• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
Ahojte...určite dám čo najskôr vedieť...
6. mar 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .....tak dobre aj tretie miesto je víťazné :slight_smile: :wink:
6. mar 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .....predpokladám že ste ich zjedli......takže sú jedlé.............ja ich chcem robiť zajtra na večeru... :slight_smile:
6. mar 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no neviem moja čože si ráááááááno robila hmmmmm ? :dizzy_face: :grinning: :wink:
6. mar 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ..máš pravdu zjedli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........aj dnes si šoférka? :wink:
6. mar 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................sa neviem dorehotať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katka1819 ..náááá šak cvičilaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: priam výstižné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 veru už rannu jazdu mám za sebou......ešte ma jedna čaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. mar 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dobrá som som vybuchla smiechom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja už mám uvarený obed.....dukátky sú ešte v rúre...ale inak..........fajront :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a to už od koľkej si hore deti o školy do školky a už máš aj odcvičenééééé :slight_smile:
6. mar 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....šikulka si :slight_smile: ..ja ešte varím kapustničku :wink:..tak mi nosom krúti čo rzvoniava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..škoda, že tu nieje slintajúci smailo :grinning:
6. mar 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ..vstávam tak cca 5:45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Lolka okolo 6:15 a kým pije čajík v postieľke tak si pri nej dám 60 brušákov :wink:
6. mar 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a ja že ťažké aeróbne cvičenie moja :grinning: :grinning: :grinning: ale pekne 60 veľmi pekne a stupňuj viac a viac :wink:
6. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty sa nezdáš...hned z rána makať..................... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............................juj ale kapustničku by som si dala...mnam..musím aj ja urobiť :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katka1819 ..práve sme s Lolkou skončili zumba kolečko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ....už sa mám plné zuby, to ovisnuté brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..som sa zaťala, že musím :wink: .......vieš aká je kapustnička fajná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............už sa na ňu teším :dizzy_face: ..som ju urobila tak aby som ju mohla aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 že kde je vôla tam je cesta.............držíím palce nech si taká ako chceš byť :dizzy_face: :dizzy_face:
verím že ja fajná....aj deti ti ju zjedia???
6. mar 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
škoda že dnes nie je tak pekne :sunglasses: :frowning2: :frowning2: ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Lolke sa páči zumba?? :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby,čakáme zdravé dievčatko :wink:
6. mar 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko vidím ťa.......................................... ty si sa nám kdeže stratila???:............................
6. mar 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka super správa..............blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................aj mi odlaholo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ďakujem! :dizzy_face: ........jasnačka zjedia :slight_smile: ... sú trénované od bábätiek :grinning:
....u nás fúka studený vetrisko už od predvčera :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teplomer ukazuje 11 st. ale je kosa, brrr
6. mar 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..blahoželám!!!......super!!..odľahlo ti, že?........takže hor sa nakupovať ružovú :wink: .....
6. mar 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..Lolka to je iná tanečnica!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......a speváčka to ani nehovorím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko..ahoooj! :slight_smile: ...nebola si dnes na tom úrade?....
6. mar 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 fajn že ti zjedia..... :slight_smile: ............moji by sa v tom len povrtali...prípadne keby to videli tak ....nechutí mi....ešte pred tým ako si dá lyžičku do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............................................to máš doma superstar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........idem aj ja pomaličky pre tie moje zlatíčka...skor ako niečo napíšeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
6. mar 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok