• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
aninka, veď si dávaj trochen pozor!!!
...a posielame ti dážď :wink:
30. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi čakám s otvorenou náručou :grinning:

mamky však už budem :wink: ...............keď ja chcem mať všetko na poriadku,a nemá to kto za mňa urobiť :unamused:
30. jún 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka posielaj posielaj :slight_smile: :slight_smile: ..len aby od niektorej z vás došiel :wink:

jacka halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :slight_smile: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.....
30. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukukuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne jacka :dizzy_face: kde si bola tááááááááááááááááák dlho?
30. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rýchlo podávaj správičky o Davidkovi :dizzy_face: ......alebo to bude babulka ? :wink:
30. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, vitaj!!!
aninka, posielam!!!
ahojte, herečky, aj my sme už tu, teda denisenko zasa spí, hurááá
aninka aj ja posielam dáždik.... :slight_smile:

tak sa chlapec predviedol...sedká si pekne dole ritkou...tak teraz budem chodit dole hlavou aby sa otočil :angry: .....ale rastie ako z vody.....a mám už vypísanu PN..tak sa nehnema z miesta
30. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no muž okupoval pc :angry: :angry:

a dufam že tam sedká chlapec...lebo take šoky neprežijem :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, hlavne že ste zdravý, ešte má čas sa otočiť, ved ho nesur
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už aby som rodila...som si zabudala pýtat.....vychádzky tak pekne naspät :angry: :angry: :angry: :angry:
30. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisenko..... ved má čas aj pár hodín pred porodom...ale ten stres....matko už bol takto otočený...tak nech sa hne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka chceš tým chlapcom vylepšiť štatistiku o vymieraní mužov? :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste toho popísali ..tak v skratke....čo máte nové :sweat_smile: :wink:
denisenko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasné :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
jacka to je super, že ste v poriadku :slight_smile: :dizzy_face: ....a nech je Dávidko poslušný a nech sa pekne otočká dole hlávkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a tiež je super, že si PN :wink: :wink:

deni aj Simka už hajkáááááááááááá :slight_smile: :slight_smile:
30. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ste to hádam nerobili cez kopír ked to takto porovnávaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jacka, denisko bol otočený velmi skoro a nakoniec musel ísť von nasilu a po termíne, ani neviem čo su to porodné bolesti :grinning: :grinning: :grinning: ale zas boli úplne iné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neprajem nikomu, kto nevie čo su nerozšírené panvové kosti, :confounded: :confounded: :confounded:
30. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisenko...no a že cez kopirák...ved ako inák :grinning: :grinning: :grinning: nech sa podobaju :slight_smile:
ja viem že každe teho je ine...ale ja čakám len to najlepšie.....že pridem do porodnice...spravia klistýr...a rovno na stol a jeden krát potlačit....a nehc je von.... :grinning: :grinning: :grinning: dobré nie?

aninka....vraj si nemám robit nádej na Davidka....že si to ešte rozmyslí....no by som ho.... :angry: :angry: :angry: ..na dvoje ....myslím na meno

dnes si ma nevšímajte som mimo diania sveta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka aj ja chcem rodiť presne tak isto :slight_smile: :grinning:

čo to........zase sa bude vyberať nejaké iné meno???????????veď Dávidko je krásne meno :slight_smile:
30. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, aj ja si to druhé predstavujem tak, ale ešte furt som sa na toneodhodlala po prvej skusenosti, tak aspon vidíš ako tomu verím :cry: :cry: tatinko by aj chcel, aj denisko by už bral surodenca, lebo najskor chcel velký šlapací traktor a ten už má, tak može byť už aj babatko, Ale ešte sa nenašiel niekto kto by presvedčilmaminu.
ja sa tak bojím.....
30. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jacka awoj tak to je dobre že ste zdravučky,a on sa ešte otoči neboj,však ešte ma času dost :grinning: :grinning: :grinning:
Jak vam zadim že vam deti spia,mna včera simi zobudil o 22-10h že mama končil film :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,vipla som tv a hned spal aj on :wink:
30. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, aj ja som chcela najprv davidka, ale moja segra ma predbehla asi tak o rok a pol, čo už. aj samka už má, tak máme postrach denis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Denisenko to som povedala aj ja po cisarskom že nechcem druhe babo a teraz by som aj prijala a aj cisarsky :grinning:
30. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, a čo ste pozerali?
30. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi a nedá sa? ja som nemala roztiahnuté kosti, a on velikáááánsku hlavu, tak to bolo žužo tiež akurát na cisársky ale si to rozmysleli, ale za tých 1O hodín si ten personál vytrpel asi viac ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ešte dnes sa za to hanbím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby nie epidurálka, tak je cisársky, to pomohlo
30. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Z markizy komediu ale taka som bola unavena že som zaspala prva :grinning: :grinning: :grinning: len nato som sa zobudila že ma simonko budil,že skončil film :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedocenené maminy :grinning:
30. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok