• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
ahojte!!..... :wink:
8. mar 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 už predpríprava na víkend?? :confused: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru aj nám by sa zišla taká kúra :grinning: :grinning: ......ale nás je všetkých dosť......tak si to možeme dovoliť :grinning: :grinning: :grinning: ...............len si porob......povar...... :dizzy_face: :dizzy_face: ................prajem pekný víkendík :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2013 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: ...............prajem Vám krásny MDŽ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............nech Vás muži tuľkajú každý deň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

idem...utekám.....prídem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
...tiež sa pridávam a prajem veľa hrebíčkov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..nie ešte nie víkend, varila som :wink:
8. mar 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko..ty už botasky? :confused: ..aj ja som chela,ale keď som videla čo sa chystá byť budúci týždeň, tak som ich ešte pekne nechala v krabici..........
8. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie klincov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. mar 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 čo si varila?.........ja som robila francúzke......Maťulo už týžden pýtal.....no čo pre nich neurobím....že :grinning: :dizzy_face:
8. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..ja už nosím celý týžden moje milované červené tenisky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
@jacka už neprídeš, ked pekný víkendík???...ja zas nič dneska neurobím....Simonko plačko má svoj den.....od 4.15 som ho hojdala na rukách....teraz pospal pol hodinku...načo tolko..... :pensive: :pensive: :pensive: a zas len na mne visieť...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale ťa vidím.........aj sa ukážeš :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som uvarila ryžu...a potom spravím kuracie prsia ako čínu...to bude rýchlovka....a kmínovú polievočku....to Denisko može vždy...... :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...hrebíčky.... :grinning: :grinning: :grinning: ja som dostala kyticu ruží...online..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......ja........taký ťažký závislák...................čosi si......len že leninka bola taká stručná že sa predpripravuje už na víkend......málo napísala..... :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kmínovú.....to je ako vajíčková alebo aká je to?.............................to máš rýchli obed......pozývam sa :wink: ...............................nerobila si niekedy krémovu mrkvovu polievku?............ja do nich mrkvu nedostanem...tak možno takto...len sa bojím či to bude jedlé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. mar 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...nie vajíčkovú...len takú kmínovú...ako pre kojacie matky..... :grinning: :grinning: :grinning: Deniskovi tam vždy opečiem rožky a ten sa zalizuje až za ušami..... :grinning: :grinning: :grinning: ...mrkvovú...robila som...krémovú....sladučkú....jedlá bola.... :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..hádaj čo som varila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..však môžu byť aj klince tie sa zídu vždy :grinning: :grinning: :grinning: ...ja už jeden mám vo váze, som dostala v obchode :wink:
8. mar 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..to si nemala až taký bordel, keď si už späť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......Simčo možno tuší, že sa bude deliť o pozornosť keď príde návšteva :wink: ........také hojdanie na rukách je už zaberačka, koľko simko váži?
8. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aha.......takže nič v nej nie je......len rožok............to som ešte nerobila..................tú mrkovu poliekvu ti aj zjedli???
8. mar 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 francúzke :confused: :slight_smile: :grinning: .,,,,,,,,,,,,,,,,,,tak potom k tebe nejdem na obed :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko si musela mať riadnu bombu...................................alebo .............si to zmietla pod koberec :grinning: :grinning: :wink: :wink:
8. mar 2013 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mohol by mi muž zavolať že pojde pre deti....................táák sa mi nič nechce....
@leninka75 :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..zásahhhhhhhhhhhh!! :grinning: ..veru francuzáky a cesnačka :slight_smile: ..aspoň na tú prídi :wink:
8. mar 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..zavolaj mu ty, nech ide po deti :slight_smile: ..ako sa vyspinkal?..už dobehol zameškané? :wink:
8. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..a ja že čo je Lolka tak tichúčko a ona strčená v skrinke, všade okolo práškový cukor, celé ruky, ústa aj oblečko, ale taká je spokojná, že "veľmi doblé, je to" :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 zabije ma.........už som sa ho včera pýtala.......že ked je vo Zv či by nááhodou..............juj a ten pohlad čo na mna hodil..............pánabeka.......to radšej sa premožem a nenechám ich tam :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rýchlo foť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............................kto to bude riadiť :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 tak na polievočku prídem :dizzy_face: :dizzy_face: si ma prehovorila.......... :slight_smile:
8. mar 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@leninka75 .....ha ha..bomba spadnutá ešte stále je.... :grinning: :grinning: :grinning: len som povysávala..... :slight_smile: ....10 kíl si nosím na jednej ruke a druhou robím zvyšok...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......tak cukor jej zachutil..... :grinning: :grinning: :grinning: a má pravdu....doblé to je.... :wink:
8. mar 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok