• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. septembra 2017 
siwi, svokra máva často také "úlety"?.......zvládneš to???.......myslíš, že už sa to trošku utriaslo??? :frowning2:
30. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, nič tu nesmrdí...iba ak by ti tá babovečka prihorela, to by mohlo :confounded:
ja robím pizzu, takú domácu, ale mám iste že denisko aj tatinko budú večerať, aj ked moj muž zje totálne všetko, tak to dieťa je v jedení asi po mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Aninka kašli na to ja ti rozumiem.......heheheehehehheheehheheheeeeeeheheheheheheh :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chjoj mamky,u nás táááááááááák pripeká :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.... .je na nevydržanie vo vnútri a ešte horšie vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ale dopečiem bábovku a idem so Simkou trošku do záhrady,do tienika.....si budeme kresliť s kriedou asi :unamused:
30. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka sem -tam,ale toto čo mi povedala tak sa ma to velmy dotklo a koli nej som sa pohadala s muckom :frowning2: .Neviem či to snou otriaslo ale potom som sa snou vobec nebavila a už sa mi začala vtierkat :angry: :angry: :angry: .A nikdy jej to nezabudnem čo mi povedala,..........no nič......otrasem sa a idem dalej....ne???
30. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, ja sa lúčim........zasa som dnes toho veľa urobila :grinning: :grinning: ..........pa, pa :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam pizza :slight_smile: ...........ja by som si dala takú fajnú domácu....ale neviem robiť cesto a z lístkového mi moc nechutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ahoj :slight_smile: :slight_smile:

siwi,tak to ti musela povedať fakt niečo hnusné :frowning2:
30. jún 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, no však je chlap, tak na môadšie :wink:
leni, dá sa dobre variť a ešte lepšie napapať a pritom aj chudnúť :wink:
aninka, si šikulka, to je jasné...a zajtra kam na jazdu???
siwi, to asi všetky svokry :unamused:
30. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, papa...
Viete, že ivella je už doma z pôrodky? A ešte sa nám tu ani neukázala :frowning2:
30. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka zajtra vraj mesto bude :wink: už teraz sa klepem :unamused: ale nejak to len dopadne :slight_smile:

idem mamky lebo moja dcéra mi už začína robiť prednášku :grinning: :grinning: :grinning:

večer kuknem......pa pa pa :dizzy_face:
30. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, tak von s tým...čo ti povedala? Či je to tajné???
30. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, neboj. Však je pri tebe anjel stražny v podobe inštruktora :grinning: . Papa
30. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ja robím len také obyčajne cesto kysnute bez mlieka ale velmi tenučko na plech, originál by sme museli mať aj pec :grinning:
siwi, aj ja mám super svokru, pokým mi nefušuje do výchovy dieťaťa aj muža, inač jeúúúplne super :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leninka awoj :wink:
Aninka aj ja by som si dala pizzu a aj kap.fliačky,ale zajtra idem do roboti rano,takže asi nič :wink:
Bolo to takto,simonko bol straaaaaaaaaaaašne zly,ja mu hovorim že,
JA-SIMONKO AKY SI TY DNESKA ZLY.
SVOKRA-ON NENI VOBEC ZLY
JA -VY NEVIETE AKY JE ZLY KED STE SNIM NENI CELY TYžDEN.
SVOKRA-,,,,,,,,,TAK POTOM NAčO SOM SI ROBILA DIETA,,,,,,,,
SVOKRA-ja som mala 2 deti a neboli zle.
kED MY POVEDALA TOTO MALA SOM SLZY V OčIACH,neviem to tak dobre opisat ale strašne sa ma to dotklo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Kvoli muckovi tam chodim,aby nebolo zle,ja sa tam strašne nudim,simi spi,svokrovci si čitaju a mucko je zo svojim bratom v izbe a ja tam sedi ako p.....a,tak už chcem ist domou a vtedy to začne ,tak skoro????kam sa ponahlate?????však sme neboli ani z malym a už utekate domou.Cely tyžden je sama doma neviem prečo nesadne na autobus a nepride sa pohrat s malym,však ma čas,neneneen.Ja sa ani nečudujem ked dojdu že ich maly vihana,však ked ich vidi raz za tyžden,.No neviem.Aspon som sa vam virozpravala čo ma trapi v mojej duši :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. jún 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, prepáč že sa miešam, ale bude aj horšie, preto su vtipy o svokrách :confounded: :confounded:
idem, lebo moje umravčané mačiatko už vstalo a zbadal svoju milovanu pizzu, tak ideme vyberať ten najlepší kusok
:grinning: :grinning: :grinning:
akoby neboli všetky rovnaké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahojte
30. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, papa.
siwi, no čo na to povedať. Proste svokra!!! jedným uchom dnu a druhým von :wink:
30. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Denisenko však prave :frowning2: :grinning: ,ale takym sprostim tonom mi to povedala,a čo ja zakažem to oni povolia,VšAK HO NECHAJ EšTE JE MALY :angry: .
iDEM LEBO Už TU HRMY a zachvilku bude zas burka :angry: :angry: idem obrat pradlo z balkona :wink:
30. jún 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Utka no jo!!!!! :angry: však ja jej to vratim inak,heheheheheh :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, u nás je to tak isto...Keď Viki niečo urobí, tak povedia: "Viktorko môže všeto"...a minule udral svokru a ona ho začala hrešiť. tak som jej šplechla, že veď Viktorko môže všetko :grinning:
30. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
utka tak to si jej dobre nandala,dovoli mu jest zakusok v obivačke na sedačke,cely bol zachmotlany od čokolady a vtedy to začalo :angry: :angry:
30. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi :grinning:
30. jún 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
utka :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme von.zatiaľ papa.
30. jún 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja paaaaaaaa
30. jún 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sme domka. Napapaní... ideme do vane. U nás je zase búrka :frowning2:
30. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi.....to je asi všade :wink: ......starí rodičia budú furt trepať pravý opak toho čo povieš................možme sa my mamky rozčulovať kolko chceme..........mne je niekedy až do plaču :angry: :angry: :angry:

ja som sa táááááááááááák potešila, že bude búrka.........začalo sa zaťahovať a nebezpečne hrmieť :wink: ........ale po chvíli to odišlo :angry: :angry: :angry: .....fuj,sa nedá dýchať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

strašne ma začalo pichať v podbrušku.....až ma pindula bolí :confused: :confused: :frowning2:

jacka a ty si kde moja?????????????? :slight_smile: .................čakáme správičky :dizzy_face:
30. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj mi sme už doma,bola tu burka ktora asi išla na smer Utky,že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aninka však aj mne :frowning2: .Zčoho ta boli bruško???Nezdvihala si taške??? :unamused:
Jacka haloooooooooooooooooooooo kde si??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi ja stále niečo robím :unamused: ......mala by som sa šetrit,ale nejde to.........stále pobehujem ako s vrtuľou v riti,a tak to potom dopadne :frowning2: ........a stále keď si poviem, že na to kašlem, že si musím dávať pozor............tak o chvílu na to to už robím :unamused: ...............ale teraz mi je fakt blééééééééé :frowning2: aj bruško mi začalo trošku tvrdnúť :confounded: ...........ale bambulka kopká :slight_smile:

idem sa hodiť do sprchy :wink:

žienky,u ktorých prší...........všeeeeeeeeeeeeeeeeetko posielajte na východ :wink: ............budem vďačná :slight_smile:
30. jún 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Unas už neprši :wink: ale odkažem daždu že ho čakaš.Davaj si pozor micka :wink: :wink: :wink:
30. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok