Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
6. mar 2013

už spíce 😀 ? Tak zajtra ....a dobrúúúúúúúúúú 🙂

utka
6. mar 2013

@leninka75 ideme kúpiť použitý...a meno už snáď nezmeníme 😉

jacka
7. mar 2013

ahojte............

katka1819
7. mar 2013

bréééééééééééé ránkoooooooooooo 😀 😀 😀

leninka75
7. mar 2013

ránečko!!! 😉

leninka75
7. mar 2013

@jacka ...krásne ti maťko povedal 😵 😵 😵 ..také slová to je najkrajšia odmena pre maminku 😵 😵 😵 😵

leninka75
7. mar 2013

@denisenko..poznám poznám 😀 😀 😀.........

leninka75
7. mar 2013

@jacka ..vídiš včera sem deni pospomínali a hneď prišla večer pokecať 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@leninka75 že poklad moj.........ani tie plamene mu včera nevadili 🙂 🙂
ved deni je bosorečka..... 😵 😵

leninka75
7. mar 2013

@jacka .....kedy sa ja takého niečoho od tých mojich čumáčkov dočkám ☹ .........aale včera si mala byť dobručká dračica 🙂 😉........aj u vás je tak teplo? 😅 ......hlavne, že v nedeľu sa má ochladiť v noci až na -10 st 😝

jacka
7. mar 2013

@leninka75 ....dočkáš ..neboj nič......hádam je Liluška prítulnejšia 🙂 🙂 ........................
teplo?..4st..... 😝 hnus zamračené......dobré na spanie 🙂 🙂....................to ešte bude zima???.😝

denisenko
7. mar 2013

ahojte.... 😉

jacka
7. mar 2013

@denisenko ahoj 😵

denisenko
7. mar 2013

@leninka75 ....nebud smutná, to asi chalani sú od narodenia taký lichotníci..... 🙂 🙂 🙂 ...aj Denisko vyznáva lásku každý den..... 😀 😀 😀 😀
@utka takže bude Lucka??? Viki sa s tým zmieril???
@jacka u nás je teplo, len desne fúúúka...a mna príšerne bolí hlava....už týžden..... 😝 😝 😝 😝 aj preto tu chodím pomenej....asi na mna lezie jarná únava....alebo som "predovolenkovaná".......... 😝 😝 😝 😝 Maťko dostal odo mna 100 bodov.... 😵 😵 😵

jacka
7. mar 2013

@denisenko tak ja radšej 4st ako vietor... 😝 😀 ......................moja ty by si si mala riadne oddýchnuť....vyraziť niekam na masáže ...do bazéna a tak........ 😵 😵 😵 .........................................Maťkovi body odovzdám 😵 😵 .............vieš ako mi to dobre padlo?.....to ani od muža také pekné vety nepočujem 😉 😉

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...ved som už vravela včera, že máme Rajecké= za rohom...nech sa ideme okúpať a vymasážovať..... 🙂 tak zas ked bude mať moja polovička čas...hádam skočíme..... 🙂 ...ti verím, že dobre padlo....aj mna to vždy poteší.....mamí, ja ťa mám najradšej na svete...... 😵 😵 😵 😵

....dúfam, že zima už skončila..... 😝 😝 😝 som si chcela ísť dnes kúpiť kvetináče do Flory, ale tak mi duní v tej hlave..... 😔 😔 😔 ...asi je blbý tlak vonku, že? 😕 😕 😕 😕 ...si bola zaviezť drobcov do školky?

denisenko
7. mar 2013

...a dneska ani nevarím....máme polievku od včera, pre Deniska dukáty od včera, Simonko dostane sklíčko a ked Petrík príde, spraví nám dvom halušky...... 😉 😉 😉 😉

denisenko
7. mar 2013

....sa tu stále sťažujem...ale ja nakonci zimy vždy mávam takú "malú" depku.... 😔 😔 😔

jacka
7. mar 2013

@denisenko no vidíš.......treba zrealizovať.......a .....vypnuť.......... 🙂 🙂 🙂 🙂 .......................... 🙂 😉

ešte že máme deti.....od nich je to ..také úprimné 😵 😵 😵 .....teším sa s toho 😀 😀 😀

nie nie....nebola som......ked deti zistili že muž je doma a chráápe.......skočili na neho.....že vstávaj ............ja im nechajte ho ..ja vás zaveziem........Peťko sklonil hlavičku...pustil ramená dolu.....fnuk fnuk......ja že čo sa stalo::???? 😕 😕 😕 ....ked ja chcem aby nás ocinko zaviezol...........a bolo................teraz spí zas....ale apson tu má ticho a........zimu 😀 😀 😀 ešte nekúrim 😀 😀 ..

jacka
7. mar 2013

@denisenko aj my sme mali dukátky........Peťko nechcel tomu urobím cestoviny s makom..........no a ked muž zistí že čo je na obed......tak bude mať radosť 😝 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...no...toto je aj u nás......ked vstane Simčo, zobudí Deniska a šup ...vrhnú sa na spiaceho tata....a ja im nebránim..... 😀 😀 😀 😀 .....aspon perinu si mu dala????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...nemusí sladké?

jacka
7. mar 2013

@denisenko vieš čo......ja sa tiež tak cítim.........nech si vraví kto chce čo chce...........tiež ma to chytá...... 😝 😝 a ešte teraz ked bude škaredo.......sa mám na čo tešiť...................... 😠 😠

jacka
7. mar 2013

@denisenko ved ani ja som velmi nebránila........ 😀 😀 😀 len som tak potichu povedala aby sa to rátalo........že mu maju dať pokoj 😀 😀 😀 😀
ktorého myslíš...,?............Peťko sladké nemusí..............muž ten hej....ale vraj pre chlapa dukátky....len maso a maso žrať................z domu naučený 😝

jacka
7. mar 2013

@denisenko .perninu?....no čo si... 😀 😀 😀 😀 .......................neprichádza do úvahy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............deku má............... 😀 😀 😀 😀 .......

denisenko
7. mar 2013

@jacka .....a tááák......aby si nebola za tú "zlú"....to poznám.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....mäso...mi hovor...odkedy robí na bitunku, tak stále niečo donesie...klobásky, slaninu, párky....už mi to ide ušami....a potom sa sťažuje, že na akom programe periem veci...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

@jacka .....no aká si ty milá....deka...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............neboj začal rásť tvoj muž 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................však strč do mrazáka.... 🙂 🙂 ....zíde sa 😉 ..................
vidím že nie so jediná čo to robím 😀 .........že ja nič ja muzikant 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@denisenko už som mu bola zakúriť 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

Peťolovi sa vyhodilo niečo po rúčkach.....a už to má aj na druhej..........budem musieť skočiť k dr........sa bojím ....že to je ten atypický...... 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre