• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko ..ťapa však som chcela deniskovi poblahoželať!!:.......šikovníček šikovný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........
11. mar 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..vieš, že víkend bol nejaký rozbehaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ešteže som si vo štvrtok upratala..hneď v piatok prišla som do družky pre Lilku a vylosovali ju na budúci piatok má vrecúško, to znamená, že za týždeň musí vymyslieť tajničku, 4 pracovné listy pre 4 rôzne ročníky, bingo, 4 situácie na pantomímu, omaľovánku a keďže si vybrala veveričku na toto všetko, tak ešte do takej "kroniky" napísať niečo o veveričkách a vymyslieť k tomu kvízové otázky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a súčasťou toho všetkého je putovný maco paco, ktorý má asi meter a cca 10 kg ruksak s pomôckami :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže si vieš predstaviť ako somišla domov a tie úlohy sú skôr pre mňa ako pre Lilku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:...ale snaží sa a hlavne ma stále užiera, aby sme už zasa išli na tom niečo robiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......našťastie sa v stredu neučia tak porobíme.....a zyvšok víkendu, v sobotu bola u nás Lilkina kamoška, potom prišiel švagor s Kikou a zrazu bol večer :grinning:...a v nedeľu sme boli na bahniatka, Lolka ich super volá, že "balaniata" :dizzy_face:...a potom sme boli u mojej mamy, lebo dnes odchádzajú na 3 týždne do kúpeľov.......a vy ako?......čo to auto?... :confused:
11. mar 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ....fúha...Leni...to čo vy máte za akcie????? :confused: :confused: :confused: ...teda..v živote som o takomto niečom nepočula...ale....vyzerá to veľmi zaujímavo.....aj sa vám ppodarilo všetko urobiť????
11. mar 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko mám pocit, že nejaké 4 dni ozaj zle počuje :frowning2:...Ja len dúfam, že to nie je zase nosná mnadľa :unamused:
@jacka veru, nabeháme sa, ale čo narobíme?
11. mar 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jéééj, to je pekné. Ale ako píšeš, úloha skôr pre maminu...
11. mar 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...........nie je tu taký smailko.....vieš čo si vyfúkne či odfúkne..........no mám dosť....tohoto sa ja bojím že kadejaké somariny
budem vymýšlať ja....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taká tvorivá :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .,...................Kika ako?...
auto.....nuž ide,.,...............že do zadných brzd sa nejede chytať...ked pojde na prehlaidku tam im povie.............my v pohode.....deti sa vyšantili cez víkend na bicykloch....Peťko dnes vstával o pol 8.....a to som ho bola budiť.....Maťko ten kotkodákal od pol 6......extremy sú.....niežeby sa dohodli že budu dlho spať :grinning: :grinning: ..............................................
11. mar 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka extrémy???....Simčo 4.15 a Denisko 5.45......a ty mama...vyspi sa do krásy...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka nosná mandľa???....to aj s tým možu byť problémy???....fíha, by ma nenapadlo, že ušká..... :confused: vidíš, človek sa všeličo dozvie, ked závisláči na koníku..... :grinning: :grinning:

ja som bola ráno nakúpiť, zaniesť Deniska do školy, Simonko teraz spí v kočíku, tak som rýchlo využila pár minút a šup do vane, kým sa dá...povysávala, upratala a teraz závisláčim...ale len na chvíločku, dneska ma čaká druhé kolo na úrade, tak zas sa idem zbytočne rozčúliť...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
achooooooooooooj :wink:
11. mar 2013 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko musí byť veliká nosná.....vtedy deti nepočuju dobre...............teraz neviem ......boli ju vtedy vyberať nevieš?..... :confused: :confused: ............................juj to dosť skoro vstáva.............skus mu večer posunuť........po troške..... :wink: .................to tak ked už od pol 8 večer spia....nemožem čakať zázraky :grinning: :grinning: :grinning: ....................................a nerozčuluj sa......škodí to kráse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............klud máš dve uši :wink:
11. mar 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a to je normálny 1 ročník ZŠ ? Tu máme takéto akcie :wink: pre nadané detičky v špeciálnej triede...
11. mar 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no hotovo že 4.15 :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
posledná :grinning:posledná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 to je fakt robotka pre rodičov, to aby ste sa náhodou nenudili :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka veru, užívaj, kým ste v školke :dizzy_face: potom to už bude o inom :confused: žiadne leháro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko to je pre mna utópia, nie čas na vstávanie :pensive:
11. mar 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko
@jacka
@katka1819
@utka
@letty86
.....veru veru my máme takú fajnú družinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...deti sa tam neskutočne tešia..dokonca sú také čo si privstanú a chodia ešte pred vyučkom od 6:30 do 7:00 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:....Lilka to má premyslené len s PC jej musím pomôcť a sem-tam s formuláciou viet........ :wink: .........
11. mar 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@leninka75 je mi jasné, že vy ste šikulky a svojím spôsob sa aj tešíte, že môžete tvoriť, že maminka :grinning: :wink:
11. mar 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..takže jazdíš normálka?......kedy idete naprehliadku s autom?.......Kika no riadna puboška :grinning: :grinning: :grinning: ...pokiaľ mohla Lilku s Alžbetkou učiť tancovať bolo dobre a keď ony potom volali hrať sa na princezné, tak nos hore, že to nie je pre ňu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 moja viki sa už tiež vie dobre oduť, jaj, čo nás este čaká :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 ..presne si to uhádla :dizzy_face: :dizzy_face: ..tuším si ma prekukla :wink: ...čo sa týka mojich detí tak nič ma neobťažuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...a vždy si nájdem čas, aby som im vo všetkom pomohla :dizzy_face: .......môj názor je, že keď sa rozhodneš mať deti, tak im prijímaš so všetkým čo k tomu patrí :slight_smile: .......
11. mar 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..fuha ja som si najskôr myslela, že s tou "hluchotou " detí si robíte s deni srandu :pensive: ....a ty potom, že mandľa :frowning2: ...aj pôjdete na vyšetrenie?.....inak pekný kočík :wink:
11. mar 2013 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že uhádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: prekukla :wink: :wink: :wink:vedela :grinning: :wink: ....to si krásne napísala :dizzy_face:
11. mar 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..pánečku nejaká akčná si dnes!! :slight_smile: ..ale tá vaňa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..poteší!
11. mar 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka vidííím ťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja som dnes vikinke pomohla :confounded: čajík ostal doma :confounded: ale už som vysondovala, kedy majú prestávku, tak jej idem odniesť, nech mi kuriatko nie je smadné :confounded: ....a už má soplík, dlho nebola choručká :confounded:
11. mar 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............vieš ako ma vytáčanú matere, čo sedia doma na riti, alebo majú prácu tu v dedine a prevracajú očami pri kakejkoľvek školskej aktivite? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ........teraz ráno jedna točila očami keď sme niesli do školy bahniatka, že čo to tá učiteľka stále vymýšľa...tak som jej povedala, že to nebolo povinné, ale keďže chodíme na prechádzky a máme tu bahniatka pod nosom, tak prečo by sme nedoniesli......aspoň vidno ako sa ona venuje deťom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 .. u nás sa Lilina zatiaľ odúva len na tatina :grinning: :grinning: :grinning: ..tatino sa cez víkendy snaží zaviesť vojenský režim, ale Lilina sa nedá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ..a čo ste sa ponáhľali či zakecali a zabudli ste?... :wink:
11. mar 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75
ja som si minule vypočula, ako sa maminy stazovali, že čo sa už prváci učia básničky na hviezdosl. a aké dlhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: som radšej bola ticho....vikinka recitovala básničku, s ktorou vystupovala v školke už pred dvoma rokmi....bola dlhá, ale zvládla to pred dvoma rokmi, tak aj teraz.....nech si cibria hlavičku
11. mar 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ostala flasa na linke :confounded:
ideme odniesť čajík, budú mať velkú prestávku, tak si urobíme prechádzku, zatial pa :wink:
11. mar 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ....to je vikuška šikovná keď už ako škôlkarka vedela takú dlhú básničku!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:..bežkajte... :slight_smile:
11. mar 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...aj som na čosi chcela reagovať...ale zavolal mi mamnžel...a už neviem, čo som chcela..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok