič sa nedeje 😵 😵

jacka
4. mar 2013

@denisenko dobrú nocku...........

ja ešte musím veci povešať......................vyvalím sa a bude mi dobre 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
4. mar 2013

@denisenko moj tam akurát vhupol.... 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
4. mar 2013

@denisenko tak v to dúfam aj ja 😉

utka
4. mar 2013

Takže dnes máte romanitikuš večer babenky?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre