• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
@denisenko už ťa zase vidím...a aj nám niečo pekné napíšeš????................nejak nás zanedbávaš :frowning2: :wink:
6. mar 2013 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko ktože ti volal....ked si dala takého smaila :confused: :confused:
6. mar 2013 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko čo si vybavila na úrade???
6. mar 2013 o 17:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................ale že si to ty tak dnes ti už dám pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ako fajn že ti zjedia kapustnicu..............ja sa teším na langoše ....ale neviem kedy ich budem robiť....nejak som vo fáze.....nič sa mi nechcéééé!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2013 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko no a už si zas zmizla..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. mar 2013 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
6. mar 2013 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka..však deni volal Peťo, že ju ľúbi ako kona, ale nech už maže domov lebo simonko je plačko :slight_smile: :wink:
6. mar 2013 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................................... :grinning: :grinning: :grinning: to je síce pekné...............ale mohla to byť aj svokra.... :slight_smile: :slight_smile:
6. mar 2013 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..hej svokra, že idem na stretko svokier :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
6. mar 2013 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidíš nie je tu....ktovie kde sa vyparila...nebodaj aj ona má takú metlu :wink: :wink: :wink: :grinning: :wink:
6. mar 2013 o 18:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ......deni sa síce na svokru nesťažuje, ale možno má jej svokra ešte skryté rezervy :grinning: :grinning: ...však sú manželia len dva roky :wink: ......tak svokra si nevestičku ešte oťukáva :grinning:
6. mar 2013 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: že skryté rezervy............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................akože nič v zlom...ale už ju hádam oťukla :grinning: :grinning: :wink: :grinning: :grinning:
deni nás zabije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka .....akože oťukla?...však ofic na papieri je deni nevestička len dva roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....sa ti cerí keď si ďaleko od deni :grinning: :grinning: :grinning: ......
6. mar 2013 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..ale tuším nie je vo svojej koži :frowning2: ...keď potrebovala byť aj trošku sama..škoda,mohal by nakuknúť a vyrozprávať sa..ak by chcela :wink:
6. mar 2013 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 normálne ....oťukala.....ťuk ťuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ......................ved ty si bližšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................dúfam že sa bude somou rozprávať........ved ja ju mám rada... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
6. mar 2013 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru my by sme jej dvihli náladičku........................ :slight_smile: ........to vieš....stresy....Simonko.....Denisko....skušky.....muž........nič moc na závidenie.... :pensive: :pensive:
6. mar 2013 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..však to, že som bližšie..mi tu zaklope a schytám z oboch strán :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ...vieš čo chápem ju..ja som bola taká vystresovaná celú materskú s Lilkou :frowning2: ...a to som nerobila vodičák .......
6. mar 2013 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved to.....tak som to myslela :grinning: :grinning: .......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som to mala tiež pri Maťkovi....som nevedela čia som.... :frowning2: :frowning2:
6. mar 2013 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....velím odchóóóód!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..........idem ešte dať kafčo, urobím kakavko, nahádžem to do postelí a šup ku žehliacej doske :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pa, pa
6. mar 2013 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 že to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................moji sú už čistučký.....ešte spapajú ovocie......umyť zuby a šup šup.....do duchien :slight_smile: :slight_smile: ......................a som sama.....bude mi sveta žiť.....pokial nezaspím s nimi :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka vidíš, @leninka75 to presne napísala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na úrade som vybavila...polovičku...ešte jeden papier musím doniesť a potom ma asi preradia konečne medzi normálnych občanov do Rajca...... :grinning: ...a kúpila som si šiltovku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 19:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko dnes ťa už tretí krát vidím :frowning2: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
6. mar 2013 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@leninka75 že ty nás ako dobre poznáš..... :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning:

jáj, žienky, rada by som s vami ešte ostala...ale moj muž žiarli...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2013 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................že šiltovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................ale pokial potešila prečo nie :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2013 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kukuk....
@denisenko zase ideš preč?? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: .....................vidím že s tebou dnes nepokeciam :frowning2: :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@jacka ...ale....fúkal vetrisko...tak som tie moje škutále musela schovať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..potešila... :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok