• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ahoooooooooj ahoj tak som vyzumbovaná a teraz trošken kuk sem :grinning:
4. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko moja to dááááááááááááááááááááš ...stres je blbec to poznám...a k tomu policajtka akože :rolling_eyes:
4. mar 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrú noc!
4. mar 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........
prvááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
5. mar 2013 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
teda muž mi volal že učka chce od neho ospravedlnenku pre za že nebol 5 dní v školke........za mesiac....oktober....2012.................. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. mar 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobréééééééé rááááááááánko :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@jacka nerooooooooooooob..ja som mala byť prvá :slight_smile: ...som zachrápala..budík ma sklamal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja som dnes k.o. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: presne tak vyzerám :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka akožeeeeeeeeeeeee čo chce tá učka....vy musíte dávať ospravedlnenky aj v škôlke :confused:
5. mar 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafce mrafce :grinning: idem kuknem neskôr papaaaaaaaaaaaaa :wink:
5. mar 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 .....možem ich nechať doma 3 dni ja.......dalšie dni ospravedlnenku že bol chorý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............ja milujéééééém túúúúto školkúúú :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 no neverím že tak vyzeráš.....chod sa odfotiť :grinning: :grinning: :grinning:
aspon raz začas ma nechaj prvú....dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to ako na to prišli,že október 2012...to je sila.
5. mar 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!..skoro poslednááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............ale neva lebo je dnes zasa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. mar 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisneko..to sú tí žilinskí policajti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nič v zlom, ale mala som tucha, že to nedáš ani na druhý pokus :pensive: :pensive: :pensive:.......neva, ty si silná žena, zvládneš to :wink: :slight_smile:
5. mar 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 ..si sa zle vyspala???
5. mar 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 veru ešte deni chýba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to nemyslíš vážne??!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..nie je to už náhodou nejaký aprílový žartík??....
5. mar 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
halooooooo....... :wink: ...slnko svieti, voda láka....... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a ja ešte behám v pyžame...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aha posledná prišla.................ako si sa vyspala? :dizzy_face: :dizzy_face: ...........................to vážen v pyžame.........................ty sa máš...zááávidííím :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ......a ako to vidíš na tretí a posledný pokus???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....juj, do konca života mi bude mužíček zadok vyvážať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka tá vaša školka....inak sú tam normálny?????....u nás nikdy nechceli ospravedlnenku, aj ked som ho nechala mesiac doma.....len im to bolo treba dať vedieť, aby pre neho nenavarili obed........ :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
5. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..vyspala???...noooo..... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ....bolí ma hlava...stačí to tak????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak som úúúúúplne v pohode..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................budeš mať osobného šoféra........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........ale nehádž kvoli tomu flintu do žita :grinning: :grinning: :grinning:

ja už nemám slov :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
5. mar 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ty už zajtra, že? :confused:
5. mar 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............sa ti ani nečudujem že ťa bolí hlava :wink: ................kedy to máš další?
5. mar 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...to tak ešte....neboj....ale kedže som tak super nabrúsená, idem zajtra na úrad ohlásiť že už nepatríme medzi migrujúcich občanov a to zas bude ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka 27.3. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som povedala, že sa 2 týždne na auto ani nekuknem....a potom možno...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....haha..niekto bude nešťastný, že príde o moju spoločnosť........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...a to si ešte budem musieť ísť vypočuť komentár k tomu, ako som sa nechala vyprovokovať...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienky.....čo varíte?????? mne už došla fantázia..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 tak ako dnes vyzerám ja....ani taký smajlo tu nie je...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nepríde mi niekto upratať???????
5. mar 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ved hod aj ty foto ako vyzeráš....nech posudim či máš pravdu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................počuj ty migrujúca osoba :grinning: :grinning: :grinning: ........zajtra ti tam držím palce.......to sa tam teraz budeš hlásiť pravidelne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
pekný dátum :slight_smile: :grinning:
5. mar 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...chvíľku skecnem so svokrou a vy už o dušu čarbete :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok