Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
5. mar 2013

@leninka75 na klávenici???.............tak len rozhýb 😀 😀 😀

jacka
5. mar 2013

@denisenko že zubnú pastu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
5. mar 2013

@jacka ...už som rozhýbala, vymiesila som cesto na zajtrajšie langoše 😝 🙂

jacka
5. mar 2013

@leninka75mnáááám...to robíš také so smotanou,??..................aj moji ich lubia..... 😵 😵 😵 .................ja idem robiť dukátky...a paradajkovú polievku..................a kedže muž ide skoro ráno het.....a príde až vo štvrtok......tak ich budem musieť odviesť ja..... 😝 tak niečo také rýchlo uvariť 😀 😀

leninka75
5. mar 2013

@jacka ,......veru také 😵 😵 😵 ..len som nemala smotanu, tak som do cesta dala biely jogurt 😉 .....dukátky sú tiež mňam 😵 😵 😵 😵 ..roky som ich nejedla ☹ ......ja asi uvarím kapustnicu 😵 ..to by som si aj ja mohla dať 🙂 🙂 .....ideš robiť šoférku? 🙂 ..však cesty sú už celkom fajn 😉

leninka75
5. mar 2013

@jacka ...ako ich vlastne robíš?....normálka kysnuté cesto, upiecť valčeky, pokrájaš a poleješ pudingom?

utka
5. mar 2013

@leninka75 nieeee, bez palíc...to mal pre istotu, keď šiel v lyžiarkach od auta ku svahu, lebo tam bol ľad...

jacka
5. mar 2013

@leninka75 už si to robila aj s jogurtom???........................................veru šoferku...akú víkendovú 😀 😀 😀 😀 ...........................tak tak.....valčeky pokrájať a šup piecť..........a puding.-...ale ja robím zo zlatého klasu 🙂

jacka
5. mar 2013

@utka ty si ked teraz?......

utka
5. mar 2013

Baby, zajtra na nás myslite a držte päste!!!

utka
5. mar 2013

@jacka vo ZV. Prečo? Vraciam sa aj zajtra, lebo ak pôjdu lyžovať, pôjdem s nimi a v piatok ideme kuk jeden kočík...

jacka
5. mar 2013

@utka že kedy ideš do BA?

jacka
5. mar 2013

@utka to vieš že budem....... 😵silno silno..........čakáme dobrú správu..ozvi sa 🙂 🙂

utka
5. mar 2013

@jacka ideme ráno okolo ôsmej...určite sa ozvem...

denisenko
5. mar 2013

@utka aj ja držííím...silno..... 😉

a predsa len jednu novinku máme....Deniska poslali v sobotu na šachový turnaj do Prievidze....dneska vyhral nad piatakom, tak trener usúdil, že najvyšší čas začať súťažiť.......nech sa snaží..... 😅 😅 😅

letty86
5. mar 2013

@denisenko sikovníček 😵
Vikinka vyhrala v škole 5. miesto - Hviezdos. kubín, ale najprv si to odplakala, že "až" piate 😕

denisenko
5. mar 2013

@letty86 .....šikovné deti máme....a aj my máme plačka.... 😀 😀 😀 😀 😀 recitovala básen? 😕

denisenko
5. mar 2013

a už idem...dobrú nocku... 😉

jacka
5. mar 2013

@denisenko veru ...hlavička je Denisko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...................
@letty86 ved to mala pekné miesto......kolko ich tam bolo?....

jacka
5. mar 2013

dobrú nocku..... 🙂

katka1819
5. mar 2013

tak už Ste popísali som sa tu dnes nemohla nejako dostať na pokec 😅 no nembolo kedy.... Moje deti sú jak na duracelky batérie a aby som sa nenudila tak sa stavila švagrinka a nechala mi tu daľšieho chasňa do počtu 🙂 Veeeeeeselooooooo 😀 😀 😀 u nás a kukám že aj u Vás 😉
@denisenko tak mi máme novú príchuť orbit 😀
@utka budem myslieť a posielať pozitívnu energiu 😉
@leninka75
@jacka
@letty86 achoooooooooooooj a dovi dopoooooo 😀 😝

denisenko
6. mar 2013

dobrééééé rááánko....... 🙂 🙂 🙂

katka1819
6. mar 2013

dobrééééééé ráááááááááánečkooooooooooo a pekný dník prajem kočenyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

ahojte..........

no pekne krásne....tretia 😝 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko ty si dnes stručná.. ☹ 😉

leninka75
6. mar 2013

ahojte!! 🙂

@jacka ..a čo mám povedať ja som až štvrtááááááááááááá 😝 😀...aaaaaale bola som zasa pestovať dobré vzťahy o poschodie nižšie 😀 😀 😀 😀 ..........

leninka75
6. mar 2013

@denisenko @letty86..juj v dobrom vám závidím takých šikovníčkov!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ..........

leninka75
6. mar 2013

@utka......drž sa,myslíme na teba!!!!!!........daj nám rýchlo vedieť....

leninka75
6. mar 2013

@katka1819 ....počuj neprišla si na to ako by sa tie duracelky dali vybrať??? 😀 😀 😀 ...hádaj čo som ráno robila? 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2013

@jacka ..hej už som raz robila langoše s jogurtom len si napamätám aké boli 😔 ..dnes ti poviem aké budú 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre