Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@letty86 ano na 21 den...takže ešte nerobím paniku 🙂 🙂 ....................ja im verím .....prídu 😀 😀 🙂 🙂

jacka
8. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 .............. 😉

denisenko
8. mar 2013

...ja tu mám zaujímavé divadlo...z okna.....asi dnes u nás bude zabíjačka......... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .......a miesto prasiatka si to zlizne moj chlap..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 nahána sa na kopci na motorke...bez prilby ......ho asi dačo mrzí..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
8. mar 2013

..idem..plačko volá..... 😔 😔 😔 😝

jacka
8. mar 2013

@letty86 Maťulo musel byť zlatučký 😵 😵 😵 😵 😵 .......zlaté čas ked sa aj moji taký budili ☹ 😉

jacka
8. mar 2013

@denisenko no krásne......chlap asi nikdy nedostane rozum-........len mu daj aj za mna............ 😠 😠 😠 😠 😠

idem aj ja ...chalani sú už........vraj vonku........dúfam len že ešte nie v blate 😠

letty86
8. mar 2013

@denisenko juj, nech Petrík nemachruje 😔
@jacka 😵 ...matko je ostrihaný na kratúčko...tiež je taký "dospelejší", ked je takto vykosený ☹ ...rastú týchlo tie poklady naše

letty86
8. mar 2013

idem ja, žienky...pekný víkend, my ideme spať k mamke, tak urobím kuk až niekedy v nedelu...užívajte 😵 😵

denisenko
8. mar 2013

...buchtička.....

jacka
8. mar 2013

@denisenko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krásny ste........ 😵 😵 😵 😵 tak by som ho vystískala.... 😵 😵 😵 😵 cmuk 😵

utka
8. mar 2013

Ahojte...sme na ceste domov...kúpili sme už aj kočík 😉.Tak to je Viki najťažší...Váži 27kg a meria 132cm.

denisenko
8. mar 2013

@jacka ....prídi...vystískaš..... 😉 😉 😉

denisenko
8. mar 2013

@utka akyý, aký....????? zvedaváááá som.... 😉

jacka
8. mar 2013

@utka to vážne má 27kg??:...nevyzerá 😕 😕 😕 😕
som si ich odvážila......Peťko má 17...Maťko 26.........ale neviem kolko merajú.....meter mám na dve časti 😝 😝
@denisenko kedy možem prísť 😵

denisenko
8. mar 2013

@jacka ..kedykoľvek...my sme doma stáááále.. 🙂 vidíš..tak to tí naši chalani vážia takmer všetci rovnako....plus mínus 1kilo...... 😀 😀 😀

jacka
8. mar 2013

@denisenko dobre....prídem 😵 😵
že čo tam kilo hore dole 😀 😀 😀 ..................

jacka
8. mar 2013

@denisenko spinkáte??............
moji ešte skladaju puzzle......ale už to maju za pár...... 😀 😀

denisenko
8. mar 2013

@jacka ..Simonko to zabalil už dávno....Denisko ešte čertuje....pozerá Včielku Máju...a tatinko šiel do práce....od obeda bol doma a teraz na noc....ach...no, čo ti budem hovoriť..nadšená nie som....... 😝 😝 😝 😝 ...ale doniesol mi ružičku a Milku..... 😉 😉 😉

denisenko
8. mar 2013

@jacka aj Peťko už skladá puzzle??? 😕 😕 😕

jacka
8. mar 2013

@denisenko on má také svoje....raz sme v lidli kupili...... 😵 ..................................celkom ho to baví

ja som tiež dostala milku....aj si ju zjedol........ 😀 😀 😀 nemusím ja čoko 😀 😀

denisenko
8. mar 2013

@jacka ved ja som sa tiež podelila.....len Simonko bol zdurdený, že aj on chcel a nedostal..... 😀 😀 😀 😀

utka
8. mar 2013

Ja som dostala od manžela a Vikiho tiež ružičku, aj od brata a od ocina tri a Milku...
A kočík... https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/jt56/kom...

utka
8. mar 2013

Asi ten odkaz nepôjde otvoriť... Čiže je to Tako Warrior GT Race červeno-čierny...Hlboký, športový a vajíčko spod ruky za 150€.

denisenko
8. mar 2013

@utka hmmm...nejde...škooooda..... 😒 nevadí...pokukám nejaký podobný.... 😉

dobrú nocku, mamulky..... 😉

utka
8. mar 2013

@denisenko dobrúúúúú...

denisenko
9. mar 2013

Dobre ranko 😉

katka1819
9. mar 2013

pekné ránečko a ešte krajší dník sa praje...... 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2013

@leninka75 vidííím ťa...... 🙂

....budúci Kasparov už odfičal na svoj úplne prvý turnaj v živote......dúfam, že nebude aj posledný..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. mar 2013

ahojte!!..to je katastrofa sa sem dopracovať cez víkend 😝

@denisenko..jeeej držím Niskovi palce!! 😵 😵 😵...Simko je taký na spapkanie 😵 😵....včera to Peťo prežil? 😉

@jacka.......krásny deň si mala včera 😝 ☹ 😠.....dnes ako od rána zatiaľ kľud? 😉

denisenko
9. mar 2013

@leninka75 .....ťa bosorečky nepustia????...mne už zas od včera konečne beží wifi...tak sa sem dostanem aj cez mobil.... 😀 😀 😀 😀 ....Petrík??....prežil...musel...ved kto by na nás robil??? 😀 😀 😀 😀 za Deniska dakujeme... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre