Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. jún 2009

aninka, veď si dávaj trochen pozor!!!
...a posielame ti dážď 😉

aninka29
30. jún 2009

siwi čakám s otvorenou náručou 😀

mamky však už budem 😉 ...............keď ja chcem mať všetko na poriadku,a nemá to kto za mňa urobiť 😒

aninka29
30. jún 2009

utka posielaj posielaj 🙂 🙂 ..len aby od niektorej z vás došiel 😉

jacka halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂 😵

jacka
30. jún 2009

kuk.....

aninka29
30. jún 2009

kukukuk 😵 😵 😵

aninka29
30. jún 2009

no konečne jacka 😵 kde si bola tááááááááááááááááák dlho?

aninka29
30. jún 2009

rýchlo podávaj správičky o Davidkovi 😵 ......alebo to bude babulka ? 😉

utka
30. jún 2009

jacka, vitaj!!!
aninka, posielam!!!

denisenko
30. jún 2009

ahojte, herečky, aj my sme už tu, teda denisenko zasa spí, hurááá

jacka
30. jún 2009

aninka aj ja posielam dáždik.... 🙂

tak sa chlapec predviedol...sedká si pekne dole ritkou...tak teraz budem chodit dole hlavou aby sa otočil 😠 .....ale rastie ako z vody.....a mám už vypísanu PN..tak sa nehnema z miesta

jacka
30. jún 2009

no muž okupoval pc 😠 😠

a dufam že tam sedká chlapec...lebo take šoky neprežijem 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

jacka, hlavne že ste zdravý, ešte má čas sa otočiť, ved ho nesur
😝

jacka
30. jún 2009

a už aby som rodila...som si zabudala pýtat.....vychádzky tak pekne naspät 😠 😠 😠 😠

jacka
30. jún 2009

denisenko..... ved má čas aj pár hodín pred porodom...ale ten stres....matko už bol takto otočený...tak nech sa hne 😝

denisenko
30. jún 2009

jacka chceš tým chlapcom vylepšiť štatistiku o vymieraní mužov? 😀 😀 😀

jacka
30. jún 2009

vy ste toho popísali ..tak v skratke....čo máte nové 😅 😉

jacka
30. jún 2009

denisenko.... 😀 😀 😀 😀 jasné 😉 😀 😀 😀

aninka29
30. jún 2009

jacka to je super, že ste v poriadku 🙂 😵 ....a nech je Dávidko poslušný a nech sa pekne otočká dole hlávkou 😵 😵 😵
a tiež je super, že si PN 😉 😉

deni aj Simka už hajkáááááááááááá 🙂 🙂

denisenko
30. jún 2009

šak ste to hádam nerobili cez kopír ked to takto porovnávaš 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

😝 😝 jacka, denisko bol otočený velmi skoro a nakoniec musel ísť von nasilu a po termíne, ani neviem čo su to porodné bolesti 😀 😀 😀 ale zas boli úplne iné 😝 😝 😝 neprajem nikomu, kto nevie čo su nerozšírené panvové kosti, 😖 😖 😖

jacka
30. jún 2009

denisenko...no a že cez kopirák...ved ako inák 😀 😀 😀 nech sa podobaju 🙂
ja viem že každe teho je ine...ale ja čakám len to najlepšie.....že pridem do porodnice...spravia klistýr...a rovno na stol a jeden krát potlačit....a nehc je von.... 😀 😀 😀 dobré nie?

aninka....vraj si nemám robit nádej na Davidka....že si to ešte rozmyslí....no by som ho.... 😠 😠 😠 ..na dvoje ....myslím na meno

dnes si ma nevšímajte som mimo diania sveta 😝

aninka29
30. jún 2009

jacka aj ja chcem rodiť presne tak isto 🙂 😀

čo to........zase sa bude vyberať nejaké iné meno???????????veď Dávidko je krásne meno 🙂

denisenko
30. jún 2009

jacka, aj ja si to druhé predstavujem tak, ale ešte furt som sa na toneodhodlala po prvej skusenosti, tak aspon vidíš ako tomu verím 😢 😢 tatinko by aj chcel, aj denisko by už bral surodenca, lebo najskor chcel velký šlapací traktor a ten už má, tak može byť už aj babatko, Ale ešte sa nenašiel niekto kto by presvedčilmaminu.
ja sa tak bojím.....

siwike25
autor
30. jún 2009

Jacka awoj tak to je dobre že ste zdravučky,a on sa ešte otoči neboj,však ešte ma času dost 😀 😀 😀
Jak vam zadim že vam deti spia,mna včera simi zobudil o 22-10h že mama končil film 😀 😀 😀 😀 😀 ,vipla som tv a hned spal aj on 😉

denisenko
30. jún 2009

ani, aj ja som chcela najprv davidka, ale moja segra ma predbehla asi tak o rok a pol, čo už. aj samka už má, tak máme postrach denis 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
30. jún 2009

Denisenko to som povedala aj ja po cisarskom že nechcem druhe babo a teraz by som aj prijala a aj cisarsky 😀

denisenko
30. jún 2009

siwi, a čo ste pozerali?

denisenko
30. jún 2009

siwi a nedá sa? ja som nemala roztiahnuté kosti, a on velikáááánsku hlavu, tak to bolo žužo tiež akurát na cisársky ale si to rozmysleli, ale za tých 1O hodín si ten personál vytrpel asi viac ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 ešte dnes sa za to hanbím 😀 😀 😀 😀 keby nie epidurálka, tak je cisársky, to pomohlo

siwike25
autor
30. jún 2009

Z markizy komediu ale taka som bola unavena že som zaspala prva 😀 😀 😀 len nato som sa zobudila že ma simonko budil,že skončil film 😀 😀 😀

denisenko
30. jún 2009

nedocenené maminy 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre