• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. septembra 2017 
Dobré ránko!
Dnes som vstávala o 6:30. Manžel šiel k lekárke, tak som musela Vikiho vypraviť a zaniesť do školy ja. Cestou som urobila nákup a mám veget...ešte síce musím povysávať a pozmývať podlahy a možno aj niečo navariť :wink:.
Ráno sa Viki nevedel prebrať a zapotil: "Viktor versus driemoty. Zdá sa, že driemoty vyhrávajú" Zlato moje...
12. mar 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ..presne som aj ja myslela, že už pomaly vyvešiam vajíčka :slight_smile: .....asi sa do toho pustím cez víkend, keď má byť najväčšia kosa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..urobíš niskovi ten rezeň? :grinning:
12. mar 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..čo ti manžel ochorel?..........
12. mar 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ale nie, len ho bolí hrudník, asi z chrbtice, tak šiel na RTG.
12. mar 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..keby som vedela....pošlem aj tú moju skoliozu na RTG.... :sweat_smile: ...tieto výkyvy počasia mi vobec nerobia dobre.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 rezen?...čo si...nemám rozmrazené mäso....tak mu len obalím sekanú, to tiež može jesť každý den...aj ked...nikto nevie, čo v tom je.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...cez víkend má byť tak teplúúúúčko?.....hmmm...takže ešte nemám dať prať zimné bundy, že???? :confused:

obšívanie...druhé kolo.....Deniskove rifle...všetky majú na lavom kolene predraté....totál nechápem, čo s nimi robí....ale včera roztrhal aj tepláky na futbale.... to už asi fakt pre neho len ten skafander..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka videla som ťa..... :wink:
12. mar 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko príd aj ku mne obšívať....včera sa Maťko zachytil na šušťákoch na bicykli........od kolena dolééé............to aby som sa nenudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko už ma nevidíš?............ :grinning: :grinning: muž volal......som objendala novú múku a bude len poobede.....vraj nevedeli zohnať......že čo má ešte kúpiť......hlavne že zoznam v ruke... :angry:
12. mar 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
http://www.toprecepty.cz/recept/19183-jablkove-rezy-bezlepkove/
našla som toto....myslíte žeby to mohlo byť aj jedlé???...jablká s pudingom?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2013 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka moja mamina robí tiež jabĺčkový koláčik s vanilkovým pudingom je vynikajúci mňaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. mar 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aj ja som ťa videla..... :dizzy_face: :dizzy_face: už máš pošité :slight_smile:
12. mar 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...vyzerá to dobre...urob..potom daj vedieť...ako chutilo... :wink: ...pozašívané...pošli tvoje....kým som vo "švungu"....a to tu bola ešte aj svokra na kávu..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka1819 ....fakt je dobrý?......potom ho musím vyskušať :slight_smile: :slight_smile: ...dikes :dizzy_face:
12. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko chytáááááááááááááááj..........................................................mááááš..........
no aká si tu šikula....aj svokru si stihla :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vyskúšam na víkend.... :slight_smile: musím ho uložiť lebo ho už nenájdem :grinning: :grinning:
12. mar 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ha ha...tiež tak ukladáš, že potom nevieš kam???....moja špecialita..... :grinning: :grinning: :grinning: idem...Simčo mrnká a ešte nemám navarené...takže budeme musieť variť spolu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..a teraz mi došlo...dve kávičky za sebou ....super....len som zabudla raňajky..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. mar 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko takže vieš o čom hovorím :grinning: :grinning: :grinning: ..............neviem čoby museli vymyslieť aby som to našla hned :grinning: :grinning: .......................čože ideš variť???............................budeš mat riadneho pomocníka :slight_smile: ..........................................fajn ranajky......čo bude na obed.......káva :wink: :wink:
12. mar 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 rýýchlo........vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 rýchlo si zmizla... :slight_smile:
12. mar 2013 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..varíme...paradajkovú polievočku...len sa mi zdá, že Simonko ju neľúúúbi.... :angry: :angry: :angry: :angry:
12. mar 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ani moj Peťulo ju nemusí.....................akú si rozdielny súrodenci že?....jeden to iný hento....a mama zblázni sa aby sa najedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no vidíš...presne toto som mala na mysli.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a že: žena var..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko poznáme.......dobré na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................
12. mar 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty čo varíš?...sa pochváľ.... :sweat_smile:
12. mar 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...žienky moje, toto vám musím napísať...dr.ne máááá....vonku spoza mrakov krásne vykukuje slniečko...a poletuje sneh.....to už tá zima ako vážne nikdy neskončí?????????????????????
12. mar 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
tak a mame to za sebou
12. mar 2013 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....kuuuuk :wink:
12. mar 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko neboj ešte tento týžden vydržíme..............potom som objednala jar............... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a peknú

@leninka75 ale moja..........čože vyváraš že si sme prišla len kuk....
12. mar 2013 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pingu1 čo?
Ja idem robiť rizoto so zeleninkou a srdiečkami...
12. mar 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok