• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@utka
@jacka dakujeme...za Deniska.... :wink: :wink: :wink: nie, neboli sme nikde, kedže prišiel neskoro domov...ale za odmenu sa mohol pohrať na PC, pretože inak to má do konca mesiaca zakázané.... :grinning: :grinning: :grinning: a diplom musí byť na poličke.....lebo trenér káááázal... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
tak dobrú nocku... :wink: ja zas čakám ako taká čakanka....aj vínko som kúpila, že bude romantikuš večer...a ..... :pensive: :pensive: :pensive: no, možno sa o polnoci prebudím ako Šípková ruženka na božtek....... :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko mi napadlo s tým trénerom...Keď bol Viki v utorok lyžovať, tak mal hodinu s inštruktorom /Viki ho volal tréner/. Už bol na veľkej lanovke s ním, teda sa lyžoval z veľkého kopca. Mal mať s ním dve hodiny, ale inštruktor nemohol. Tak lyžoval s mužom. Vraj sa mu zo dvakrát tak rozbehol, že ho musel zhodiť...A keď mu potom v reštike vysvetľoval, že musí robiť väčšie oblúčiky, lebo inak sa mu to veľmi rozbehne, môžu sa mu skrížiť lyže, spadne a môže si zlomiť nohu...a Viki na to s kľudom angličana: "To mi tréner nepovedal". Takže čo povie tréner, to je sväté!
9. mar 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúú!
9. mar 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka asi tak nejako.....ale sa tými oblúčikmi dávam za pravdu tvojmu mužovi, aj ked lyžiar nie som..... :grinning: :grinning: :grinning: ..a ešte: večné hádky u nás:............mamíííí, ale pani učiteľka povedala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
vyhodte ma už niekto odtiaľto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko áno, presne aj to poznám... "To tak nemôže byť, pani učiteľka povedala..."A keď ho neviem presvedčiť, tak mu poveiem: "Povedz pani učiteľke, že som ti to ja kázala takto..."
9. mar 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka presne toto hovorím aj ja..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..maminka kázala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..niekedy sa im stane, že zle pochopia, čo im vlastne pani učiteľky hovorili a potom ich nepresvedčí ani....nič... :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ked už naozaj nik.....dobrú noc
9. mar 2013 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobrú...
9. mar 2013 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz neviem...dobru noc alebo dobre rano?:grinning:
10. mar 2013 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ranko:wink: .,vôňa reznov skoro rano,slinky moje....:grinning:
10. mar 2013 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte..............
@denisenko šípková ruženka sa prebudila............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ..............................u nás vonia kačička......tak mám celkom rýchly obed....len knedlík a polievka a fajront :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka kačka? Dala by som si....:slight_smile: my rezne,tatinko ide do talianska,tak má aj na cestu :wink:
10. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko príd.....máme dosť... :wink: ........................do talianska??.....na ako dlho?.......to z roboty ide?
10. mar 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...máte slniečko?B-) ..išiel ešte kvoli daňovému priznaniu,zajtra večer cestuje domov :wink:
10. mar 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoooooooooooooooj kočice no mám ja kedy :grinning: :grinning: :grinning: no nemám ...idem sa ja venovať mužíčkovi a detičkám :wink: čaf zajtra :grinning:
10. mar 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Som hore od 7:30 a teraz som si konečne sadla...Varila som obed, umývala okná, prala záclony, upratovala. Ešte sme mali aj takú rýchlu návštevu. Chlapi sa šli korčuľovať, ja som ešte urobila domáci termix a už idem len vegetiť
10. mar 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
10. mar 2013 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojte :dizzy_face:
10. mar 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ahoj...
10. mar 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ahoj :dizzy_face:
10. mar 2013 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aký bol víkend?
10. mar 2013 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka fajnový :dizzy_face: boli sme u mamky, aj sme tam spali...vy ako?
10. mar 2013 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 super. My sme od piatku doma. Včera som varila a poobede sme boli po nákupoch, dnes som zase varila, upratovala, umývala okná atď. Rýchlo to ubehlo...
10. mar 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak si si mákla :wink: veru, rýchlo to ubieha, mne aj bežný den, ked som chodila do školy, tak mal týžden nekonečný počet dní :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz :confused: týzden za týždnom ubieha
idem vykúpať detičky, matko sa mi tu už vyzlieka, ten sa vždy tak tesí :sweat_smile:
10. mar 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ahoooj. :wink:
@utka ty si aká akčná tehuľka....a že šetriť sa.... :slight_smile:
10. mar 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ahoj.... :dizzy_face: :dizzy_face: oddýchnutá :slight_smile:
10. mar 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj my sme mali slniečko aj sme bicykle vytasili...........deti sa šli zblázniť............ale poobede sa počasko trošku pokazilo ....teda zima ostala......tým čo sa nehýbali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............................drahého už máš na ceste domov? :slight_smile:
10. mar 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86
@denisenko musím makať. Však kto mi to urobí?
10. mar 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok