• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

11. decembra 2017 
už spíce :grinning: ? Tak zajtra ....a dobrúúúúúúúúúú :slight_smile:
6. mar 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ideme kúpiť použitý...a meno už snáď nezmeníme :wink:
6. mar 2013 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte............
7. mar 2013 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bréééééééééééé ránkoooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ránečko!!! :wink:
7. mar 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...krásne ti maťko povedal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..také slová to je najkrajšia odmena pre maminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2013 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko..poznám poznám :grinning: :grinning: :grinning:.........
7. mar 2013 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..vídiš včera sem deni pospomínali a hneď prišla večer pokecať :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že poklad moj.........ani tie plamene mu včera nevadili :slight_smile: :slight_smile:
ved deni je bosorečka..... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....kedy sa ja takého niečoho od tých mojich čumáčkov dočkám :frowning2: .........aale včera si mala byť dobručká dračica :slight_smile: :wink:........aj u vás je tak teplo? :sweat_smile: ......hlavne, že v nedeľu sa má ochladiť v noci až na -10 st :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....dočkáš ..neboj nič......hádam je Liluška prítulnejšia :slight_smile: :slight_smile: ........................
teplo?..4st..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnus zamračené......dobré na spanie :slight_smile: :slight_smile:....................to ešte bude zima???.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2013 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.... :wink:
7. mar 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
7. mar 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....nebud smutná, to asi chalani sú od narodenia taký lichotníci..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...aj Denisko vyznáva lásku každý den..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka takže bude Lucka??? Viki sa s tým zmieril???
@jacka u nás je teplo, len desne fúúúka...a mna príšerne bolí hlava....už týžden..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj preto tu chodím pomenej....asi na mna lezie jarná únava....alebo som "predovolenkovaná".......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maťko dostal odo mna 100 bodov.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak ja radšej 4st ako vietor... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ......................moja ty by si si mala riadne oddýchnuť....vyraziť niekam na masáže ...do bazéna a tak........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................................Maťkovi body odovzdám :dizzy_face: :dizzy_face: .............vieš ako mi to dobre padlo?.....to ani od muža také pekné vety nepočujem :wink: :wink:
7. mar 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ved som už vravela včera, že máme Rajecké= za rohom...nech sa ideme okúpať a vymasážovať..... :slight_smile: tak zas ked bude mať moja polovička čas...hádam skočíme..... :slight_smile: ...ti verím, že dobre padlo....aj mna to vždy poteší.....mamí, ja ťa mám najradšej na svete...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

....dúfam, že zima už skončila..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si chcela ísť dnes kúpiť kvetináče do Flory, ale tak mi duní v tej hlave..... :pensive: :pensive: :pensive: ...asi je blbý tlak vonku, že? :confused: :confused: :confused: :confused: ...si bola zaviezť drobcov do školky?
7. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...a dneska ani nevarím....máme polievku od včera, pre Deniska dukáty od včera, Simonko dostane sklíčko a ked Petrík príde, spraví nám dvom halušky...... :wink: :wink: :wink: :wink:
7. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....sa tu stále sťažujem...ale ja nakonci zimy vždy mávam takú "malú" depku.... :pensive: :pensive: :pensive:
7. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no vidíš.......treba zrealizovať.......a .....vypnuť.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......................... :slight_smile: :wink:

ešte že máme deti.....od nich je to ..také úprimné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....teším sa s toho :grinning: :grinning: :grinning:

nie nie....nebola som......ked deti zistili že muž je doma a chráápe.......skočili na neho.....že vstávaj ............ja im nechajte ho ..ja vás zaveziem........Peťko sklonil hlavičku...pustil ramená dolu.....fnuk fnuk......ja že čo sa stalo::???? :confused: :confused: :confused: ....ked ja chcem aby nás ocinko zaviezol...........a bolo................teraz spí zas....ale apson tu má ticho a........zimu :grinning: :grinning: :grinning: ešte nekúrim :grinning: :grinning: ..
7. mar 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj my sme mali dukátky........Peťko nechcel tomu urobím cestoviny s makom..........no a ked muž zistí že čo je na obed......tak bude mať radosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. mar 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no...toto je aj u nás......ked vstane Simčo, zobudí Deniska a šup ...vrhnú sa na spiaceho tata....a ja im nebránim..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....aspon perinu si mu dala????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...nemusí sladké?
7. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vieš čo......ja sa tiež tak cítim.........nech si vraví kto chce čo chce...........tiež ma to chytá...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte teraz ked bude škaredo.......sa mám na čo tešiť...................... :angry: :angry:
7. mar 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ved ani ja som velmi nebránila........ :grinning: :grinning: :grinning: len som tak potichu povedala aby sa to rátalo........že mu maju dať pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ktorého myslíš...,?............Peťko sladké nemusí..............muž ten hej....ale vraj pre chlapa dukátky....len maso a maso žrať................z domu naučený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .perninu?....no čo si... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................neprichádza do úvahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............deku má............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......
7. mar 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....a tááák......aby si nebola za tú "zlú"....to poznám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....mäso...mi hovor...odkedy robí na bitunku, tak stále niečo donesie...klobásky, slaninu, párky....už mi to ide ušami....a potom sa sťažuje, že na akom programe periem veci...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....no aká si ty milá....deka...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............neboj začal rásť tvoj muž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................však strč do mrazáka.... :slight_smile: :slight_smile: ....zíde sa :wink: ..................
vidím že nie so jediná čo to robím :grinning: .........že ja nič ja muzikant :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už som mu bola zakúriť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. mar 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Peťolovi sa vyhodilo niečo po rúčkach.....a už to má aj na druhej..........budem musieť skočiť k dr........sa bojím ....že to je ten atypický...... :pensive: :pensive:
7. mar 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok