Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@katka1819 .............dúfam že bude všetko už dobré....idem s nimi ešte von.........hádam sa aj vrátime.... 😃 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@denisenko nie nehnevkám.....čosi... 😃 😃 😃 😃 😃 .........................ale vieš kto je na vine..........................moj muž.....mal ísť pre nich 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@denisenko no na mascochu si šikovná 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tolko vecí postíhať 🙂 🙂 🙂 ...............však skoč aj ku mne....ja už nejdem nič robiť....pre .....i s t o t u 😃 😃
denisenko
8. mar 2013
@jacka ...presne......on za to može....... ]-( ]-( ]-( 😃 😃 😃 😃 ...ja akurát pozerám von z okna...ako moja drahá polovička visí na strome a opiluje konáre.....som zvedavá, ktorý to pod nim nevydrží....... ]-( ]-( ]-( ]-( hlavne, že rebrík ma opretý o strom.....
denisenko
8. mar 2013
@jacka ...v takéto dni ani ja nič nerobím...pre istotu...vtedy mi aj čaj prihorí.... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@denisenko že tiež si myslí 😃 😃
počuj a má tvoj muž životnú napísanú na teba 😉 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@denisenko ale ja ešte s nimi musím von..............neboli v školke.... :-p :-p :-p
jacka
8. mar 2013
@denisenko ten rebrík tam..........má načo 😃 😃 😃
denisenko
8. mar 2013
@jacka ...Denisko sa naobedoval a šiel sa hrať sám na dvor.....zas príde ako čuníček..... :-p :-p :-p :-p ...životnú....jasné, že na mna...... 😃 😃 😃 😃 boli sme minulý mesiac prerábať....... 😃 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@letty86 mám ťa x-) x-) x-)
denisenko
8. mar 2013
@jacka ...asi sa nim podopieral, ked šiel po kopci...to vieš, blato je....... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@denisenko moji už na dvore boli 5min......slávy..............musím ísť s nimi inde.......... ]-( ]-( ]-( ...........................ešteže ste to stihli 😃 😃 😃 😃 ............................................predpokladám že sa tešíš ked bude Denisko chodiť von s bratom....a prídu obaja ako čuníci 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@denisenko ja že či ten strom podopiera 😃 😃 😃
letty86
8. mar 2013
ahojte 😉
@jacka ako dobre x-) x-) x-)
posledná 😃 prajem pekný ženský dník, žienky moje x-)
ja som dnes bola na usg prsníkov, sú v poriadku x-) ...som sa načakala :-p objednaná som bola na 10.15 a volala ma o 11tej ]-(
denisenko
8. mar 2013
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 ty už máš skúsenosti....bude stíhať jedna práčka???? =-) =-) 😃
denisenko
8. mar 2013
@letty86 ahooj...aj Tebe pekné MDŽ.... 🙂 ....ááá...ja som zabudla...vidíš...aj ja už musím ísť.....ufff....a tomu ver, že sa načakám aj tri krát tolko, čo ty..... :-p :-p :-p :-p :-p
jacka
8. mar 2013
@denisenko nooo záleží či je zima....alebo leto.......................ak je zima....dvojo oteplovačiek a dve bundy na jednu práčku..........a v lete ak ich nebudeš prezliekať dva tri krát..........za den.... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
8. mar 2013
@jacka ...som vedela, koho sa mám spýtať...... 😉 😉 😉 😉 ...dám oprať k svokre...... 😃 😃 😃 😃
letty86
8. mar 2013
@denisenko ja som tiež išla neskor =-) mala, teda mohla som už v roku 2012 ísť, to už som nekojila, aleeee, nejak som zabudla
jacka
8. mar 2013
@letty86 aj tebe pekný den x-) x-) x-)
letty86
8. mar 2013
@jacka nestraš 😃 ale ako hovoríš, práčku máme :-N
jacka
8. mar 2013
@denisenko hodikedy ti poradím 😃 😃 😃 😃 😃 ...................tak to potom možeš prať ked dáš aj svokre ......do nekonečna 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
@letty86 ako deni píše......ruky bozkávať tomu čo ju vymyslel 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
no fajn musím ísť s nimi robiť poriadky ....lebo ich zavesím na klinec a bude pokoj ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
letty86
8. mar 2013
@jacka hádam aj nohy 😃 😃 😃 ...ale pánko by ich musel mať umyté 😃
jacka
8. mar 2013
@letty86 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 presne tak 😃 😃 😃
jacka
8. mar 2013
no žienky ja už od utorka čakám na rusov...........asi ma tento mesiac obišli :-p :-p 😉 😃 😃
letty86
8. mar 2013
@letty86 matko vstal, líčka ružové 😃 x-) ...u nás mrholí :-S tak je ináč fajnovo, ani vietor nefúka
letty86
8. mar 2013
@jacka =-) ale si písala,že chodia skoro....tak sa možno umúdrili a prídu tak, ako majú 😉 ....alebo žeby aninka mala pravdu 😃
denisenko
8. mar 2013
@jacka =-) =-) 😃 😃 😃 😃