• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@leninka75 na klávenici???.............tak len rozhýb :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že zubnú pastu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...už som rozhýbala, vymiesila som cesto na zajtrajšie langoše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
5. mar 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75mnáááám...to robíš také so smotanou,??..................aj moji ich lubia..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................ja idem robiť dukátky...a paradajkovú polievku..................a kedže muž ide skoro ráno het.....a príde až vo štvrtok......tak ich budem musieť odviesť ja..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak niečo také rýchlo uvariť :grinning: :grinning:
5. mar 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ,......veru také :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..len som nemala smotanu, tak som do cesta dala biely jogurt :wink: .....dukátky sú tiež mňam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..roky som ich nejedla :frowning2: ......ja asi uvarím kapustnicu :dizzy_face: ..to by som si aj ja mohla dať :slight_smile: :slight_smile: .....ideš robiť šoférku? :slight_smile: ..však cesty sú už celkom fajn :wink:
5. mar 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ako ich vlastne robíš?....normálka kysnuté cesto, upiecť valčeky, pokrájaš a poleješ pudingom?
5. mar 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nieeee, bez palíc...to mal pre istotu, keď šiel v lyžiarkach od auta ku svahu, lebo tam bol ľad...
5. mar 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už si to robila aj s jogurtom???........................................veru šoferku...akú víkendovú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........................tak tak.....valčeky pokrájať a šup piecť..........a puding.-...ale ja robím zo zlatého klasu :slight_smile:
5. mar 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ty si ked teraz?......
5. mar 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, zajtra na nás myslite a držte päste!!!
5. mar 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka vo ZV. Prečo? Vraciam sa aj zajtra, lebo ak pôjdu lyžovať, pôjdem s nimi a v piatok ideme kuk jeden kočík...
5. mar 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka že kedy ideš do BA?
5. mar 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to vieš že budem....... :dizzy_face:silno silno..........čakáme dobrú správu..ozvi sa :slight_smile: :slight_smile:
5. mar 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ideme ráno okolo ôsmej...určite sa ozvem...
5. mar 2013 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka aj ja držííím...silno..... :wink:

a predsa len jednu novinku máme....Deniska poslali v sobotu na šachový turnaj do Prievidze....dneska vyhral nad piatakom, tak trener usúdil, že najvyšší čas začať súťažiť.......nech sa snaží..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. mar 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko sikovníček :dizzy_face:
Vikinka vyhrala v škole 5. miesto - Hviezdos. kubín, ale najprv si to odplakala, že "až" piate :confused:
5. mar 2013 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 .....šikovné deti máme....a aj my máme plačka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: recitovala básen? :confused:
5. mar 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a už idem...dobrú nocku... :wink:
5. mar 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru ...hlavička je Denisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................
@letty86 ved to mala pekné miesto......kolko ich tam bolo?....
5. mar 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú nocku..... :slight_smile:
5. mar 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už Ste popísali som sa tu dnes nemohla nejako dostať na pokec :sweat_smile: no nembolo kedy.... Moje deti sú jak na duracelky batérie a aby som sa nenudila tak sa stavila švagrinka a nechala mi tu daľšieho chasňa do počtu :slight_smile: Veeeeeeselooooooo :grinning: :grinning: :grinning: u nás a kukám že aj u Vás :wink:
@denisenko tak mi máme novú príchuť orbit :grinning:
@utka budem myslieť a posielať pozitívnu energiu :wink:
@leninka75
@jacka
@letty86 achoooooooooooooj a dovi dopoooooo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dobrééééé rááánko....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2013 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrééééééé ráááááááááánečkooooooooooo a pekný dník prajem kočenyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte..........

no pekne krásne....tretia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ty si dnes stručná.. :frowning2: :wink:
6. mar 2013 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!! :slight_smile:

@jacka ..a čo mám povedať ja som až štvrtááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:...aaaaaale bola som zasa pestovať dobré vzťahy o poschodie nižšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........
6. mar 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko @letty86..juj v dobrom vám závidím takých šikovníčkov!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
6. mar 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka......drž sa,myslíme na teba!!!!!!........daj nám rýchlo vedieť....
6. mar 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1819 ....počuj neprišla si na to ako by sa tie duracelky dali vybrať??? :grinning: :grinning: :grinning: ...hádaj čo som ráno robila? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..hej už som raz robila langoše s jogurtom len si napamätám aké boli :pensive: ..dnes ti poviem aké budú :wink:
6. mar 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok