• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@letty86 ano na 21 den...takže ešte nerobím paniku :slight_smile: :slight_smile: ....................ja im verím .....prídu :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............. :wink:
8. mar 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...ja tu mám zaujímavé divadlo...z okna.....asi dnes u nás bude zabíjačka......... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .......a miesto prasiatka si to zlizne moj chlap..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: nahána sa na kopci na motorke...bez prilby ......ho asi dačo mrzí..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
8. mar 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..idem..plačko volá..... :pensive: :pensive: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 Maťulo musel byť zlatučký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......zlaté čas ked sa aj moji taký budili :frowning2: :wink:
8. mar 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no krásne......chlap asi nikdy nedostane rozum-........len mu daj aj za mna............ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

idem aj ja ...chalani sú už........vraj vonku........dúfam len že ešte nie v blate :angry:
8. mar 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko juj, nech Petrík nemachruje :pensive:
@jacka :dizzy_face: ...matko je ostrihaný na kratúčko...tiež je taký "dospelejší", ked je takto vykosený :frowning2: ...rastú týchlo tie poklady naše
8. mar 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem ja, žienky...pekný víkend, my ideme spať k mamke, tak urobím kuk až niekedy v nedelu...užívajte :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...buchtička.....
8. mar 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásny ste........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak by som ho vystískala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk :dizzy_face:
8. mar 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...sme na ceste domov...kúpili sme už aj kočík :wink:.Tak to je Viki najťažší...Váži 27kg a meria 132cm.
8. mar 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....prídi...vystískaš..... :wink: :wink: :wink:
8. mar 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka akyý, aký....????? zvedaváááá som.... :wink:
8. mar 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to vážne má 27kg??:...nevyzerá :confused: :confused: :confused: :confused:
som si ich odvážila......Peťko má 17...Maťko 26.........ale neviem kolko merajú.....meter mám na dve časti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko kedy možem prísť :dizzy_face:
8. mar 2013 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..kedykoľvek...my sme doma stáááále.. :slight_smile: vidíš..tak to tí naši chalani vážia takmer všetci rovnako....plus mínus 1kilo...... :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobre....prídem :dizzy_face: :dizzy_face:
že čo tam kilo hore dole :grinning: :grinning: :grinning: ..................
8. mar 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko spinkáte??............
moji ešte skladaju puzzle......ale už to maju za pár...... :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..Simonko to zabalil už dávno....Denisko ešte čertuje....pozerá Včielku Máju...a tatinko šiel do práce....od obeda bol doma a teraz na noc....ach...no, čo ti budem hovoriť..nadšená nie som....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale doniesol mi ružičku a Milku..... :wink: :wink: :wink:
8. mar 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj Peťko už skladá puzzle??? :confused: :confused: :confused:
8. mar 2013 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko on má také svoje....raz sme v lidli kupili...... :dizzy_face: ..................................celkom ho to baví

ja som tiež dostala milku....aj si ju zjedol........ :grinning: :grinning: :grinning: nemusím ja čoko :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ved ja som sa tiež podelila.....len Simonko bol zdurdený, že aj on chcel a nedostal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dostala od manžela a Vikiho tiež ružičku, aj od brata a od ocina tri a Milku...
A kočík... http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/jt56/kombinovany-kocik/
8. mar 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Asi ten odkaz nepôjde otvoriť... Čiže je to Tako Warrior GT Race červeno-čierny...Hlboký, športový a vajíčko spod ruky za 150€.
8. mar 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka hmmm...nejde...škooooda..... :unamused: nevadí...pokukám nejaký podobný.... :wink:

dobrú nocku, mamulky..... :wink:
8. mar 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko dobrúúúúú...
8. mar 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko :wink:
9. mar 2013 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pekné ránečko a ešte krajší dník sa praje...... :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidííím ťa...... :slight_smile:

....budúci Kasparov už odfičal na svoj úplne prvý turnaj v živote......dúfam, že nebude aj posledný..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojte!!..to je katastrofa sa sem dopracovať cez víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko..jeeej držím Niskovi palce!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...Simko je taký na spapkanie :dizzy_face: :dizzy_face:....včera to Peťo prežil? :wink:

@jacka.......krásny deň si mala včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :angry:.....dnes ako od rána zatiaľ kľud? :wink:
9. mar 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 .....ťa bosorečky nepustia????...mne už zas od včera konečne beží wifi...tak sa sem dostanem aj cez mobil.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....Petrík??....prežil...musel...ved kto by na nás robil??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za Deniska dakujeme... :wink:
9. mar 2013 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok