Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. mar 2013

@denisenko ..ťapa však som chcela deniskovi poblahoželať!!:.......šikovníček šikovný!!!! 😵 😵 😵 😵 ........

leninka75
11. mar 2013

@jacka..vieš, že víkend bol nejaký rozbehaný 😝 ..ešteže som si vo štvrtok upratala..hneď v piatok prišla som do družky pre Lilku a vylosovali ju na budúci piatok má vrecúško, to znamená, že za týždeň musí vymyslieť tajničku, 4 pracovné listy pre 4 rôzne ročníky, bingo, 4 situácie na pantomímu, omaľovánku a keďže si vybrala veveričku na toto všetko, tak ešte do takej "kroniky" napísať niečo o veveričkách a vymyslieť k tomu kvízové otázky 😝 ...a súčasťou toho všetkého je putovný maco paco, ktorý má asi meter a cca 10 kg ruksak s pomôckami 😝 😝 😝 ...takže si vieš predstaviť ako somišla domov a tie úlohy sú skôr pre mňa ako pre Lilku 😅 😅 😅...ale snaží sa a hlavne ma stále užiera, aby sme už zasa išli na tom niečo robiť 😅 😅 😅 😝......našťastie sa v stredu neučia tak porobíme.....a zyvšok víkendu, v sobotu bola u nás Lilkina kamoška, potom prišiel švagor s Kikou a zrazu bol večer 😀...a v nedeľu sme boli na bahniatka, Lolka ich super volá, že "balaniata" 😵...a potom sme boli u mojej mamy, lebo dnes odchádzajú na 3 týždne do kúpeľov.......a vy ako?......čo to auto?... 😕

denisenko
11. mar 2013

@leninka75 ....fúha...Leni...to čo vy máte za akcie????? 😕 😕 😕 ...teda..v živote som o takomto niečom nepočula...ale....vyzerá to veľmi zaujímavo.....aj sa vám ppodarilo všetko urobiť????

utka
11. mar 2013

@denisenko mám pocit, že nejaké 4 dni ozaj zle počuje ☹...Ja len dúfam, že to nie je zase nosná mnadľa 😒
@jacka veru, nabeháme sa, ale čo narobíme?

utka
11. mar 2013

@leninka75 jéééj, to je pekné. Ale ako píšeš, úloha skôr pre maminu...

jacka
11. mar 2013

@leninka75 ...........nie je tu taký smailko.....vieš čo si vyfúkne či odfúkne..........no mám dosť....tohoto sa ja bojím že kadejaké somariny
budem vymýšlať ja....... 😝 😝 taká tvorivá 😔 😝 .,...................Kika ako?...
auto.....nuž ide,.,...............že do zadných brzd sa nejede chytať...ked pojde na prehlaidku tam im povie.............my v pohode.....deti sa vyšantili cez víkend na bicykloch....Peťko dnes vstával o pol 8.....a to som ho bola budiť.....Maťko ten kotkodákal od pol 6......extremy sú.....niežeby sa dohodli že budu dlho spať 😀 😀 ..............................................

denisenko
11. mar 2013

@jacka extrémy???....Simčo 4.15 a Denisko 5.45......a ty mama...vyspi sa do krásy...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. mar 2013

@utka nosná mandľa???....to aj s tým možu byť problémy???....fíha, by ma nenapadlo, že ušká..... 😕 vidíš, človek sa všeličo dozvie, ked závisláči na koníku..... 😀 😀

ja som bola ráno nakúpiť, zaniesť Deniska do školy, Simonko teraz spí v kočíku, tak som rýchlo využila pár minút a šup do vane, kým sa dá...povysávala, upratala a teraz závisláčim...ale len na chvíločku, dneska ma čaká druhé kolo na úrade, tak zas sa idem zbytočne rozčúliť...... 😝 😝 😝 😝

katka1819
11. mar 2013

achooooooooooooj 😉

jacka
11. mar 2013

@denisenko musí byť veliká nosná.....vtedy deti nepočuju dobre...............teraz neviem ......boli ju vtedy vyberať nevieš?..... 😕 😕 ............................juj to dosť skoro vstáva.............skus mu večer posunuť........po troške..... 😉 .................to tak ked už od pol 8 večer spia....nemožem čakať zázraky 😀 😀 😀 ....................................a nerozčuluj sa......škodí to kráse 😵 😵 😵 ..............klud máš dve uši 😉

katka1819
11. mar 2013

@leninka75 a to je normálny 1 ročník ZŠ ? Tu máme takéto akcie 😉 pre nadané detičky v špeciálnej triede...

katka1819
11. mar 2013

@denisenko no hotovo že 4.15 😅 😀 😀 😀

letty86
11. mar 2013

ahojte
posledná 😀posledná 😝
@leninka75 to je fakt robotka pre rodičov, to aby ste sa náhodou nenudili 😅 😝
@jacka veru, užívaj, kým ste v školke 😵 potom to už bude o inom 😕 žiadne leháro 😝
@denisenko to je pre mna utópia, nie čas na vstávanie 😔

leninka75
11. mar 2013

@denisenko
@jacka
@katka1819
@utka
@letty86
.....veru veru my máme takú fajnú družinu 😵 😵 😵 ...deti sa tam neskutočne tešia..dokonca sú také čo si privstanú a chodia ešte pred vyučkom od 6:30 do 7:00 🙂 🙂 🙂....Lilka to má premyslené len s PC jej musím pomôcť a sem-tam s formuláciou viet........ 😉 .........

letty86
11. mar 2013

@leninka75 je mi jasné, že vy ste šikulky a svojím spôsob sa aj tešíte, že môžete tvoriť, že maminka 😀 😉

leninka75
11. mar 2013

@jacka ..takže jazdíš normálka?......kedy idete naprehliadku s autom?.......Kika no riadna puboška 😀 😀 😀 ...pokiaľ mohla Lilku s Alžbetkou učiť tancovať bolo dobre a keď ony potom volali hrať sa na princezné, tak nos hore, že to nie je pre ňu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
11. mar 2013

@leninka75 moja viki sa už tiež vie dobre oduť, jaj, čo nás este čaká 😀 😝

leninka75
11. mar 2013

@letty86 ..presne si to uhádla 😵 😵 ..tuším si ma prekukla 😉 ...čo sa týka mojich detí tak nič ma neobťažuje 🙂 🙂 🙂 🙂 ...a vždy si nájdem čas, aby som im vo všetkom pomohla 😵 .......môj názor je, že keď sa rozhodneš mať deti, tak im prijímaš so všetkým čo k tomu patrí 🙂 .......

leninka75
11. mar 2013

@utka ..fuha ja som si najskôr myslela, že s tou "hluchotou " detí si robíte s deni srandu 😔 ....a ty potom, že mandľa ☹ ...aj pôjdete na vyšetrenie?.....inak pekný kočík 😉

letty86
11. mar 2013

@leninka75 že uhádla 😝 😅 prekukla 😉 😉 😉vedela 😀 😉 ....to si krásne napísala 😵

leninka75
11. mar 2013

@denisenko ..pánečku nejaká akčná si dnes!! 🙂 ..ale tá vaňa 😵 😵 😵 ..poteší!

letty86
11. mar 2013

@jacka vidííím ťa 😵 😵 😵

letty86
11. mar 2013

@leninka75 ja som dnes vikinke pomohla 😖 čajík ostal doma 😖 ale už som vysondovala, kedy majú prestávku, tak jej idem odniesť, nech mi kuriatko nie je smadné 😖 ....a už má soplík, dlho nebola choručká 😖

leninka75
11. mar 2013

@letty86..... 😵 😵 😵 😵 😵 .............vieš ako ma vytáčanú matere, čo sedia doma na riti, alebo majú prácu tu v dedine a prevracajú očami pri kakejkoľvek školskej aktivite? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ........teraz ráno jedna točila očami keď sme niesli do školy bahniatka, že čo to tá učiteľka stále vymýšľa...tak som jej povedala, že to nebolo povinné, ale keďže chodíme na prechádzky a máme tu bahniatka pod nosom, tak prečo by sme nedoniesli......aspoň vidno ako sa ona venuje deťom 😝 😝 😝

leninka75
11. mar 2013

@letty86 .. u nás sa Lilina zatiaľ odúva len na tatina 😀 😀 😀 ..tatino sa cez víkendy snaží zaviesť vojenský režim, ale Lilina sa nedá 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. mar 2013

@letty86 ..a čo ste sa ponáhľali či zakecali a zabudli ste?... 😉

letty86
11. mar 2013

@leninka75
ja som si minule vypočula, ako sa maminy stazovali, že čo sa už prváci učia básničky na hviezdosl. a aké dlhé 😝 som radšej bola ticho....vikinka recitovala básničku, s ktorou vystupovala v školke už pred dvoma rokmi....bola dlhá, ale zvládla to pred dvoma rokmi, tak aj teraz.....nech si cibria hlavičku

letty86
11. mar 2013

@leninka75 ostala flasa na linke 😖
ideme odniesť čajík, budú mať velkú prestávku, tak si urobíme prechádzku, zatial pa 😉

leninka75
11. mar 2013

@letty86 ....to je vikuška šikovná keď už ako škôlkarka vedela takú dlhú básničku!! 🙂 🙂 🙂..bežkajte... 🙂

denisenko
11. mar 2013

...aj som na čosi chcela reagovať...ale zavolal mi mamnžel...a už neviem, čo som chcela..... 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre