• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
@denisenko ..zamyslím sa a potom ti poviem ako to bude toho 27. :wink: ......môj sa už s tým zmieril, že mi bude ritku vyvážať :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...vidíš...presne pre to som prišla posledná....kávičkovala som so svokrou..... :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka ....nie, nebudem...práveže sa tamn musím ísť odhlásiť...jáj, tieto úrady, to je ako "cez Košice"...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
5. mar 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem niečo aj robiť...aj ked sa mi nechcéééééééééééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak so svokrou.....nehanbíš sa :grinning: :grinning: :wink:
5. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..poznám úrady...................najlepšie z dáááááááááleka obííííísť :grinning: :grinning: :grinning: ...............ale držím palce :slight_smile: :slight_smile: .........................bež bež :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..stráááášne :grinning: :grinning: :pensive: :pensive: :pensive: ...vieš čo ja som ti taká potvora......sa teraz líškam keď chcem mať Lauriku ešte doma a nie v škôlke :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: ..............
5. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nedám foto.....sa už potom originál zlakneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................a mám cepláky oblečené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem niečo robiť........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru zajtra...nervičky už pracujú...Ja som sama u svokrovcov. Svokor niekam šile, svokra šla do obchodov, Peťo s Vikim lyžovať. Ja idem o jedenástej pre neterku a idem s ňou, ide sa dať ostrihať a potom ju budem farbiť. Svokor mi nechal auto, tak ideme do ulíc...ale už sa teším, ako mi to na každej križovatke skape, keď nie som naň naučená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty si ale si :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ......................tak toto máš u mna schovanééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 no vidíš....tepláky......chcem fotooooo :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nuž a som v háji...nik mi nevie poradiť........................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:idem aj ja niečo robiť už ma bolí hlava...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......aleeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........neboj vyberiem si to :wink: :grinning: .........a s čím potrebuješ poradiť?
5. mar 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
kuk..... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka ešte stále sa ti zdá, že deni prišla dnes posledná :grinning: :grinning: :sunglasses:
5. mar 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ak a teraz si ma dostala............. :frowning2: ............ :wink:
5. mar 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :wink: ...to bola len kontrolná otázka :wink:
5. mar 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
5. mar 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. mar 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. mar 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....fuj...aký ľadový vietor tam fúka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: bola som zaniesť Deniska na šach....skoro mi na kočík ruky primrzli....ale inak je tak krásne...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak čoooo.... tak niiiiiiič...tak zlez.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a inak čo je nové ?
5. mar 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.....čo sa vy tu len smailujete??!! :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 .............my máme novú zubnú pastu...a vy??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 sa pridaj..... :wink:
5. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka...Viktor sa učí lyžovať s paličkami??.....inak krásne počasie :sunglasses:
5. mar 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ....ty nám povedz čo nové :slight_smile: :wink: :wink:
5. mar 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..mne treba prstíky rozhýbať :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok