• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@utka hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím a gratulírujem dievčatko bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. mar 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
@utka blahozelám, teším sa s vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jacka z kazdej triedy postupili traja žiaci...takže ich tam bolo dosť :wink:
6. mar 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 zajac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................to máš dlhodobo u mna ....moja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ...........tak to klobuk dole................krásne miesto..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka len skoda, že ho oplakala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ved to mohlo byť zo stresu...nie?.....
6. mar 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ona ked nie je prvá tak, sa jej to neráta a nemá pocit, že je dobrá :confounded: ...v žiackej má samé jednotky, už jej píse na 4. stranu a v kuse o sebe pochybuje...ale bola zlatá, lebo vraj malá trému a aj sa jej briadka triasla, ked recitovala :sweat_smile:
6. mar 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 fíha má na seba vysoké nároky.........to asi celkom nie je dobré :sweat_smile: :frowning2: .........................to možno s toho plakala......s trémy.....a zo všetkého :wink: ....................musela byť zlatučká :dizzy_face:
6. mar 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka:pensive: ...hádam niekde nerobíme chybu :pensive: ...ale má to v sebe....veru, niekedy je to na škodu
6. mar 2013 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ako chlapci? :dizzy_face:
ten moj malinký odfukuje.....ja som v upratovacom amoku...jeden príznak predmenštruačného syndrómu :sweat_smile: ...už pomaly prichádza pažravosť a na smolu všetkých má ešte čaká nervozita z kazdej somarinky :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...život jednej ženskej je proste....pestrý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
6. mar 2013 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 to nie je vo výchove.....si myslím...............skor v povahe..............

chalani.......dobre....ležkaju a kuk rozprávku ...draka :grinning: :grinning: :grinning: ....................potom vyrazíme von.............................to akoby si o mne písala......aj mna to čaká ............brrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka nebudeš ty žena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...ale je to na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked si človek sám ide na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: hádam nie len ja :grinning: :grinning:
takže drak :grinning: ...ja som mala íst s vikuskou k babke, mali trošku upratovať na dvore, ale fúka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 nuž bohužial som....v dalšom žiovte chcem byť chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................................ved to sama sebe si ideš na nervy...čo potom okolie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................................kedy sa s Vikuškou učíš?......to našťastie taký nefúka...ale zamračené je..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka okolie...hádam si už zvyká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ked príde z družiny, trošku si oddýchne a potom fičíme :wink: je z nej takaaaa vytešená...z tej družiny :wink:
idem ja ešte do niečoho pichnúť..poupratovať a tak.....kým je nálada :sweat_smile:
6. mar 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 idem aj ..........k Peťkovi si lahnuť...začína vymýšlať.......
ja ti neviem ....dá sa na to zvyknuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujeme...ste zlaté.Spadol mi obrovský balvan zo srdca.Už si môžem konečne začať vychutnávať tehotenstvo...
6. mar 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ja som to tušila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak mi treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..juj malá perfekcionalistka :frowning2: :slight_smile: .....aj ja som taká..chúďatko moje si užije :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....aaale časom sa naučí to torošku regulovať :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..však aspoň nejakáho vytešeného smajlíka by to chcelo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..kukni katka sa teší aj za teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však ja sa tesiiiiiiim :slight_smile: , len z mobilu sa mi zle píše...
6. mar 2013 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no vidíš bolo ti to treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..to je fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak to máš odpustené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........už si zasa späť u svokrovcov?....kedy idete ku vašim? :slight_smile:
6. mar 2013 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..kto chce kam pomôžme mu tam :grinning: :grinning: :grinning: ..tak mi treba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ďakujem...hej,som.A k našim ideme v piatok ale len na chvíľu,ficime do ba.Ideme ešte kuk jeden kočík cestou.
6. mar 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..aký chceš kúpiť nový či môže byť aj použitý?......
6. mar 2013 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..ozaj a bude teda Lucka či ešte je to stále otvorené? :wink:
6. mar 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a ty si sa kde stratila? :frowning2: .......ako dukátky chutili? :wink: ...u nás mala u Lolky úspech kapustnica, pýtala dupľu a Lilka zasa blažene krochkala nad langošmi :grinning:
6. mar 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@utka to viete že sa teším no Zuzka to isto iste chápe však moja :wink: keď je doma jeden chlap a teraz bude dievčatko no ideálne :grinning: len ja keď som zistila že som tehu s Matulom hneď som vedela že to bude chlap nejaký vnútorný tušák :slight_smile:
6. mar 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka gratuuuuuluuuuujjjjeeeeemmmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jáj, mamky...bola som si vyvetrať hlavu ...v žiline len tak sama....najskor úrady a potom len tak obchody....a po hodine mi už vyzvánal telefoooon..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok