Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko už ťa zase vidím...a aj nám niečo pekné napíšeš????................nejak nás zanedbávaš ☹ 😉

jacka
6. mar 2013

@denisenko ktože ti volal....ked si dala takého smaila 😕 😕

jacka
6. mar 2013

@denisenko čo si vybavila na úrade???

jacka
6. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................ale že si to ty tak dnes ti už dám pokoj 😀 😀 😀 😀

ako fajn že ti zjedia kapustnicu..............ja sa teším na langoše ....ale neviem kedy ich budem robiť....nejak som vo fáze.....nič sa mi nechcéééé!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝

jacka
6. mar 2013

@denisenko no a už si zas zmizla..... ☹ ☹ ☹

jacka
6. mar 2013

🙂 😉 😀 😵 😀

leninka75
6. mar 2013

@jacka..však deni volal Peťo, že ju ľúbi ako kona, ale nech už maže domov lebo simonko je plačko 🙂 😉

jacka
6. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................................... 😀 😀 😀 to je síce pekné...............ale mohla to byť aj svokra.... 🙂 🙂

leninka75
6. mar 2013

@jacka ..hej svokra, že idem na stretko svokier 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@leninka75 vidíš nie je tu....ktovie kde sa vyparila...nebodaj aj ona má takú metlu 😉 😉 😉 😀 😉

leninka75
6. mar 2013

@jacka ......deni sa síce na svokru nesťažuje, ale možno má jej svokra ešte skryté rezervy 😀 😀 ...však sú manželia len dva roky 😉 ......tak svokra si nevestičku ešte oťukáva 😀

jacka
6. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 že skryté rezervy............ 😀 😀 😀 😀 😀 ........................akože nič v zlom...ale už ju hádam oťukla 😀 😀 😉 😀 😀
deni nás zabije 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2013

@jacka .....akože oťukla?...však ofic na papieri je deni nevestička len dva roky 😀 😀 😀 😀 .....sa ti cerí keď si ďaleko od deni 😀 😀 😀 ......

leninka75
6. mar 2013

@jacka ..ale tuším nie je vo svojej koži ☹ ...keď potrebovala byť aj trošku sama..škoda,mohal by nakuknúť a vyrozprávať sa..ak by chcela 😉

jacka
6. mar 2013

@leninka75 normálne ....oťukala.....ťuk ťuk 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ......................ved ty si bližšie 😀 😀 😀 😀 😀 .....................dúfam že sa bude somou rozprávať........ved ja ju mám rada... 😵 😵 😵 🙂

jacka
6. mar 2013

@leninka75 veru my by sme jej dvihli náladičku........................ 🙂 ........to vieš....stresy....Simonko.....Denisko....skušky.....muž........nič moc na závidenie.... 😔 😔

leninka75
6. mar 2013

@jacka ..však to, že som bližšie..mi tu zaklope a schytám z oboch strán 😀 😀 😀

leninka75
6. mar 2013

@jacka ...vieš čo chápem ju..ja som bola taká vystresovaná celú materskú s Lilkou ☹ ...a to som nerobila vodičák .......

jacka
6. mar 2013

@leninka75 ved to.....tak som to myslela 😀 😀 .......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@leninka75 ja som to mala tiež pri Maťkovi....som nevedela čia som.... ☹ ☹

leninka75
6. mar 2013

@jacka ....velím odchóóóód!!! 😀 😀 😀 ..........idem ešte dať kafčo, urobím kakavko, nahádžem to do postelí a šup ku žehliacej doske 😝 ....pa, pa

jacka
6. mar 2013

@leninka75 že to 😀 😀 😀 😀 ................moji sú už čistučký.....ešte spapajú ovocie......umyť zuby a šup šup.....do duchien 🙂 🙂 ......................a som sama.....bude mi sveta žiť.....pokial nezaspím s nimi 😀 😀 😀

denisenko
6. mar 2013

@jacka vidíš, @leninka75 to presne napísala..... 😀 😀 😀 😀 na úrade som vybavila...polovičku...ešte jeden papier musím doniesť a potom ma asi preradia konečne medzi normálnych občanov do Rajca...... 😀 ...a kúpila som si šiltovku..... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko dnes ťa už tretí krát vidím ☹ 🙂 😉 😵

denisenko
6. mar 2013

@leninka75 že ty nás ako dobre poznáš..... 😉 😉 😉 😉 😀 😀

jáj, žienky, rada by som s vami ešte ostala...ale moj muž žiarli...... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................že šiltovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................ale pokial potešila prečo nie 😵 😵

denisenko
6. mar 2013

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 kukuk....

jacka
6. mar 2013

@denisenko zase ideš preč?? 😕 😕 😀 😀 😀 .....................vidím že s tebou dnes nepokeciam ☹ 😢 😀 😀 😀 😉

denisenko
6. mar 2013

@jacka ...ale....fúkal vetrisko...tak som tie moje škutále musela schovať...... 😀 😀 😀 😀 ..potešila... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre