• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. septembra 2017 
@letty86 tá nás zas pošle na krčné...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........................tak nachystaná som.....najbližšie jej to poviem...........ved už mu to dlho trvá 3t ešte hádam prežijem :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: :frowning2: .................ak nie zavolám :slight_smile: ........................................sa mi teda pekne stiahol žaludok :pensive:
12. mar 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som dostala padáka................ale nie zlatého............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sa lúčim ....dobre mi je s vami..... :dizzy_face: :dizzy_face:

prajme dobrú noc..pekné sníčky...................zajtra sa uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face: pa
12. mar 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja som ta rozhodne nechcela vystrašiť :pensive: tie lieky to upravili...ani nás nikde neposielala
12. mar 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...u detí je to doť časté, ale može to mať rozne príčiny...nechcela som ťa vyľakať...jooj, teraz ma to mrzí.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
12. mar 2013 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 veľká rodina????? ...povedz mojej polovičke.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem už aj ja....pekné sníčky..mamičky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. mar 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: myslím aj taká širšia :wink: ved máš "vela" súrodencov a tie svoje deti...že budete takí súdržní :dizzy_face:
12. mar 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že aká rýmovačka :dizzy_face: :wink:
dobrúúúúú :dizzy_face:
12. mar 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby nestrašte...
@jacka ale dr. b&y som to spomenula...a askorutin je dobrý.
12. mar 2013 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..........

jupííííííííííí prvááááááááá.............. :grinning: :grinning: :grinning: ....................krásna tma je von....pršííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pekné ránečko :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Krasne upršane ranko prajem :wink:
13. mar 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ránečko!!!.......no dnes sa tu zasa moc neohrejem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ..
13. mar 2013 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj u nás čiape už od večera idem vytááááááhnuť gumáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
13. mar 2013 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. mar 2013 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a už aj idem krásny dníček prajem aj keď upršaný neva my si ho urobíme slnečný a s úsmevom kočiceeeee :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
...tak tak....Denisko šiel s tatinkom do školy, Simonbko do postielky...navarené od včera, trošku to tu uhádžem, počkám kým mladý pán dokončí svoj predslov pred spaním a šup pod perinku aj ja.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...čo iné sa dá robiť v tomto krásnom počasí???...a ako som pozerala správy....bude to už len horšie...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. mar 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú noc.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...ja som ráno bola u zubníka, trochu mi to ešte vyvŕtal, vyčistil...A v utorok zase.
U nás je pekne :sunglasses: .
13. mar 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A keďže som už stihla upratať, navarené máme, tak sa idem asi vyšantiť do Tesca a pokúpiť čosi našej princezničke :grinning:
13. mar 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka príjemné šantenie :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. mar 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka vy máte pekne???....aj ja chcéééééém...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....ešte sú v Tescu výpredaje???...sa chystám zajtra....ja neviem, ale Deniskovi je zas všetko malé..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka ideš pre chalanov???
13. mar 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj my sa chystáme do tesca.....rastú ako s vody :frowning2: :wink: ..........................ty si vyspinkaná? :dizzy_face: :dizzy_face:
idem....ale volala učka že stačí o pol 12tej.....niečo vraj majú :slight_smile: ......................mohol by ísť aj muž ...ale nevolá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. mar 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...do rúúúúžova.... :grinning: :grinning: :grinning: mám ružové tričko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...veru, Tesco to istí.... :confounded:
13. mar 2013 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko mala som pocit, že nie sú výpredaje :frowning2:...
13. mar 2013 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@jacka
@denisenko vela perieme :sweat_smile: to manža tak skonštatuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka aj si niečo kupila?
13. mar 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako na to prišiel????
13. mar 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: veľa ma očumuje čo robím :sweat_smile:
13. mar 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko som včera pusťala to video o simonkovi a moj matulo sa tak tešil :dizzy_face: tuším, že sme jediní, ktorí to videli stokrát :grinning: prisampačku :grinning: :grinning: stále mi povedal...haz...preložím, ešte raz a potom už aj volal, že siiii,(Simi) zlatý bol, aj ten tvoj :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2013 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ale áno...bodynko, rifličky, tričko, mikinku a vestičku, kefu na vlásky, teplomer do vody, vlhčené utierky, plienky, napínaciu plachtu do postieľky...A Vikimu ponožky a slipy...a už som mu pokúpila aj sladkosti na Veľkú noc za oblievačku.
13. mar 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok