Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. mar 2013

@letty86 tá nás zas pošle na krčné...... 😝 ..........................tak nachystaná som.....najbližšie jej to poviem...........ved už mu to dlho trvá 3t ešte hádam prežijem 😅 😅 ☹ ☹ .................ak nie zavolám 🙂 ........................................sa mi teda pekne stiahol žaludok 😔

jacka
12. mar 2013

už som dostala padáka................ale nie zlatého............... 😀 😀 😀 😀 tak sa lúčim ....dobre mi je s vami..... 😵 😵

prajme dobrú noc..pekné sníčky...................zajtra sa uvidíme 😵 😵 pa

letty86
12. mar 2013

@jacka ja som ta rozhodne nechcela vystrašiť 😔 tie lieky to upravili...ani nás nikde neposielala

denisenko
12. mar 2013

@jacka ...u detí je to doť časté, ale može to mať rozne príčiny...nechcela som ťa vyľakať...jooj, teraz ma to mrzí.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
12. mar 2013

@letty86 veľká rodina????? ...povedz mojej polovičke.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. mar 2013

idem už aj ja....pekné sníčky..mamičky.... 😵 😵 😵 😵

letty86
12. mar 2013

@denisenko 😀 myslím aj taká širšia 😉 ved máš "vela" súrodencov a tie svoje deti...že budete takí súdržní 😵

letty86
12. mar 2013

@denisenko že aká rýmovačka 😵 😉
dobrúúúúú 😵

utka
12. mar 2013

Baby nestrašte...
@jacka ale dr. b&y som to spomenula...a askorutin je dobrý.

jacka
13. mar 2013

ahojte..........

jupííííííííííí prvááááááááá.............. 😀 😀 😀 ....................krásna tma je von....pršííí 😝 😝

katka1819
13. mar 2013

pekné ránečko 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2013

Krasne upršane ranko prajem 😉

leninka75
13. mar 2013

ránečko!!!.......no dnes sa tu zasa moc neohrejem 😝 ☹ ..

katka1819
13. mar 2013

aj u nás čiape už od večera idem vytááááááhnuť gumáky 😝 🙂

katka1819
13. mar 2013

@denisenko
@leninka75 a naraz 😀 😀 😀

katka1819
13. mar 2013

a už aj idem krásny dníček prajem aj keď upršaný neva my si ho urobíme slnečný a s úsmevom kočiceeeee 😀 😀 😀

denisenko
13. mar 2013

...tak tak....Denisko šiel s tatinkom do školy, Simonbko do postielky...navarené od včera, trošku to tu uhádžem, počkám kým mladý pán dokončí svoj predslov pred spaním a šup pod perinku aj ja.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...čo iné sa dá robiť v tomto krásnom počasí???...a ako som pozerala správy....bude to už len horšie...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
13. mar 2013

dobrú noc.... 😀 😀 😀

utka
13. mar 2013

Ahojte...ja som ráno bola u zubníka, trochu mi to ešte vyvŕtal, vyčistil...A v utorok zase.
U nás je pekne 😎 .

utka
13. mar 2013

A keďže som už stihla upratať, navarené máme, tak sa idem asi vyšantiť do Tesca a pokúpiť čosi našej princezničke 😀

jacka
13. mar 2013

@utka príjemné šantenie 😀 😀 😀 😉

denisenko
13. mar 2013

@utka vy máte pekne???....aj ja chcéééééém...... 🙂 🙂 🙂 ....ešte sú v Tescu výpredaje???...sa chystám zajtra....ja neviem, ale Deniskovi je zas všetko malé..... 😝 😝 😝 😝 😝
@jacka ideš pre chalanov???

jacka
13. mar 2013

@denisenko aj my sa chystáme do tesca.....rastú ako s vody ☹ 😉 ..........................ty si vyspinkaná? 😵 😵
idem....ale volala učka že stačí o pol 12tej.....niečo vraj majú 🙂 ......................mohol by ísť aj muž ...ale nevolá 😝 😀

denisenko
13. mar 2013

@jacka ...do rúúúúžova.... 😀 😀 😀 mám ružové tričko.... 😀 😀 😀 😀 ...veru, Tesco to istí.... 😖

utka
13. mar 2013

@denisenko mala som pocit, že nie sú výpredaje ☹...

letty86
13. mar 2013

ahojte 😉
@jacka
@denisenko vela perieme 😅 to manža tak skonštatuje 😝
@utka aj si niečo kupila?

denisenko
13. mar 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 ako na to prišiel????

letty86
13. mar 2013

@denisenko 😀 veľa ma očumuje čo robím 😅

letty86
13. mar 2013

@denisenko som včera pusťala to video o simonkovi a moj matulo sa tak tešil 😵 tuším, že sme jediní, ktorí to videli stokrát 😀 prisampačku 😀 😀 stále mi povedal...haz...preložím, ešte raz a potom už aj volal, že siiii,(Simi) zlatý bol, aj ten tvoj 😵 😵

utka
13. mar 2013

@letty86 ale áno...bodynko, rifličky, tričko, mikinku a vestičku, kefu na vlásky, teplomer do vody, vlhčené utierky, plienky, napínaciu plachtu do postieľky...A Vikimu ponožky a slipy...a už som mu pokúpila aj sladkosti na Veľkú noc za oblievačku.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre