• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka my musíme bicykel kúpiť...
10. mar 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka veru najvyšší čas............ :wink: ...........aký chcete?
10. mar 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...bicykle???...veru super nápad...my sme dneska boli doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: po obede sa zamračilo a aj ked nepršalo, už sa mi tam nechcelo..... :pensive: :pensive: :pensive: drahý...pojde domov zajtra večer... :confounded:
10. mar 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko konečne bicykel....sa ich nevedeli dočkať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................ale bolo fajn telo...tak prečo nie...ktovie ako bude zajtra................ :wink:
až zajtra príde....prečo som myslela že dnes večer.............kde prespí?........................

detičky už spinkajú? :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko my sme museli ísť s nimi.....sa nevedeli dočkať kedy sa prizabiju na tých bicykloch......................však načo brzdy............. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: kamikadze :angry: :angry: :angry:
10. mar 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ani neviem...nejaký asi 20´´...
10. mar 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj Maťulo má 20 už druhý rok....teda aspon dúfam že je to 20 :grinning: :grinning: .................aj Peťulovi rozmýšlame.....ale len nejaký použity......na rozbite bude stačiť :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....kamikadze..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: poznám...naposledy...minulý týžden ked Denisko vytiahol svoj starý bike tak to skončilo rozťatou dlaňou... :confounded: :confounded: :confounded: ....Petrík šiel dneska ráno a prespí u brata...zajtra má termín na úrade a potom večer tranzitom domov..... :slight_smile:
10. mar 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko poznáš :grinning: :grinning: :grinning: ................žeby boli rovnaká krvná skupina::???? :grinning: :grinning: :grinning: .................. :slight_smile: ......................ich už len zabaliť do skafandrov :angry: :angry: :angry:
čo som popletená.....nejaká ...........to si dnes písala že šiel či včera?... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejaký fajný hokej mám :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. mar 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....a kto vyhráva????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......skafandre...dobrý nápad....alebo niečo také ako michelin panáčik...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Ja ani neviem, aký má, len je malý...však uvidím, či 20, či 24...ale tiež spod ruky....
10. mar 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko......hádaj:grinning:............. tie "mišelinky"....to je lepšie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....verím tomu, že by sa "dokatovali" aj v tom..... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...vy už tiež spíte?..... :confused:
@utka my sme kupovali 20-tku...24 by bola moc veľká...ale zas sa mi zdá, že Viki je vyšší....
10. mar 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja som za tú 24 len preto, aby sme na rok nemuseli kupovať zase...však uvidíme...pokukáme niekde...
10. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: svätá pravda.....ich zachráni len defekt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
jasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...už dávno.....Peťka odvalilo hned.....ved poobede nespáva ....a ešte sa aj vybláznil.....a Maťulo .....ten sa ešte chvílu mrvil.....ale už sní sníčky... :dizzy_face: :dizzy_face: ...................vy?...Simonko už asi dobré dve hodky...že :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no na rok určite nebude kupovať další............a 24 je privelká
10. mar 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nuž idem pomaličky.......nejak ma začína hlava bolieť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............a vonku prší tak sa bude spinkať... :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku...pekné sníčky.... :dizzy_face: :slight_smile:
10. mar 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pravdu máš...ako vždy..... :grinning: :grinning: :grinning: dobrú nocku.... :slight_smile:
@utka mne tiež vraveli v cyklo obchode že 24 je tak vyše 10 rokov...
10. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ok, dík...
Dobrú noc...
10. mar 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zajtra ma čaká poradňa, idem s výsledkom z amnio...
Muž ide s Vikim na kontrolu na pľúcne a asi aj na krčné, lebo nejako nepočuje :frowning2:...
10. mar 2013 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: .......dnes idem dúfam na poslednú kontrolu so Simkou........a snád už pojde zajtra do školy.......................tolko toho vymeškala..............sme sa namakali s učením posledné dni
11. mar 2013 o 06:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko:wink:
11. mar 2013 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :slight_smile:
11. mar 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ranko
11. mar 2013 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!.......skoro posledná :grinning: ..ešte katka a letty :wink:
11. mar 2013 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
11. mar 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aký ste mali víkend? :sunglasses: :sunglasses:
11. mar 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka sa ti zdá, že Viki dobre nepočuje?.... :confused: :confused: :confused: ....alebo počuje tak ako Denisko...len to čo chce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aninka29 Simonka stále nebola v škole???....tak to vám nezávidím...ja som rada, ked za 15 minút napíšeme úlohy a prečítame šlabikár a na celý den mám dosť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ......aj moje deti počuju len to čo chcu....... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................................
@utka vy sa nabeháte :frowning2:
11. mar 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok